Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 - wymagania sprzętowe

806 postów w tym temacie

Witam forumowiczów!
A ja mam takie małe pytanko od siebie. Czy w Gothica 3 będzie się dało pograć na przynajmniej medium w miarę płynnie na notebooku HP Pavilion dv6121? Ponieważ planuję zakup niedrogiego i w miarę dobrego laptopa i chciałbym czasem odpalić na nim Gothica.
Specyfikacja:
Intel Core Duo 1,73 GHz, 1 GB Ram, GF Go 7400 256 MB.
Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 22:10, kartofle napisał:

Witam forumowiczów!
A ja mam takie małe pytanko od siebie. Czy w Gothica 3 będzie się dało pograć na przynajmniej
medium w miarę płynnie na notebooku HP Pavilion dv6121? Ponieważ planuję zakup niedrogiego
i w miarę dobrego laptopa i chciałbym czasem odpalić na nim Gothica.
Specyfikacja:
Intel Core Duo 1,73 GHz, 1 GB Ram, GF Go 7400 256 MB.
Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam


nie wiem jak procesor ale troche mało ramu przydało by sie jeszcze przynajmniej 512 MB ale karte graficzna jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 14:42, bartoszv3 napisał:

Witam. Mam małe pytanie. Czy Gothic 3 pójdzie mi na średnich detalach:
AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3800
GeForce 7600GS
1 GB ram.


Tak, raczej na pewno, ale nie unikniesz na bank czasem przycinek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak kiedyś , ktos coś napisał, że w jakimś mieście nie da się wręcz grać, bo się strasznie tnie... jakie to miasto?
... tak z ciekawości chciałem się zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 19:15, s.l.a.s.i.c.a. napisał:

Czy na Vista Basic 64 Gothic odpali ? Pytam bo miałem już problemy z wieloma grami w tym z
TDU a Age of Empires III do dziś nie chce się zainstalować ...


powinien odpalic , sproboj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 17:42, ImRo Nixon napisał:

Pamiętam jak kiedyś , ktos coś napisał, że w jakimś mieście nie da się wręcz grać, bo się strasznie
tnie... jakie to miasto?
... tak z ciekawości chciałem się zapytać


Zapewne w jakimś dużym, np. Monterze lub Vengardzie bo jest tam strasznie dużo orków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam taki sprzęt:

Sempron 2,4ghz
GeForce FX 5200 128mb
512 ramu

Gra chodzi dosyć płynnie, wszystko jest ok, tylko czasem sie zawiesza i reset kompa. Wiem że to wina małej ilości ramu, i tu pojawia się moje pytanie. Jeśli dokupie następne 512 ramu, to nie będe miał tego problemu i będe mógł normalnie grać ? :P

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, zrozumcie... Do gry na maksa, potrzeba karty pokroju gf 7900/8600gt, procesora dwurdzeniowego i dwóch gigabajtów ram. Do medium wystarczy gf 7600, 1,5GB ram i Athlon 3200+. Do tej gry gigabajt to za mało do komfortowej gry na jakichkolwiek innych ustawieniach prócz niskich. Proszę tu nie wmawiać, że na 512 gra działa dobrze na medium, czy nawet na niskich. To nie jest możliwe, po prostu. Gra jest cholernie ramożerna i w dodatku ma problemy z utylizacją zbędnych danych z pamięci, a na wysokich ustawieniach tekstury są większe, więc potrzeba tych dodatkowych 512mb, żeby grać w miarę - podkreślam - w MIARĘ płynnie, bez większych freezów. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 14:04, Rafileus napisał:

Witam.

Posiadam taki sprzęt:

Sempron 2,4ghz
GeForce FX 5200 128mb
512 ramu

Gra chodzi dosyć płynnie, wszystko jest ok, tylko czasem sie zawiesza i reset kompa. Wiem że
to wina małej ilości ramu, i tu pojawia się moje pytanie. Jeśli dokupie następne 512 ramu,
to nie będe miał tego problemu i będe mógł normalnie grać ? :P


echh kłamać trzeba umieć... NIGDY nie uwierzę w to, że gothic 3 ZADZIAŁAŁ na FX 5200 a tym bardziej, że chodził "dosyć płynnie". I jeszcze na 512 ramu...

Dnia 05.08.2007 o 14:04, Rafileus napisał:

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszedł komuś gothic 3 na takim kiepskim sprzęcie:
AMD Sempron 1,50 ghz 2200+
ATI Radeon 9600 128 MB.
RAM 1 giga.
I chodzi nawet znośnie!
Po zainstalowaniu Tweaka oraz rzeczy,które polecam zrobić:Polecił to jeden z tutejszych forumowiczów i mu za to dziękuje:na płycie z grą w którymś z folderów jest AMD Dual core optymizer czy jakoś tak...
Pomaga!
Jak ktoś odpalił g3 na słabszym kompie,niech napisze swój rekord(i tak nikt taki nie będzie).

20070910213256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ejooo ludki :) MAm pytanie do Bezimienny07 :P jakie ty programy zainstalowałes ze ci znosnie działa na takim sprzecie ja mam 1gb ramu 3200+ procka i gf 7050 i mi sie cholernie tnie ? prosze o odpowiedz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ma procek AMD Athlon powinien mieć 2.0Ghz a ma 1.5Ghz,512RAM i Radeon 9550 128MB a trochę się ciął
przeszedłem tak prawie całego! bez żadnych programów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 20:22, gggothic napisał:

Ejooo ludki :) MAm pytanie do Bezimienny07 :P jakie ty programy zainstalowałes ze ci znosnie
działa na takim sprzecie ja mam 1gb ramu 3200+ procka i gf 7050 i mi sie cholernie tnie
? prosze o odpowiedz :P


Na takim jak twój powinien chodzić dobrze! na kompie mojego kumpla g3 chodzi na najwyższych detalach
raz super płynnie a raz tnie się,po prostu g3 ma dziwne wymagania i nic się z tym nie zrobi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 20:34, mokra skarpeta napisał:

ja jade na sempronie 2500+1gb ram geforce5500fx i jakos daje rade chociaz przy nordamrze przytnie


U mnie tylko w myrthanie się troche przycina a tak to luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować