Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sniper Elite 4 - są pierwsze oceny. Wiatr w żagle przed jutrzejszą premierą

12 postów w tym temacie

Karczort napisał:

A teraz czekamy na chłam jakim będzie SGW3...

Nie wiem czy grałeś w Bete Sniper Ghost Warrior 3, ale gra zapowiada się o wiele lepiej niż poprzednie cześci oraz wprowadza nieco świeżości do tego typu rozgrywki. Każde z tych studii idzie swoja drogą, tyle, że jedni klepią jedno i to samo od lat, wprowadzając szlify, drudzy zaś porzucilli niemal wszystko co zrobili i podeszli do tematu na nowo. Dzięki temu SGW3 po pierwszej przenetacji wznieciło głośne rozmowy na necie. Nie wiem czy ten moment pamiętasz. Dlaej co jakaś impreza to było podobnie. Nawet redaktorzy kibicują tej grze. A Se4? Jest bo sobie jest. Nawet ubloweam, że Rebellion nie zdecydował się tak jak CI Games na otwarta betę lub chocby demo. Kawałek dema? Cokolwiek. Cóż, zobaczymy jak to będzie w kwietniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pureya napisał:
/ciach/

Widzisz: dla mnie w S3GW jest jeden, ale za to cholerny problem - ta gra próbuje naśladować (IMO nieudolnie) wiele innych gier, ale ten miszmasz wypada na jej niekorzyść. Ja po becie mam 100% pewności, że grę kupię jedynie przy naprawdę sporej obniżce - na chwilę obecną nie widzę najmniejszego sensu płacenia za nią >100 zeta, bo moim zdaniem gra jest warta może połowę tego - jednakże co kto woli. :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z serią Sniper od City Interactive jest dla mnie podstawowy problem. Przy każdej premierze nowej części obiecuje się gruszki na wierzbie i zupełnie nowe podejście do tematu. Obiecuję się zwłaszcza gry WYSOKObudżetowej. Po czym mamy kaszankę, czerpiącą po trochu ze wszystkich gier gatunku, przypomianającą NISKObudżetówki i świecącą tylko grafiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale dlaczego nie da się kupić gry poza steamem - mianowicie w jakiejś normalnej cenie. Zaraz pójdzie hejt, że biedne Polaczki itp. Ale jednak 60 euro to lekka przesada - po dzisiejszym kursie to jedyne 258 zł. Blizzard to oni nie są. No i brak edycji pudełkowej na PC? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Muert3 napisał:

/ciach/

Nie da się? Naprawdę? Znalazłem Sniper Elite 4 + Target: Führer Mission za niecałe 200 zeta, więc jak Ty szukasz? :)

Edytowano przez Pajonk78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajonk78 napisał:

Nie da się? Naprawdę? Znalazłem Sniper Elite 4 + Target: Führer Mission za niecałe 200 zeta, więc jak Ty szukasz?

Dalej raczej kiepski interes... To może jakiś link z potwierdzeniem bo póki co widzę grę dostępną jedynie w sklepie rebellion i na steamie. A może faktycznie źle szukam kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I raz jeszcze: na GMG cena za SE4 wynosi 31,99 funta, więc w przeliczeniu nieco ponad 160 zeta... Muert3: jak Ty szukałeś? :)

Edytowano przez Pajonk78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować