Zaloguj się, aby obserwować  
frodrik

Potrzebuję dobrego antywirusa!

21 postów w tym temacie

Cześć wszystkim! Zwracam się z prośbą o pomoc- szukam programu antywirusowego, który ochroni moje pliki i kompa przed ransomware, ale też nie obciąży systemu. W temacie całkiem zielony nie jestem, ale też nie mam jakiejś wybitnej wiedzy więc przydałoby się również wsparcie techniczne. Zależy mi na jakości, w związku z czym płatne av o ile będą warte swojej ceny również wchodzą w grę. Czego używacie? Polecicie coś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to całkowicie zielony jesteś, a już terminu "ransmoware" używasz? - to myślę że śmiało możesz sobie sam polecić jakiegoś antyvira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.02.2017 o 10:43, Kokosu napisał:

Tak to już jest że i za tym artykułem może się kryć czyjś interes, a nawet próba oczernienia konkurencji...

A poza tym, dobrze by znać czemu ten pan odszedł z mozilli i uzyskał status byłego inżyniera.

 

Oczywiście proszę dlatego o jakieś jeszcze polecenia.

 

Ps.: @Kokosu i tak ogromnie dziękuję za ten artukuł :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może trochę grzeczniej, nie wiem jak cie wychowano ale po mojemu to pomoc jaką tu otrzymujesz jest darmowa, i uszanuj to że ktoś dobrowolnie poświeca pare minut z życia aby przeczytać twój problem i ci w miarę możliwości pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odrazu lepiej :).

Czytając twój pierwszy wpis, że potrzebujesz programu z dobrym wsparciem technicznym, oraz nie boisz się płatnych antywirów mogę ci polecić Arcabit.

Myślę że sprawdzi się w twoim przypadku...

 

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszedłem na stronę i widzę, że można pobrać wersję trial na 30 dni, może od tego zacznę i przetestuję. Mam nadzieję, że zapewnia te same możliwości co pełna wersja..? Miałeś do czzynienia z demo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla ścisłości wersja trial - czyli taka, która umożliwia korzystanie z PEŁNYCH opcji, natomiast tylko przez określony czas.  Już minął miesiąc, więc sądzę, że jesteś w trakcie testów, a może już po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak. Dodałem post wyżej i tego samego dnia pobrałem wersję trial, a razem z nią przeglądarkę, bo jakieś info  niej mi wyskoczyło, także tak jakby kompleksowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam program w porządku, najważniejsze, że komputer chodzi płynnie i w trakcie grania nie wyskakują mi żadne niespodziewane okna, a wcześniej z tym bywało różnie.  Interfejs aplikacji bardzo intuicyjny, w ustawieniach nie mam potrzeby grzebać, więc mam ustawienia standardowe. Przeglądarkę wziąłem dodatkowo, bo ma m.in. opcję safebrowser i dzięki niej transakcje w necie są bezpieczniejsze. zdaża się, że ktoś wykrada hasło czy w ogóle gdziekolwiek przypałęta się złośliwe oprogramowanie. a decyzja wynikła z tego, że miał najwyższy wynik na avlabie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pora na pełną wersję przechodzić! o przeglądarce nie słyszałem do tej pory, przede wszystkim chodzi w niej o ochronę płatności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować