Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Humble Bundle - takiej ofertyu dawno nie było

13 postów w tym temacie

Cykada85 napisał:

40 gier i nic ciekawego...niezle.

Nic ciekawego? Proszę Cię...

Co najmniej 10 to są perełki. Mimo wszystko przy tej cenie to i tak drogo strasznie, tym bardziej że jest sporo powtórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"pon ad" oraz " Lista składa się na 47 pozycji" - Pani Kasia jak widzę w formie: choć to akurat nie powinno dziwić... 

A zestaw... IMO taki se. Gro pozycji było w innych bundlach czy giveaway'ach, a cena jak na polskie warunki i tak dla większości zaporowa - "hamerykanin" zarobi na tego "kundla" w niecałe 3 godziny, przeciętny Polak w 3 dni... Do tego audiobooki, które pełnią raczej rolę zapychacza, bo jak już to wolałbym same gry: książki to się czyta, a nie słucha. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenr1r napisał:

Akcja w 100% na cele charytatywne, ale jak widać niektórzy i tak muszą pomarudzić.

Bo jak akcja w 100% na cele charytatywne, to wszyscy muszą chwalić?
Muszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie, ale to tak jakby wrzucić 5 zł na WOŚP i marudzić, że dostało się tylko głupią nalepkę. Trochę to żenujące.

Ja rozumiem, że są różne gusta i każdy ma własne poczucie wartości rzeczy, ale czy niecały dolar za grę to taka duża cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fenr1r, a rozumiesz, że może nie wszyscy są po to na humblu, żeby płacić charytatywnie, ale kupić dobrze za nie drogo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, beziko napisał:

Nic ciekawego? Proszę Cię...

Co najmniej 10 to są perełki. Mimo wszystko przy tej cenie to i tak drogo strasznie, tym bardziej że jest sporo powtórek.

Rozumiem ze moze sie Tobie podobac...ja jednak jestem zawalony grami dlatego nie spedzam czasu nad indykami bo mam wrazenie jakbym gral w gre z przed 20 lat. Wolalbym jedna gre konkretna niz 40 indie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cykada85 napisał:

Rozumiem ze moze sie Tobie podobac...ja jednak jestem zawalony grami dlatego nie spedzam czasu nad indykami bo mam wrazenie jakbym gral w gre z przed 20 lat. Wolalbym jedna gre konkretna niz 40 indie.

Ale właśnie chodzi o to, że jeśli tobie się nie podoba, to raczej nie mówi się, że nic ciekawego, wystarczy dodać chociażby dwa słowa "dla mnie" i całe zdanie zmienia sens :)

I jeśli twierdzisz, że gry indie nie są konkretne, to żałuj. Dużo gier tutaj jest więcej warte spojrzenia i dają więej frajdy niż te wysokobudżetowe AA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2017 o 17:16, beziko napisał:

Ale właśnie chodzi o to, że jeśli tobie się nie podoba, to raczej nie mówi się, że nic ciekawego, wystarczy dodać chociażby dwa słowa "dla mnie" i całe zdanie zmienia sens :)

I jeśli twierdzisz, że gry indie nie są konkretne, to żałuj. Dużo gier tutaj jest więcej warte spojrzenia i dają więej frajdy niż te wysokobudżetowe AA.

Skoro post wychodzi ode mnie to mysle ze jest to oczywiste ze jest to moja wlasna opinia wiec dodawanie slow 'dla mnie' jest zbedne. Nie mam czego zalowac, probowalem nie jedne Indie i nudzily mnie bardzo szybko. Taki Jorney byl u mnie 2 lata na dysku zanim w niego zagralem, dobrze ze gra byla krotka bo bym jej nie skonczyl. Jedynym jeszcze wyjatkiem byl Transistor. A tak jakies Ori czy nawet Child of Light nudzilo mnie niemilosiernie. O platformowkach rodem z commodore nie wspominajac. Szkoda mi na to czasu.  28 wychodzi Torment, dzien pozniej mam kolekcjonerke Horizon Zero down, 10 dni pozniej Nier Automata, a pod koniec miesiaca Mass Effect...i ja mam marnowac czas na 2d indie? Nie sadze ;)

Edytowano przez Cykada85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2/14/2017 o 07:57, Pajonk78 napisał:

a cena jak na polskie warunki i tak dla większości zaporowa - "hamerykanin" zarobi na tego "kundla" w niecałe 3 godziny, przeciętny Polak w 3 dni...

...120 zl zarabiasz w 3 dni? Bardzo radze zmienic prace w takim razie. Czasy w ktorych w Polsce zarabia sie grosze juz raczej minely. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować