Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nintendo Switch ze słabą listą gier na start? Kimishima odpowiada

8 postów w tym temacie

Ja chętnie kupię swoją pierwszą konsolę Nintendo od czasów NES, które przysłał mi z USA ojciec w 1992.

Najlepsze jest, to, że NES ciągle działa i czasem gram klasyki pokroju Final Fnatasy 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PokerMorda napisał:

W ich mniemaniu Wii U było sukcesem...

W moim też, bo przynajmniej ta konsola ma takie tytuły jakich próżno (a nawet coś podobnego!) szukać na innych platformach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zniechęcił fakt że konsola ma 32gb pamięci a sama Zelda zje 1/3 tego. N robi ten sam błąd co Sony kiedy na podstawowej PS3 wchodziło GTA5 i nic więcej. Nawet łatki nie zainstalowałeś. 

A dodatkowa pamięć tylko zewnętrzna chyba co mocno ogranicza jej przenośność.

 

Więc mam spore wątpliwości co do kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabiopirat napisał:
PokerMorda napisał:

W ich mniemaniu Wii U było sukcesem...

W moim też, bo przynajmniej ta konsola ma takie tytuły jakich próżno (a nawet coś podobnego!) szukać na innych platformach.

Kilkanaście rodzai Mario, trochę Pokemonów, Zeldy z jakieś 3-4 ambitniejsze gry jak Bayonetta, Star Fox przykładowo. Reszta to parę jrpg i kupa mini gierek o których większość nikt nie słyszał. Dodatkowo część z tych gier nie wyszła poza granice Stanów lub Azji, a przez blokadę regionalną sobie nie pogramy. Dodatkowo firmy nie chcą na to tworzyć. Przez co staje się tylko konsolką dla ludzi co kupią ją tylko dla Mario i pokemonów innym graczom nic nie oferuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować