Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Rainbow Six Siege nie ma co liczyć na nowe tryby gry

7 postów w tym temacie

Szczymryj? 50 operatorów?

No spoko, czekam teraz na postać mająca działo laserowe albo wzywającą nalot z powietrza..... A tak na serio to nie wiem jakich operatorów moga jeszcze zrobić, jakie gadżety/umiejętności im dać.

Już w Skull Rain była pokazana wielka improwizacja w postaci Caviery (mimo wszystko lubie tę postać), posiadającej umiejętność przesłuchiwania jak również cichego poruszania się. Pomijam fakt, że jej pistolet z odległości 3-5m powala na strzał. Tworzenie nowych postaci na siłę nie ulepszy tej gry. Niech się devsi najpierw skupią na naprawie licznych błędów, match making'u czy tego kretyńskiego NAT'u, którego w ogóle nie powinno być (tylko Ubisoft wpadł na tak durny pomysł aby tego użyć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SzaKaL3313 napisał:

Szczymryj? 50 operatorów?

No spoko, czekam teraz na postać mająca działo laserowe albo wzywającą nalot z powietrza..... A tak na serio to nie wiem jakich operatorów moga jeszcze zrobić, jakie gadżety/umiejętności im dać.

Już w Skull Rain była pokazana wielka improwizacja w postaci Caviery (mimo wszystko lubie tę postać), posiadającej umiejętność przesłuchiwania jak również cichego poruszania się. Pomijam fakt, że jej pistolet z odległości 3-5m powala na strzał. Tworzenie nowych postaci na siłę nie ulepszy tej gry. Niech się devsi najpierw skupią na naprawie licznych błędów, match making'u czy tego kretyńskiego NAT'u, którego w ogóle nie powinno być (tylko Ubisoft wpadł na tak durny pomysł aby tego użyć)

Popieram, powinni poprawić matchmaking, a szczególnie transfer danych bo dużo sytuacji jest że się chowasz i za ścianą już giniesz bo ktoś Ciebie widział inaczej. Ale co do operatorów to się cieszę że będą nowości/świerzośći. Jak narazie nie partaczą nowych, wrzucają dosyć ciekawe pomysły. Akurat u atakujących mam w brud kogo wybrać tak u obrońców czekam na nową ciekawą postać. Mira czy jak jej tam z hiszpańskiej jednostki specjalnej wydaję się być ciekawa z tym lustrem weneckim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeee... Tak się dzieje bo gra nie ma dedykowanych serwerów. Więc wszystko zależy od hosta i internetu jaki posiada. Dlatego koniec w końcu nie kupiłem tej gry. Beta mnie odrzuciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dolacze sie do wypowiedzi Grzeska i przyznam , ze obroncy nie maja nawet jednej postaci ktora mozna by polecic . Jesli dobry gadżet to slaba bron i na odwrót. Niema co zaczynac gry rankingowej bo co chwila wywala i degraduje o poziom nizej . Rok temu az tak marnie z tym nie bylo , teraz jest tragedia. W alphe for honor nawet raz nie zagralem przez ten j¢bany NAT . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dariuszp napisał:

Eeeee... Tak się dzieje bo gra nie ma dedykowanych serwerów. Więc wszystko zależy od hosta i internetu jaki posiada. Dlatego koniec w końcu nie kupiłem tej gry. Beta mnie odrzuciła.

Tylko terrorist hunt jest P2P, mecze PvP są rozgrywane na dedykowancyh serwerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że jestem jakimś dzieckiem szczęścia, bo w Siege'u mam ponad 300 przegranych godzin i nie miałem żadnych większych problemów z grą. Być może czas nauczyć się obsługiwać komputer albo wybrać dostawcę Internetu, który nie partoli swojej roboty? 

Aczkolwiek... są też dobre informacje dla Was. System matchmakingu ma ulec gruntownej zmianie, UbiSoft zapowiedział to w trakcie turnieju Invitational w ostatni weekend. Jak sami stwierdzili, kod ten będzie krótszy, przez co będzie w nim mniej błędów. ;) Zapowiedzieli też, że więcej funkcji przeniosą na serwery dedykowane (na tę chwilę np. serwery odpowiedzialne za voice chat stoją u graczy, którzy są w meczu), więc chcą to zintegrować i masowo usunąć błędy z tym związane. W ogóle, pokazano wiele planów na rozwój tej gry w trakcie bieżącego roku, więc gra raczej będzie zmierzała ku lepszemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować