Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Hmmm... Grałem w grę we Wrocku na maksymalnych ustawieniach i... słaba jest. Szczególnie zawiodłem się na grafice i fizyce, chociaż sama rozgrywka też nie powala. Więcej szczegółów na GS-ie, bo się zmywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 15:46, seles napisał:

>
zobaczę czy te działają, heh :P

Patrzyłem, i zadziałał (jedne działają, inne nie). Nie wiem, kiedy się te nowe misje pojawią, ale jak nie dawno zacząłem nową grę, to może do nich niedługo dojdę :P Po wpisaniu kodu w menu podczas gry pojawi się jeszcze jedna opcja-taśmy poprzednika. Jeszcze nie znalazłem żadnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 13:54, Grizzly. napisał:

> Mam pytanie, w menu jest taka opcja o nazwie zawartość dodatkowa. Jak ją klikam
to muszę
> wpisać jakieś hasło, tylko nie wiem jakie. Proszę o pomoc...

6aPHuswe - 6 bonusowych misji odblokowane
THaCupR4 - odblokowanie sekretnej misji
tar3QuzU - odblokowanie sekretnej misji
Cr34ufrE - 6 bonusowych misji odblokowane
tr99pUkA - 6 dodatkowych misji odblokowane
96CesuHu - dostęp do bardziej rozbudowanych misji
SpujeN7x - dostęp do bardziej rozbudowanych misji

>A jak to jest z edytorem map,jak go odblokować?

Dnia 23.11.2008 o 13:54, Grizzly. napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz Windows XP- Start-Wszystkie Programy-Ubisoft-Far Cry 2- Edytor (chyba)
Jeśli masz Vistę- Dysk lokalny na którym masz zainstalowaną grę-Ubisoft- Far Cry 2- bin- FC2Editor

Jeśli się pomyliłem z XP-kiem, to przepraszam, nie używam go :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Chętnie bym poczytał co Ci się tak nie podoba w FC2, nie dość że nie wynajduje takiego GS''a, to nie każdemu chce się nabijać komuś odwiedzin żeby coś przeczytać... (reklama :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kumpel zaproponował mi grę Far Cry 2 PL , oczywiście oryginał za 35 zł bo mówił że u niego nie chodzi , kupiłem , zainstalowałem i ok
Muszę powiedzieć że niczym się nie różni od wersji angielskiej , te same błędy xD a nawet więcej
Znalazłem kilka błędów w pisowni

Jak osoby mówią o Frakcji UFL to w wyrazie pisze APR , a jak mówią APR to pisze UFL i jeszcze z innymi tam popieprzone jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 15:49, Gumiś2 napisał:

Szczególnie zawiodłem się na grafice i fizyce, chociaż sama rozgrywka też nie powala.


Grafika jest całkiem przyzwoita tyle tylko że w niektórych miejscach jest zdecydowanie zbyt ciemno (zwłaszcza w pomieszczeniach), a do walki w nocy przydałby sie jakiś noktowizor. Ogólnie jednak wole nieco gorszą grafikę i niższe wymagania sprzętowe, niż grę pełną wodotrysków a przy tym zwalniającą na nawet nowych kompach. Tak jak choćby Crysis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 17:37, Crew 900 napisał:

Dzisiaj kumpel zaproponował mi grę Far Cry 2 PL , oczywiście oryginał za 35 zł bo mówił
że u niego nie chodzi , kupiłem , zainstalowałem i ok
Muszę powiedzieć że niczym się nie różni od wersji angielskiej , te same błędy xD a
nawet więcej
Znalazłem kilka błędów w pisowni

Jak osoby mówią o Frakcji UFL to w wyrazie pisze APR , a jak mówią APR to pisze UFL
i jeszcze z innymi tam popieprzone jest

taa, własnie dlatego nawet po 10 h grania dalej nie kumam, co, kto i kiedy z kim i dlaczego:)
Co gorsza znam angielski i muszę konfrontować te ich durne tłumaczenie z rzeczywistością. I tradycyjnie zastosowano tu PC, jakby nie mogliu wziąć przykładu z... oj, nie z Mass Effect przeginanie w drugą stronę tez jest daremne...raczej F.E.A.R.''a-konkretne i rzeczowe tłumaczenie z przekleństwami włącznie.W końcu w grze trwa wojna a nie zjazd Rodziny Radia Maryja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 17:38, dave03 napisał:

> Szczególnie zawiodłem się na grafice i fizyce, chociaż sama rozgrywka też nie
powala.

Grafika jest całkiem przyzwoita tyle tylko że w niektórych miejscach jest zdecydowanie
zbyt ciemno (zwłaszcza w pomieszczeniach), a do walki w nocy przydałby sie jakiś noktowizor.
Ogólnie jednak wole nieco gorszą grafikę i niższe wymagania sprzętowe, niż grę pełną
wodotrysków a przy tym zwalniającą na nawet nowych kompach. Tak jak choćby Crysis.

Eee tam, optymizmem trzeba tryskać, spójrz na to w ten sposób: wymagania Crysis''a wkrótce przestaną wzbudzać emocje, za to Far Cry 2 nie młodnieje . Oby tylko pojawił się patch/mod dodający:
- jakieś wademekum na ciemność -bo bedę zmuszony po prostu przesypiać noc
- i kompas(napraaawdę duuuże niedociągnięcie, tak duże jak mapa gry)- bo te ciągłe błądzenie/jeżdżenie z mapą na kierownicy powoduje u mnie ból głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom w 110% się zgadzam
Przydałbym się jakiś noktowizor bo nic nie widać
Oraz kompas gdzieś na górze w rogu lub jakaś mini mapka
Oraz żeby można było wyciągać zegarek i patrzeć która godzina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam cholerny problem!
Mam 92%, akt 2 po misjach dla obu frakcji jest kolejna misja: odnaleźć Rubena w hangarze na lotnisku. Po zabiciu wszystkich na planszy nie mogę otworzyć drzwi... Tu jest link do sava na rapidzie. Może ktoś mi pomoże.

http://rapidshare.com/files/166643993/Saved_Games.rar.html

Proszę o pomoc i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2008 o 17:46, zadymek napisał:

-bo bedę zmuszony po prostu przesypiać noc

lol
można iść pobiegać lub pospacerować... :]

zawalili sprawe z tym noktowizorem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie da rady i ty masz taki sam problem jak ja , u ciebie nie da się wejść do pomieszczenia w 92% gry a u mnie już w 27% :|
Ale już chyba wiem czego to może być problem ,
Na początku gry zawsze znajdowałem wszystkich kumpli i to może być ten problem
Teraz zacząłem od nowa grę i teraz żadnego tak bez misji nie znalazłem i zobaczymy czy coś to da

A ty musiałem coś źle zrobić lub znalazłeś za dużo kumpli

Spróbuj najpierw zdobyć te lekarstwa co masz w zadaniu , potem spróbuj wykonać zaległe zadanie czyli od zbrojowni , satelitarne , z baru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 17:51, Crew 900 napisał:

Nom w 110% się zgadzam
Przydałbym się jakiś noktowizor bo nic nie widać

Skoro najwyraźniej 100% przeciwników takowy posiada, to chyba nam też się należy, nie:)
Jak dla mnie to nokto byłby zbędny, gdyby tylko ograniczenie widoczności w nocy dotyczyło także oponentów.

Dnia 23.11.2008 o 17:51, Crew 900 napisał:

Oraz kompas gdzieś na górze w rogu lub jakaś mini mapka

oczywiście wyciągany jak we Flashpoincie, żeby nie psuć next-genowego stylu gry.

Dnia 23.11.2008 o 17:51, Crew 900 napisał:

Oraz żeby można było wyciągać zegarek i patrzeć która godzina :D

nie przesadzajmy z tym zegarkiem, wystaczy jak będzie działał ten na ręce bohatera:)
Nie no, skoro w S.T.A.L.K.E.R. ze zegar był w oknie/menu plecaka i dało się z tym żyć, to w Far Cry 2 też pewnie by za bardzo palec nam nie spuchł od wciskania Esc (dla od miany, bo innego menu gry nie ma) by spradzić, która godzina.
No i jeszcze te głupawe zagrywki w stylu "sprzedawcy akurat nie ma, przyjdź później". To znaczy kiedy? 6.00 źle, 22.00 źle. Co to? bankier jakiś, czy wiejski handlarz bronią? Dobrze, że na mapie czasem pojawiają się ikonki informujące co gdzie się pojawiło, aczkolwiek gra niespecjalnie natarczywie informuje(w przeciwieństwie do wspomnianego S.T.A.L.K.E.R. a) o tym, ograniczając się jedynie do tej mapy właśnie.

BTW Już prawie miałem zamiar kląć pod niebiosa za brak widocznego HUD''a poza wyjątkowymi okazjami jak używanie broni czy leczenie, za to, że nie można sprwdzić stanu zdrowia i amunicji, ale odkryłem (dziękuję szanownemu gremium, postawię tego Nobla obok pozostałych z nie mniejszą niż poprzednio przyjemnością:), że wystaczy użyć klawisza Przeładowania, by na chwilę móc spojrzeć na stan naszych zasobów zdrowotnych i militarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 17:59, seles napisał:


> -bo bedę zmuszony po prostu przesypiać noc
lol
można iść pobiegać lub pospacerować... :]
byle nie za daleko, bo posterunki są co kilkaset metrów:(
zawalili sprawe z tym noktowizorem:(

Jeszcze mi przypominaj. Tak jak wyżej pisałem, próbuję ten problem przespać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2008 o 18:10, zadymek napisał:

BTW Już prawie miałem zamiar kląć pod niebiosa za brak widocznego HUD''a poza wyjątkowymi
okazjami jak używanie broni czy leczenie, za to, że nie można sprwdzić stanu zdrowia
i amunicji, ale odkryłem (dziękuję szanownemu gremium, postawię tego Nobla obok pozostałych
z nie mniejszą niż poprzednio przyjemnością:), że wystaczy użyć klawisza Przeładowania,
by na chwilę móc spojrzeć na stan naszych zasobów zdrowotnych i militarnych.


To właśnie zaleta tej gry tak samo jak serwery hardcore w Call od Duty. To dodaje realizmu, normlanie byś nie widział swojego paska zdrowia oraz dokładnej ilośći amunicji. A mapy po spojrzeniu w prawy górny róg własnego widnokręgu.. dla mnie to tam zaleta. Do tego i tak jak zawsze gram to nie zwracam uwagi na huda.

PS. bez huda ładniej screeny wychodzą xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz większość gier akcji/strzelanek korzysta z systemu autoregeneracji zdrowia więc HUD jest potrzebny tylko żeby obaczyć czy w magazynku coś nam zostało, ale to też już na wyczucie się z tym gra jak np. w CoD4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 18:21, Grizzly. napisał:

PS. bez huda ładniej screeny wychodzą xDDD

to akurat nie jest argument, bo gra i tak go usuwa ze screenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 18:41, FoZz napisał:

Teraz większość gier akcji/strzelanek korzysta z systemu autoregeneracji zdrowia więc
HUD jest potrzebny tylko żeby obaczyć czy w magazynku coś nam zostało, ale to też już
na wyczucie się z tym gra jak np. w CoD4.

no właśnie, większość gir, a Far Cry 2 nie ma wśród nich, zresztą chyba zaznaczyłem wyraźnie, że kłął bym, gdybym nie odkrył, że można na chwilę podejrzeć nasz stan. oczywiście jakby szło o CoD to nawet bym się nie zająknął, ale ewentualnuy brak monitorowania stanu zdrowia i amunicji byłby niewybaczalny kiedy stosuje się system paska zdrowia.

PS Swoją drogą, to nie jest czysty pasek zdrowia, jest to hybryda pomiędzy systemem klasycznym i takim jak w CoD, identyczny zastosowano w Chronicles of Riddick i tam też dało się "wywołać" pasek zdrowia na chwilę. Oczywiście ani w Kronikach ani w Far Cry 2 nikt nie trudził się by wyjaśnić graczowi w jaki sposób to zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 17:46, zadymek napisał:

Eee tam, optymizmem trzeba tryskać, spójrz na to w ten sposób: wymagania Crysis''a wkrótce
przestaną wzbudzać emocje, za to Far Cry 2 nie młodnieje .


Owszem, przestaną być niedługo one problemem, ale nie zapominajmy że Crysis ma już cały roczek na karku, a czekać aż tyle żeby sobie w niego pograć na maksymalnych detalach to trochę dużo.

ZawodowiecM --->

>Mam 92%, akt 2 po misjach dla obu frakcji jest kolejna misja: odnaleźć Rubena w hangarze na lotnisku. Po >zabiciu >wszystkich na planszy nie mogę otworzyć drzwi...

Miałem podobną sytuacje w pierwszym akcie kiedy to musiałem z jakiegoś fortu wykraść walizkę dla kumpla, a następnie dostarczyć mu ją do tego baru. Walizeczkę zdobyłem, więc wracam do niego, a pod barem niespodzianka... nie mogę wejść do środka :| Misje siebie odpuściłem i grałem dalej, bo na szczęście było to tylko zadanie poboczne. Oby tylko takie sytuacje w przyszłości nie miały już miejsca, ale po tym co tu widzę na forum to nie należą one do rzadkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować