Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 - wymagania sprzętowe

806 postów w tym temacie

ja mam procka 3 ghz oczywiscie p4 1 ghz ramu narazie karte geforce 5500 ale sobie juz nie dlugo wymieniam na geforca 6600 i mysle ze g3 bedzie smigal a co wy na to mze sie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie spokój ludzie z kupowaniem sprzętu pod Gothica 3 - gra wyjdzie najwcześniej w czerwcu(po niemiecku), więc jeszcze sporo się może zmienić do tego czasu pod względem wymagań, a i sprzęt zdąży sporo stanieć...
I nie przejmujcie się tak cpu - wystarczy nawet Pentium 1.8GHz, jeśli będzie mocna karta graficzna (przynajmniej 8 potokowa grafika, ale najlepiej 12 potokowa - kosztuje ok. 150 zł drożej od 8-potokowej), i 1 GB ramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas Gothic III będzie dopiero pod koniec roku u nas w Polsce, albo i później biorąc pod uwagę sprawę premiery Gothic II: NK. Według mnie wystarczy 512 Ramu, gdyż na polskich stronach pisze, że właśnie tyle Ramu wystarczy na minimalne. Te informacje pochodzą z wypowiedzi kogoś z Jowood''u z 10 grudnia tego roku. chyba jakoś tak. Verbum czy Geforce 6600 GT wystarczy na Gothica III, bo nie wiem zabardzo co to są te potoki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GOTHIC 3 TO JEST DOPIERO GRA JAK NP. THE ELDER SCROLL3 Z DODATKAMI WSZYSTKIMI TO NIE DORóWNAłA GOTHIC 1 CO DOPIERO 2 Z NOCEM KRUKA , A JUż 8 NIEBO GOTHIC 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 11:17, Gogemitr napisał:

U nas Gothic III będzie dopiero pod koniec roku u nas w Polsce, albo i później biorąc pod uwagę
sprawę premiery Gothic II: NK. Według mnie wystarczy 512 Ramu, gdyż na polskich stronach pisze,
że właśnie tyle Ramu wystarczy na minimalne. Te informacje pochodzą z wypowiedzi kogoś z Jowood''u
z 10 grudnia tego roku. chyba jakoś tak. Verbum czy Geforce 6600 GT wystarczy na Gothica III,
bo nie wiem zabardzo co to są te potoki. :P

Gothic III wyjdzie miesiąc później wiec obstawiam wakacje, sprawa premiery GII:Nk w Polsce to inna sprawa bo widać jesteś nie obeznany w tej sprawie, GII:Nk w USA miała premiere jakieś 1,5 miesiąca temu. Co do wymagań to 1GB jest zalecane i radziłbym mieć ten, grafika 6600GT powinna wystarczyć do komfortowej gry, ale po CoD 2 jakoś myśle że będzie cieło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mam nadzieje że te wymaganie będą dla śmiertelników bo jak dla mnie to moge sobie na wystawie po ogladać nie znam nikogo kto ma takiego PC-ta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja ma sprzęcik na gothica 3:) I sie z tego bardzo iesze:) Mysle ze mi na full detalach pujdzie:
athlon 3400 64 bit
dwa GeForce 6800GT
2048 ram
Jak mysle to powinno wzupelnosci wystraczyc ale taki sprezęcik drogo kosztuje i wielu na to nie stac ja sam zbieralem na niego długo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Was wszystkich to chyba pokręciło.
Po co tak panikować? Te "minimalne" wymagania jakie podają zwykle są zawyżone. Często są wywindowywane specjalne po to, by zmusić ludzi do kupna nowego sprzeu. Jak to głosi teoria światowego spisku, producenci najbardziej oczekiwanych gier (jak IDSoftware od Dooma czy BathesdaSoftware od Obliviona) mają podstołowe umowy, by straszyć ludzi takimi wymogami i zmusić ich do zakupu nowego sprzętu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i mają zawiżone wymagania ale życze komuś powodzenia alby grał na minimalnych przy większych walkach bedzie mu się bardzo cieło. A Optymalne to są takie na których nie powinny byc problemu z zacinaniem się gry przynajmniej na minimalnych wymogach ja przynajmniej nie musze sie tego obawiac bo mi pójdzie być moze na maxa. O Ile sie nie zwieksza wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dużo czasu zostało do premiery... Może jak Gothic 3 wyjdzie bedzie można sobie kupić super sprzęt za grosze... OBY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo czasu ....tylko dwa miesiące przynajmniej mam taką nadzieje...wszystko sie okarze jak sie pojawi na rynku "ThE BeSt GoTHiC" !!ale wydaje mi się że wymagania nie będą asz tak duże.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś z was może kiedy mniej więcej Gothic 3 ma być w Polskiej wersji... bo ja właście nie wiem a taki wielki ze mnie fan gothica. Ale i tak kupuje nowego kompa w maju dopiero... Kto jest zorientowany bardzo proszę o mail:) danielszetynski@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 13:33, Milten12 napisał:

Jeszcze dużo czasu zostało do premiery... Może jak Gothic 3 wyjdzie bedzie można sobie kupić
super sprzęt za grosze... OBY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Za grosze mozna sobie plytke cd/dvd kupic ale nie kompa... nigdy przemysl technologiczny o wysokiej jakosci przetwazania nia bedzie tani...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw kiedy nasi kochani rodacy zajmujący się spolszczeniami, w pełni zlokalizują III Gothica...
Pewnie dopiero na gwiazdkę będziemy mogli cieszyc sie polską wersją :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 08:48, Kayos474 napisał:

Ja jestem ciekaw kiedy nasi kochani rodacy zajmujący się spolszczeniami, w pełni zlokalizują
III Gothica...
Pewnie dopiero na gwiazdkę będziemy mogli cieszyc sie polską wersją :/


Tak dlugo to nie powinno im zajac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować