Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Overwatch - Blizzard apeluje: nie używajcie klawiatur i myszek na konsolach

39 postów w tym temacie

Ja tam w zyciu nie zamienie pada na mysz. W R6 siege da sie zauwazyc kto ma mysz i jakos nie czuje sie od nich gorszy, skill to skill i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sensie muszę się z nim zgodzić. Ok, każdy może sobie dokupić klawiaturę i mysz do konsoli, ale nie są one ich podstawowym wyposarzeniem. Nie robi to żadnej różnicy, kiedy gra się w gry singleplayer'owe, ale kiedy w grę wchodzi multi, to zaczyna się komplikacja. Ludzie chcą sobie odpocząć przy przyjemnej grze, ale przegrywają z innymi (możliwe nawet, że ludźmi o mniejszych umiejętnościach gry w Overwatch) dlatego, że używają tylko podstawowego wyposarzenia konsol. Taki trochę dickmove ze strony innych graczy. Chcesz grać z innymi na klawiaturze i myszce, to graj na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CDRV napisał:

Jeszcze czego zeby mi mowili jak mam grac we wlasna gre...

A to Twoja gra? Bo myślałem, że Blizzarda. A, czyli używanie cheatów w innych grach też będzie dla Ciebie ok? No bo w końcu nikt nie edzie Ci mówił jak grac "we własną grę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne. Już prędzej powinni zachęcać ludzi do kupna klawiatur i myszek, i uświadomić graczy że tylko tak można przyjemnie grać w fpsy zwłaszcza sieciowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danoniero napisał:

Śmieszne. Już prędzej powinni zachęcać ludzi do kupna klawiatur i myszek, i uświadomić graczy że tylko tak można przyjemnie grać w fpsy zwłaszcza sieciowe

W fpsy można dobrze też grać i z padem. Dla przypomnienia w czasach konsol, gdzie PC marzył jeszcze o grach (albo ew. grało się tylko klawiaturą!) były już pady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karczort napisał:
Danoniero napisał:

Śmieszne. Już prędzej powinni zachęcać ludzi do kupna klawiatur i myszek, i uświadomić graczy że tylko tak można przyjemnie grać w fpsy zwłaszcza sieciowe

W fpsy można dobrze też grać i z padem. Dla przypomnienia w czasach konsol, gdzie PC marzył jeszcze o grach (albo ew. grało się tylko klawiaturą!) były już pady...

Jeśli mowa o tak zamierzchłych czasach to nie było jeszcze wtedy FPS'ów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guminator napisał:

W pewnym sensie muszę się z nim zgodzić. Ok, każdy może sobie dokupić klawiaturę i mysz do konsoli, ale nie są one ich podstawowym wyposarzeniem. Nie robi to żadnej różnicy, kiedy gra się w gry singleplayer'owe, ale kiedy w grę wchodzi multi, to zaczyna się komplikacja. Ludzie chcą sobie odpocząć przy przyjemnej grze, ale przegrywają z innymi (możliwe nawet, że ludźmi o mniejszych umiejętnościach gry w Overwatch) dlatego, że używają tylko podstawowego wyposarzenia konsol. Taki trochę dickmove ze strony innych graczy. Chcesz grać z innymi na klawiaturze i myszce, to graj na PC.

Wiesz u mnie kolega woli grać w CofD na konsoli z gorszą grafą na klawie i myszce przeciwko padom niż na kompie.  Myślę że takich osób jest więcej i co zabronić im niech grają jak chcą.

Odkąd Activision dołączył do Blizzarda to ta firma zaczyna słabiej wyglądać w oczach graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować