Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 - wymagania sprzętowe

806 postów w tym temacie

lol.. juz sie nie opyla kupowac nic do PC. A napewno gothic przeniesie sie tez na konsole. Za duzo kasy trzeba ladowac w stacjonarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie rozbuj w biały dzień!!! Chyba za 3 lata nie będe miał takiej machiny!
Ciekaw jestem czy jest tu osoba u której gra pujdzie na max detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni chyba tymi wymaganiami chca tylko zciagnac prawdziwych fanow serii gothic (czyli tych co by wszystko zrobili zeby zagrac w niego) albo bogaczy ktorych interesuje tylko grafa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D :D :D :D
ha ha
GF 7800 :D :D :D
sama karta kosztuje wiecej niz nowy xbox :D :D :D
do tego cala reszta "blachy" i za roznice w cenie mozna spokojnie placic roznice za konsolowe gry przez pare latek.
tak. granie na pececie jest tansze :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 13:51, Night Elf napisał:

sig. jaka zrzutke? To niedoskonalosc ich kodu. Przeciez nie bedzie prockow ktore maja 4ghz.. i wiecej dla normalnych uzytkownikow...
P4 3,8 z HT jest za 2 tysiace ponad. Przyszlosc to wielordzeniowosc, a i tego ta gra obslugiwac raczej nie bedzie. Wiec


Widziałem w ulotce Vobisa komputer z 5.2 GHz, ale teraz faktyczne przestaje częstotliwość mieć takie znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i ważne jeszcze, czy przy takiej konfiguracji grafa jest nam MAX czy MID. Mi do tego co piszą trzeba by tylko zmiany GF6600GT na 6800GT, więc nie jest jeszcze strasznie, ale gdyby dzięki temu mieć tylko średnie ustawienia to podziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lampak lol... 5,2 to jest suma 2 rdzeni... czyli tyle ghz daja razem... ale co z tego jak gra nie umie wykorzystac wielordzeniowosci?

makabresku Potoki jeszcze o niczym nie swiadcza... pozatym to jest 24 potoki tylko dla PS, a dla reszty jest standardowe 16... pozatym gt ma 20... potokow...

Zobaczymy jak sobie radzi w benchmarkach radeonik to dopiero wtedy pogadamy... choc jestem zwolenikiem GF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie to nie są tak straszne wymagania.... To co oni podali to jest komputer za niecałe 3000 złotych, a przecie wiadomo, że dużo ludzi na święta kupuje nowe dobre komputery. A tak po za tym to 6800gt wcale nie jest ultra drogą kartą - ta karta już jest od połowy 2004 roku sprzedawana czyli ma więcej niż rok! Ogólnie mówiąc jesteście przewrażliwieni. Nie ma cie kasy ani dobrego kompa? - To nie grajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak gierkę kupi jedynie 10% osób zainteresowanych tym tytułem i seria Gothick padnie na pysk to wydawca zmieni podejście. W dużej mierze światem rządzą pieniądze. Nie załatwiają wszystkiego ale wątpię aby zarządy firm mogły sobie pozwolić na takie ekscesy.
Istnieje też wersja, że wydanie gry jeszcze trochę potrwa a za rok sprzet może rzeczywiscie będzie dużo tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popiół, boze jaki ty jestes... hmm... dzieci ktore nie maja kasy na leki maja umierac? Wlasnie... ta 3k to moze bedzie cie kosztowac taki na minimalne... procek 900, karta 1200 [6800], plyta itp... ale taki kom, ktory mialby lecec na srednich czy maxymalnych to jest za 6 tysow... [ 3,4 1100, karta 7800GTX MSI 1800, 2GB DDR2 533-675 to z kolejne 1000-1200 zł... i cala reszta to masakra]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no chyba smieszny jestes jak twoim zdaniem to nie jest drogi sprzet to jaki jest dla ciebie drogi?! ja ledwo uzbieralem na wymiane grafiki a i tak nowa 5900 zt kosztowala mnie ponad 400 zl... te wymagania sa moim zdaniem nie do przyjecia bo maksymalnie 5% albo mniej graczy ma taki sprzet albo lepszy... :/ a w gothica3 zagrac by chcialo duzo ludzi.. bo mimo wymagan to fajna gierka bedzie patrzac z perspektywy got 2 ktorego poprostu kocham :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PC Games kłamie !! Na oficjalnej stronie JaWood są podane wymagania :

Bisher bekannte Minimalanforderungen: (minimalne)
# 2 GHz Pentium 4/AMD 2000+
# 1024 MB Ram
# 64 MB Grafikkarte
# Windows 2000, ME, XP, Vista
# DVD-Rom Laufwerk
# DirectX 8.0

Bisher bekannte Optimalanforderungen: (zalecane)
# 3 GHz Pentium 4/AMD 3000+
# 1024 MB Ram (Dual-Channel)
# 128 MB Grafikkarte
# Windows 2000, ME, XP, Vista
# DVD-Rom Laufwerk
# DirectX 9.0c

To co napisali to to chyba do Gothi 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować