Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 - wymagania sprzętowe

806 postów w tym temacie

Witam wszystkich ponownie pytam. Czy Gotic3 odpali na celerona2.0G ,karta graficzna Radeon 9550256mb 1024RAM. Chce również zamówić, lecz jestem troche przezorniejszy od Dear Lion-a . Jak ktoś mógł by mi odpowiedzieć, z góry serdecznie dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema nie wiecie czy pójdzie mi g3 na takim sprzęcie :

Gforce FX 5200

1280 ramu

AMD Athlon(tm) XP 1800+

Reszta raczej nie jest ważna proszę o szybką i profesjonalną odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdzie mi na kompa:

1,3 gigaherce duron
512 ddr
radeon 9000

Bo niewiem czy kupić oryginał czy nowy komp. Bo naprawde niewiem co kupić:))) Proszę o szybką odpowiedź:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup koniecznie nowego kompa, bo teraz już nic Ci niestety nie pójdzie... To antyk jak na dzisiejsze standardy

Na granie w Gothic 3 niestety NIE MASZ SZANS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanów serii gothic.
Nie jestem na bieząco z informacjami na temat gothica 3.Czy na kompie ponizej pójdzie mi wczesniej wspomniany gothic 3 ??
AMD athlon 1700 XP +
512 ramu
G-Force 4 mx 440 64 ram
80 gb harddrive

Dzieki za jakąkolwiek odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktos jak bedzie mi chodzic Gothic III czy narazie sie wstrzymac i cos zmienic??
moj komp
Intel Celeron 2.6Ghz
ram 1gb
karta graficzna Geforce Galaxy 7600GS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaprosiłem kumpla aby zobaczył sobie jak to działa u mnie Gothic 3... Mój sprzęt to:

AMD Athlon 1700 + (1,47 Ghz)
1024 MB DDR
GeForce 5700 LE 256 MB DDR
Sound Blaster Live! 5.1

Gra u mnie przycina baaaardzo mocno na najniższych detalach... ale ALE ALE ALE !!!! Na najwyższych (chciałem sprawdzić efekt pokazu slajdów) gra działa o niebo lepiej !!! Ja tego nie rozumiem, na najniższych gra mocno przycina a na najwyższych detalach prawie 0 ścięć :| Proszę mi wytłumaczyć o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź brzmi: nie.
Na GF4 MX? Jak mi na Gf6800 przycina na najniższych? Z taką mała ilością Ramu i słabym procesorem? Nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy G3 pójdzie na (przede wszystkim chodzi mi o kartę graficzną - czy odpowiada oraz na jakich ustawieniach i jak będzie wyglądał po zainstalowaniu Tweaka):
-1024 RAM
-AMD Athlon(tm) 64 Processor 3800+
-ASUS X1600 Series (jest jeszcze coś co się nazywa jw. ale na końcu ma "Secondary" - nie wiem co to znaczy bo w tych sprawach jestem n00b. Aha moc - 256)
Czy ta karta obsługuje wszystko co jest potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy gothic 3 pójdzie na AMD 1,7 2100 , 512 ram i karta grafiki Geforce 6200 128 mb prosze o odpowiedz ,chodzi mi o to czy bedzie wogóle chodził nawet na najniszych detalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
mamp pytanko :
czy G3 pojdzie mi na :
intel Pentium IV 1,7 GHz
DDRAM 256 MB + DDRAM 512 MB
Geforce 7600 GS 256 MB AGP x8

czy moj komputer pozwoli mi na to aby grac w G3 chodzy na malych detach lub na minimalnych ??
z gory thx za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie chodzić na małych detalach a nawet na średnich.

Ps: zanim coś napiszesz sprawdz w słowniku czy dobrze napisałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich - po raz pierwszy, ten najważniejszy ;-)

Gorzka refleksyjka na wstepie - przy konfigu GF 6800, P IV 3.0 i 2x512 goodram - Gothic 3 na (ver. 1.08) nie jest grywalny. Non stop doczytywanie (czyli stopklatki) skutecznie zniechęcjaą do zabawy; co gorsza patch 1.09 (czyli najnowszy) nie poprawia sprawności silnika gry. Operacje na pliku ini, konfig stronicowania czy opcje z poziomu gry dają bardzo słabe efekty.

JAKO SYMPATYK SERII GOTHIC SZCZERZE ODRADZAM ZAKUP G3 NA OBECNYM ETAPIE - SZKODA SIĘ WK#####ć (uwaga ta tyczy się oczywista posiadaczy sprzętu ww lub słabszego) - Pirania powinna nolens volens wypuścić patch optymalizujący silnik i wtedy będzie git ;-); póki co - G3 na półkę.

Doradzam sceptycyzm co do efektów pracy z plikami ini; mimo, że na zachodnich forach dużo i entuzjastycznie na ten temat - w praktyce - jak wspomniałem - wiele to nie daje.

G3 to napewno bardzo ciekawa gra dlatego warto poczekać na usprawnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować