Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS Plus - Sony oferuje darmowy miesiąc dla użytkowników z nieaktywną usługą

12 postów w tym temacie

"Przepraszamy, ten adres e-mail nie kwalifikuje się albo nie jest powiązany z Twoim profilem PSN."

Nie miałem nigdy aktywnego plusa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 
Laston napisał:

"Przepraszamy, ten adres e-mail nie kwalifikuje się albo nie jest powiązany z Twoim profilem PSN."

Nie miałem nigdy aktywnego plusa :/

Kilka lat temu mieli podobną promocję gdzie dawali plusa każdemu zarejestrowanemu użytkownikowi - jeśli masz stare konto, mogłeś mieć plusa i nawet tego nie zauważyć.

Ja opłacam i nei chcę czuć się gorszy - dlaczego opłacający nie dostaną miesiąca za darmo? W końcu for the players czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie! Mógłbym sobie przez miesiąc pograć na multi, gdybym miał PS4, którego nie kupiłem, bo musiałbym mieć PS+ żeby grać na multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszamy, ten adres e-mail nie kwalifikuje się albo nie jest powiązany z Twoim profilem PSN. Spróbuj ponownie

a więc nie prawdą jest ów "news"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przepraszamy, ten adres e-mail nie kwalifikuje się albo nie jest powiązany z Twoim profilem PSN."
 

Sprawdzajcie najpierw prawdziwość newsa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL, jakie są warunki tego czegoś? Nigdy nie miałem PS+, konto już od sporego czasu mam, a mój e-mail i tak się nie kwalifikuje (a może dlatego, że to poczta Microsoftu? xD). Mogliby chociaż jasno określić kto może dostać abonament...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować