Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rusza beta Sniper: Ghost Warrior 3

16 postów w tym temacie

Optymalizacja posysa - ale to beta, więc pewnie poprawią. Poza tym odnoszę wrażenie, że gra w kilku aspektach sili się na bycie "Far Cry 3 wanna be", a wychodzi jej to raczej słabo. Za to dźwięki i muza - dla mnie bomba. Niby jest teraz "promocja": za niecałe 150 zeta można nabyć grę z SP, ale... sami twórcy napisali, że jedna z misji fabularnych w SP jest tą, z której są szczególnie dumni - to dlaczego, urwał nać, nie dali tego w podstawce? W tej cenie na pewno się nie skuszę: to nadal gra od CI i ta "chwilka" obcowania z nią pozwoliła mi dojść do wniosku, że znów wyjdzie im co najwyżej mocny średniak... :/

 

PS: jakby ktoś chciał to jeszcze jeden wolny kod do bety mi się ostał - kto pierwszy ten lepszy: 5794B-7LV8F-E3AN5 - smacznego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 
 
 
Pajonk78 napisał:

Optymalizacja posysa - ale to beta, więc pewnie poprawią. Poza tym odnoszę wrażenie, że gra w kilku aspektach sili się na bycie "Far Cry 3 wanna be", a wychodzi jej to raczej słabo. Za to dźwięki i muza - dla mnie bomba. Niby jest teraz "promocja": za niecałe 150 zeta można nabyć grę z SP, ale... sami twórcy napisali, że jedna z misji fabularnych w SP jest tą, z której są szczególnie dumni - to dlaczego, urwał nać, nie dali tego w podstawce? W tej cenie na pewno się nie skuszę: to nadal gra od CI i ta "chwilka" obcowania z nią pozwoliła mi dojść do wniosku, że znów wyjdzie im co najwyżej mocny średniak... :/

 

PS: jakby ktoś chciał to jeszcze jeden wolny kod do bety mi się ostał - kto pierwszy ten lepszy: 5794B-7LV8F-E3AN5 - smacznego. ;)

 

optymalizacja bardzo dobra max detle na gtx 970 w ful HD z wylaczonym Vsyn gra lata 60-90fps srednio ponad 70fps ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Pajonk78Nie łudź się ,że optymalizacja będzie lepsza w dniu premiery, nikt dwa miesiące ,( czy miesiąc przed jak "Crap Recon Wildlands) przed premierą nie majstruje przy becie tylko jest gra już na etapie szlify ;]

Ładne bajki ksemcio, chyba w menu taką masz wydajność :D Gra traci klatki, łapie zwiechy, nawet przy takiej prostej czynności jak odpalenie menu gry poprzez wciśnięcie klawisza "ESC" nie wspomnę o użytkowaniu lunety jeszcze gorszy dramat. Nie wciśnię mi nikt kitu ,że 6700&1070 to za mało na to coś co wygląda gorzej niż BF1 który działą jak bajka ;]
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedisaiyanpl napisał:

@Pajonk78Nie łudź się ,że optymalizacja będzie lepsza w dniu premiery, nikt dwa miesiące ,( czy miesiąc przed jak "Crap Recon Wildlands) przed premierą nie majstruje przy becie tylko jest gra już na etapie szlify ;]

Ładne bajki ksemcio, chyba w menu taką masz wydajność :D Gra traci klatki, łapie zwiechy, nawet przy takiej prostej czynności jak odpalenie menu gry poprzez wciśnięcie klawisza "ESC" nie wspomnę o użytkowaniu lunety jeszcze gorszy dramat. Nie wciśnię mi nikt kitu ,że 6700&1070 to za mało na to coś co wygląda gorzej niż BF1 który działą jak bajka ;]
 

moge Ci nagrac filmik i stawic , adne bajki wylacz Vsync- bo wlaczone Vsync powoduje takie problemy a sie przekonasz a jak nie wierzysz nagram filmik i wstawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blutoniumboy napisał:

Gdzie to sciągnac.Na steamie szukam i nic.Klucze mam 4

Po prostu aktywuj grę poprzez klienta Steam wpisując jeden z kodów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajonk78 napisał:
Blutoniumboy napisał:

Gdzie to sciągnac.Na steamie szukam i nic.Klucze mam 4

Po prostu aktywuj grę poprzez klienta Steam wpisując jeden z kodów. ;)

 

Dokładnie tak.Do sciagniecia 18.5 gb

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. #optymalizacjanikogo
Tak, wiem co to za wersja gry, ale wiem też dwie rzeczy - CI nigdy nie ogarnęło CryEngine i niestety tych rzeczy nie ogarnie nawet do premiery. Graficznie jest lepiej niż w dwójce, ale to nadal nie jest nic, co by przy przykładaniu lunety do oka powodowało spadek fps z 60 do 30. Takich bolączek jest więcej, niestety.
2. Feeling ze strzelania itp. - mega zajebisty
3. #jakzrzynać
Takiej zrzynki różnych elementów gier nie widziałem NIGDY! NIGDY!!! Parkour - ŻYWCEM wzięty z Dying Light! Chowanie się np. w szafach - ŻYWCEM wzięty z Alien Isolation. Pojazdy i ich prowadzenie - ŻYWCEM wzięte z Far Cry 3/4. Zresztą generalnie cała gra to jakieś 70% Far Cry 3/4.
I o ile ostatnie bety w jakie grałem np. For Honor, to były bety, o tyle SGW3 to alfa. Dawno nie zaliczyłem tyle crashy do pulpitu (i to w przeciągu 30 minut!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blutoniumboy napisał:
Pajonk78 napisał:
Blutoniumboy napisał:

Gdzie to sciągnac.Na steamie szukam i nic.Klucze mam 4

Po prostu aktywuj grę poprzez klienta Steam wpisując jeden z kodów. ;)

 

Dokładnie tak.Do sciagniecia 18.5 gb

 

Co rusz ktos pisze, ze ma problem z uruchomieniem, nie kumam w czym rzecz. Wxhodząc via klient keine problem. A potem nawet niezła frajda, co przyznam z niejakim zaskoczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim

Pisze bo w oczy kłuje ten caly hejt..Ludzie polacy w koncu stali sie znani dzieki grom POLSKIEJ naszej produkcji (oczywiscie na arenie graczy)nasze dobra sa zajebiscie przyjmowane za granica nie wypuszczamy gowna w swiat jak inne wytwornie.Gry robia furore i sukcesywnie idziemy w dobrym kierunku i z czym sie spotyka producent ktory sie chociaz stara ?z fala krytyki jeszcze przed wypuszczeniem gry!ktory z was chcialby uslyszec takie cos pracujac nad czyms latami i wkladajac w to tyle pracy i pieniedzy?zagranie z przepustka sezonowa?zajebista sprawa moze i marketing ale co w tym czasie robi UBI...za darmo dostajecie ale jeszcze bedziecie ciś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem i miałem problemy z odpaleniem gry , okazało się że to wina sprzętu a raczej systemu a nie samej gry, Mam przegrane na becie niecałe 6 h i szczeże nie widzę powodów by wieszać psy na tym tytule , gra jest moim zdaniem dobra, ma swoje wady jak każdy inny tytuł który ostatnimi czasy wychodzi na świat. Popatrzmy na betę od UBI która odbyła się w tym samym czasie - Ogromny i piękny świat na który nic k.a nic się nie dzieje a samochody typu lambo idealnie nadaje się do wspinania po SKAŁACH - Serio? Serio w Ch.j. Grałem w obie bety , i nie kupie Ghosta recona bo jest Kiepski:( co mnie strasznie zabolało po udanej kampani w Divizionie. Co jest dla mnie ważne w tym co daje nam S3 - dźwięki super, bronie spoko strzelają, ładne otoczenie, graficznie wygląda dobrze, można by sporo dobrych rzeczy wymienić ale po co Minusem napewno jest to że jest widoczny spadek klatek głównie przy celowaniu z lunetki, ale takie rzeczy da się poprawić - zawsze mogą jeszcze raz przesunąć premierę gry.. Lub wdrożać poprawki w kolejnych miesiącach. Reasumując Gre teraz uważam już za dobrą a może być lepsza jak ją poprawią.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CodnameOutbreak napisał:

[...] gra jest moim zdaniem dobra, ma swoje wady jak każdy inny tytuł który ostatnimi czasy wychodzi na świat. [...] co daje nam S3 - dźwięki super, bronie spoko strzelają, ładne otoczenie, graficznie wygląda dobrze, można by sporo dobrych rzeczy wymienić ale po co Minusem napewno jest to że jest widoczny spadek klatek głównie przy celowaniu z lunetki, ale takie rzeczy da się poprawić - zawsze mogą jeszcze raz przesunąć premierę gry.. Lub wdrożać poprawki w kolejnych miesiącach. Reasumując Gre teraz uważam już za dobrą a może być lepsza jak ją poprawią.

W tych generaliach się z toba zgadzam, aczkolwiek nie będe udawał, że do poprawki jest mało. Wazniejsze jednak od ilosci jest determinacja (a pewnie jest) by je poprawić i to w terminie. Spadek klatek - alez tak. Tyle, ze da się to wyremontowac. Ogólna moja ocena (o co chodzi wszystkim tym narzekającym na to, ze im się beta nieodpalała?) - dobra zmierzająca po poprawkach do bradzo dobrej. [czy to produkcja polska czy nie, to mam w zadzie].

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję zagrać w betę i moje wrażenia były zupełnie inne. Widzę, że wiele osób tu narzeka, na to że gra im kraszowała, albo były mocne spadki klatek. Przyznaję, że na moim sprzęcie średnia ilość klatek na sekundę była niższa niż 60, ale gra mi nie krashowała i nie widziałem żadnych bugów czy gliczy. Weźcie proszę pod uwagę, że do premiery pozostają jeszcze 2 miesiące i wg mnie studio ogarnie tą produkcję do kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ausstellung napisał:

Miałem okazję zagrać w betę i moje wrażenia były zupełnie inne. Widzę, że wiele osób tu narzeka, na to że gra im kraszowała, albo były mocne spadki klatek. Przyznaję, że na moim sprzęcie średnia ilość klatek na sekundę była niższa niż 60, ale gra mi nie krashowała i nie widziałem żadnych bugów czy gliczy. Weźcie proszę pod uwagę, że do premiery pozostają jeszcze 2 miesiące i wg mnie studio ogarnie tą produkcję do kwietnia

Grę odpaliłem także na lapku który kiepsko sobie radzi z takimi grami, ale gra odpaliła i po mimo 10 fps:)) działał i się nie kraszowała, jednak przy już blaszaku który jest bardzo dobry do gier gra miała spadek fps-ów, Wiadomo też że jest to beta i trzeba przymrużyć oczy na pewne defekty ale spadek fps-ów musi być poprawiony. I może nie zauważyłeś większych spadków ale jednak wiele osób o tym pisało, moim zdaniem gra ma dużo więcej ma atutów niż defektów ale niestety te defekty trzeba poprawić. Myślę że przed wypuszczeniem gry jeszcze coś się pokaże już po poprawkach.  Gra warta uwagi i prześledzenia jej dalszego rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować