Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Recenzja Nioh - From Software chciałoby zrobić taką grę

9 postów w tym temacie

Ceny gier pudelkowych zaczynaja mnie przerazac. 260zl najtaniej jak znalazlem , gdzie na Ps3 w polowie zycia , kazda praktycznie nowosc 189zl. Ktos mi to wytlumaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stack_Black napisał:

Ceny gier pudelkowych zaczynaja mnie przerazac. 260zl najtaniej jak znalazlem , gdzie na Ps3 w polowie zycia , kazda praktycznie nowosc 189zl. Ktos mi to wytlumaczy?

Słabo szukałeś bo ja kupiłem za 244zł. Nie zmienia to faktu, że jest to coraz droższa zabawa. Wyższa cena niby jest podyktowana większymi kosztami produkcji, droższym dolatem czy tam euro itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.02.2017 o 20:10, Stack_Black napisał:

Ktos mi to wytlumaczy?

Chciwość, zachłanność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i masz 9 na 10 i ex na PS4. Może dlatego cena tak wygórowana? Wydanie gry na wiekszej liczbie platform rownałoby się wiekszej, prawdopodobnie, ilości sprzedanych sztuk. Jakoś odbić sobie trzeba ale.. 250 zł? Za tyle to mógłbym kupić sobie nowe buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i smaka mi narobili :/ ale to "dopiero" drugi tytuł na wyłączność Plejaka, na który się ślinię. To co jest ekskluzywne na XBO to (może poza gyrosami) zupełnie nie moja bajka... szkoda, że póki co nie szarpnę się na PS4, naprawdę szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytul to chyba jakis zart, daleko tej grze do Dark Souls jak dla mnie no chyba ze ktos lubi Japnoskie klimaty, latajace psy i zaby z cygarem w mordzie. Ciezko to gre brac na serio, to dark fantasy ktore funduje from software im daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować