Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prey - minimalne i zalecane wymagania sprzętowe. Nie należą do najłagodniejszych

13 postów w tym temacie

Własnie ogladałem gameplay i zastanawiam sie skad te wymagania bo gra wyglada conajmniej przecietnie,fakt to wczesne testy ale grafiki juz nie poprawia na tyle zeby bylo wow wiec zostaje im tylko zrobic z gry monstrum zeby sie odpowiednio przyjeło a szkoda ostatnio gier "single" jak kot napłakał ale sam Newell mowil ostatnio ze single poprostu sie nie oplacaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te konfiguracje są standardowe na te czasy. Przykładowo Wiedźmin 3 miał identyczne zalecane, a wychodził jakiś czas temu. Ja akurat te zalecane wciągnę bez problemu pytanie tylko czy znów nie skopią optymalizacji jak przy Dishonored 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WieszczyK2 napisał:

Własnie ogladałem gameplay i zastanawiam sie skad te wymagania bo gra wyglada conajmniej przecietnie,fakt to wczesne testy ale grafiki juz nie poprawia na tyle zeby bylo wow wiec zostaje im tylko zrobic z gry monstrum zeby sie odpowiednio przyjeło a szkoda ostatnio gier "single" jak kot napłakał ale sam Newell mowil ostatnio ze single poprostu sie nie oplacaja...

Grafika to nie wszystko, tekstury pożerają pamięć to prawda ale należy pamiętać, że symulacja efektów fizycznych nie bierze się z nikąd, może jest tam kilka bardzo skomplikowanych algorytmów, które pewnie dałoby się zoptymalizować ale znając życie poczekają z tym na patche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania bardzo fajne podobają mi się jest ok, Pepsi po tytule myślałem że wrzucisz mi na ambicje i7 5xxx i gtx 1070, to bym się załamał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania bardzo fajne podobają mi się jest ok. Pepsi, po tytule myślałem, że wrzucisz mi na ambicje i7 5xxx i gtx 1070, to bym się załamał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WieszczyK2 napisał:

Własnie ogladałem gameplay i zastanawiam sie skad te wymagania bo gra wyglada conajmniej przecietnie,fakt to wczesne testy ale grafiki juz nie poprawia na tyle zeby bylo wow wiec zostaje im tylko zrobic z gry monstrum zeby sie odpowiednio przyjeło a szkoda ostatnio gier "single" jak kot napłakał ale sam Newell mowil ostatnio ze single poprostu sie nie oplacaja...

Nie wiesz? Bo gier się teraz nie optymalizuje? PC Mustar Race i tak zainwestuje 5k w nowego kompa, aby było 60fps w fullhd. A na konsoli (szczególnie PS4 Pro) trochę słabsza grafa, ale przeważnie hula a i sprzęt kosztuje 1.7k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Karczort napisał:

Nie wiesz? Bo gier się teraz nie optymalizuje? PC Mustar Race i tak zainwestuje 5k w nowego kompa, aby było 60fps w fullhd. A na konsoli (szczególnie PS4 Pro) trochę słabsza grafa, ale przeważnie hula a i sprzęt kosztuje 1.7k.

To nie nasza wina ze nie stac Cie na porzadny komputer, przez co pozniej piszesz takie zgorzkniałe posty.

A co do wymagan, to wcale nie zawyzone, zakladajac oczywiscie ze sa prawdziwe i gra nie bedzie urywac na kazdym sprzecie, ewentualnie ze bedzie wygladac duzo gorzej niz na promocyjnych ssach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Karczort napisał:

Nie wiesz? Bo gier się teraz nie optymalizuje? PC Mustar Race i tak zainwestuje 5k w nowego kompa, aby było 60fps w fullhd. A na konsoli (szczególnie PS4 Pro) trochę słabsza grafa, ale przeważnie hula a i sprzęt kosztuje 1.7k.

Szczególnie PS4 Pro, które wyciąga niesamowite 30 klatek w FHD na średnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież te wymagania są śmiesznie niskie jak na 2017 rok. Nie rozumiem, w czym problem? Do tego Windows 7, a nie 10. Nic tylko się cieszyć. Pięcioletni procesor i trzyletnia grafika (i to w cale nie topowa). Niemal identyczne miał Wiedźmin 3, który wyszedł DWA lata temu. Już się zapomniało? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować