Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe screeny z Mass Effect: Andromeda - rzut okiem na towarzyszy

12 postów w tym temacie

Gdzie ta oszałamiająca grafika?Może czas zrobić sobie dłuższą przerwę od gier...Po co ja tą grę już zamówiłem?!

Polskich wydawców uprzejmie proszę o nie wycinanie zawartości. Wybór polskich napisów niech będzie wyborem nie przymusem.Po co to piszę jak wiem że zrobią to co zwykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlSandro napisał:

Gdzie ta oszałamiająca grafika?Może czas zrobić sobie dłuższą przerwę od gier...Po co ja tą grę już zamówiłem?!

Polskich wydawców uprzejmie proszę o nie wycinanie zawartości. Wybór polskich napisów niech będzie wyborem nie przymusem.Po co to piszę jak wiem że zrobią to co zwykle...

Tak jakby grafika w grach była NAJWAŻNIEJSZYM aspektem (i nie, nie twierdze, że grafika w Andromedzie wygląda źle, broń boże, wygląda bardzo dobrze). W serii ME liczy się przedewszystkim fabuła, dobrze zrobione postacie etc.. Co do samej grafiki to gra jeszcze nie miała premiery i poprawki są wprowadzane, poza tym ciężko zapłacić krocie za nowy silnik i stworzyć na nim nową gre, to kosztuje.. dużo...

Z resztą jest wiele fajnych gier bez super grafiki w które ludzie dalej grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok znowu pokazali screeny z tego co już widziałem. Został miesiąc do premiery, a oni trzymają tą grę w tajemnicy jakby asa w rękawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MisioKGB napisał:

Ok znowu pokazali screeny z tego co już widziałem. Został miesiąc do premiery, a oni trzymają tą grę w tajemnicy jakby asa w rękawie.

Brak jakiegokolwiek gameplayu i wymagań jest niepokojące.

W tym miesiącu mają pokazać.

Edytowano przez Sanders-sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanders-sama napisał:
1 godzinę temu, MisioKGB napisał:

Ok znowu pokazali screeny z tego co już widziałem. Został miesiąc do premiery, a oni trzymają tą grę w tajemnicy jakby asa w rękawie.

Brak jakiegokolwiek gameplayu i wymagań jest niepokojące.

W tym miesiącu mają pokazać.

 

Oj tak. Niemniej obiecali, że subskrybenci tej originowej opcji bądą mogli zagrać na tydzień przed premierą, innymi słowy warto się wstrzymać jeszcze z zakupem, bo będziemy mieć prawdziwe i rzetelne recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kijkowaty napisał:
Sanders-sama napisał:
1 godzinę temu, MisioKGB napisał:

Ok znowu pokazali screeny z tego co już widziałem. Został miesiąc do premiery, a oni trzymają tą grę w tajemnicy jakby asa w rękawie.

Brak jakiegokolwiek gameplayu i wymagań jest niepokojące.

W tym miesiącu mają pokazać.

 

Oj tak. Niemniej obiecali, że subskrybenci tej originowej opcji bądą mogli zagrać na tydzień przed premierą, innymi słowy warto się wstrzymać jeszcze z zakupem, bo będziemy mieć prawdziwe i rzetelne recenzje.

Nie mówiąc już o masie spoilerów, będzie trzeba unikać tumblurów i Youtuba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za miesiac premiera a Ci dalej nie ujawnili wymagan sprzetowych na PC, wiec malo czas fanom daja zeby mogli sobie kompy upgradowac do premiery. Tez brak gameplayow i tylko statyczne fotki nie sa zbyt dobrym posunieciem. Osobiscie czekam na gameplay multiplayera w celu porownania czy cos sie wogole zmienilo w porownaniu z me3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cudowna "Galeria", która otwiera mi zupełnie inne screeny, niż te w które kliknąłem. Gram, jak zawsze niezawodny <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować