Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2007 o 21:20, Kurammi napisał:

Jak Xbox będzie już Twoim domku. Daj znacz :).

Na początek może mała partyjka na Co-Op w Kameo :D


hmm do internetu mogę się podłączyć na piętrze:p a najpierw sprobuje wyprobowac konsole w salonie na 32 calach :p Chyba ze mnie ojciec wygoni :p I pewnikiem cały dzien bedzie na rozeznanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że jutro dam zdjęcia Viva Piniaty i Kameo jako update do Kolekcji Gier... To przy okazji zrobię fotki xboxa i napędu i tu wstawię :p

P.S - sorki za 2 posty pod rząd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prawie identycznie :D. Gdy chce podłączyć X''a do HDTV (28''), pozbawiam kompa dostępu do internetu. Więc dlatego, męczę się z około 10 letnim TV :D. Jednak różnica nie jest tak ogromna jak to niektórzy mówią, ale jednak jest :).

P.S. Kupiłbym sobie dłuższy kabel RJ-45 i kłopocie, ale nigdy nie mam czasu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 18:53, syriusz.b napisał:

Dobra jutro o 10:00 jadę po xboxa... Mam do wyboru takie zestawy:
Xbox + Project Gotham Racing 3
Xbox + Pro Evolution Soccer 6
Xbox + Viva Piniata + Kameo

Chciałem dokupić do tego GoW ale chyba z tego nici. Wiem, że najlepiej by było samego xa, ale
w Empikach i w MM samego nie sprzedaja, przynajmniej u mnie ,... Same zestawy ...


Ja bym wybrał ten pierwszy, bo z tego co wiem PGR3 jest dobrą wyścigówką. Gratuluje zakupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 21:30, Kurammi napisał:

P.S. Kupiłbym sobie dłuższy kabel RJ-45 i kłopocie, ale nigdy nie mam czasu :P.


wystarczy na allegro poszukać ja sam kupiłem kabel 15 metrowy za jakieś 20 zł przynajmniej nie trzeba konsoli przenosić co chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie, 0.5 roku dobrej nauki ( ;))))) ) i wczoraj ładnie wyszedłem z MM z Xbox''em pod pachą ......musze powiedzieć, że konsolka super (zwłaszcza te efekty w PGR 3).....a mam pytanie, dotyczące sterwania w grach akcji (np. Gears of War): trudno sie dostosować, czy szybko sie da nauczyć sterowania (tak jak np w PGR)???? i jeszcze jedno: jakie gry możecie polecić (np. lepiej zainwestować w Fight Night 3, Gears of War czy w może jakieś inne)????? Bardzo proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na rareware.com jeżeli spodoba ci się ten cukierkowy design to bierz zestaw Viva Pinata+Kameo (przynajmniej ja bym tak zrobił^^). Jeżeli nie to zestaw z Project Gotham Racing 3

cartheone: Kabel RJ-45 na allegro? Nie masz sklepów komputerowych w pobliżu?:P Metr takiego kabla kosztuje w sklepie około 1 zł.

ciaputek-> Wiesz przyzwyczajenie się do pada to kwestia zdolności manualnych, prędzej czy później i tak ci się uda. Nie musisz się tym przejmować. FNR3 w singleplayer to zabawa na 6-7h. Na 2 pady, z kumplem w jednym pokoju jest całkiem niezła. GeOW to natomiast 10h zabawy w singlu, ale multi rządzi. Tylko niestety trzeba jeszcze wkupić abonament xlive gold.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 22:41, shinian napisał:

cartheone: Kabel RJ-45 na allegro? Nie masz sklepów komputerowych w pobliżu?:P Metr
takiego kabla kosztuje w sklepie około 1 zł.


tylko dałem przykład gdzie można kupić taki kabel jeśli nikomu się nie chce chodzić po sklepach

do syriusz.b ja bym brał zestaw z PGR3 gierka naprawde fajna chyba że nie przepadasz za wyścigami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2007 o 22:53, cartheone napisał:


do syriusz.b ja bym brał zestaw z PGR3 gierka naprawde fajna chyba że nie przepadasz
za wyścigami


Sprawa jest taka: bardzo lubię wyścigi, ale wiem, że to mi musi starczyć na min. miesiąc, a ścigałki mi się nudzą po jakimś czasie i muszę je odłożyć wtedy na kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno: jakie gry możecie polecić (np.

Dnia 14.02.2007 o 22:30, ciaputek napisał:

lepiej zainwestować w Fight Night 3, Gears of War czy w może jakieś inne)????? Bardzo proszę
o odpowiedź


Ja za sportowymi nie przepadam to o FN obiektywnie nie powiem.
Ale moim zdaniem Lost Planet zabija GoW w multi, jest duzo wiecej rzeczy do roboty. W GoW partie wygladaja bardzo podobnie do siebie. A LP sa duze mapy, super bronie mechy, do 16 graczy. Miodzio.
Inne gry warte polecenia to:
Dead Rising, Viva Pinata, Oblivion, Splinter Cell:Double Agent, Saint''s Row, R6:Vegas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 09:10, syriusz.b napisał:

Sprawa jest taka: bardzo lubię wyścigi, ale wiem, że to mi musi starczyć na min. miesiąc, a
ścigałki mi się nudzą po jakimś czasie i muszę je odłożyć wtedy na kilka dni...

a grales padem w wyscigi? :) to polecam nurburgring na przedostatnim poziomie trudnosci :P pgr3 jest bardzo techniczny a komputer nie oszukuje i nie poczeka. :)
kameo tez jest niezle...

a moze jest trzecie wyjscie - ja kupilem kameo+pinata i pinate sprzedalem na allegro za ponad 140zł (tanio bo niestety ja otworzylem) a za 70 kupilem nowego pgr3 wiec sam widzisz jak mi wyszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 09:32, gmx napisał:

a grales padem w wyscigi? :) to polecam nurburgring na przedostatnim poziomie trudnosci :P
pgr3 jest bardzo techniczny a komputer nie oszukuje i nie poczeka. :)


Mam jednego friend na xlive który wycisnął wszystkie achievementy w PGR3 oprócz tego dawanego za zakwalifikowanie się do turnieju. Napisał mi, że PGR3 w gruncie rzeczy jest prosty. Ja sobie tę grę już po samym demie odpuściłem. Aha teraz już nikt nie zmusza do grania w PGR3 na padzie. Wyszła kierownica do x360^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 16:43, gracz 155 napisał:

podlączylem xbox360 do kompa przez kabel sieciowy i USB ale wyświetla mi na kompie rze kabel
sięcowy nie jest podlączony . a moja konsola nie widzi kompa prosze o pwoc bo nie wiem co mam
zrobić z gury dziękuje

1. pisałem, żebyś sobie odpuścił usb! to nic nie da. nie jest sposób na łączenie dwóch tych urządzeń.
2. czy masz odpowiedni kabel? przy łączeniu bezpośrednim kabel musi być ''zkrosowany''. najprościej możesz to sprawdzić porównując kolejność kabelków we wtyczkach na obu końcach - jeśli jest taka sama to masz zły kabel.
3. zadaj sobie minimum trudu i przejrzyj ten wątek i inne związane z xboxem - kwestia podłączenia go do internetu za pomocą komputera czy bez była poruszana już nie raz. skorzystaj z wyszukiwarki a na pewno znajdziesz odpowiedź.
4. wydaj trochę grosza na odpowiedni router - wiele ułatwi i zaoszczędzi ci problemów teraz i w przyszłości z podłączaniem xboxa i komputerów do netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 09:32, gmx napisał:

> Sprawa jest taka: bardzo lubię wyścigi, ale wiem, że to mi musi starczyć na min. miesiąc,
a
> ścigałki mi się nudzą po jakimś czasie i muszę je odłożyć wtedy na kilka dni...
a grales padem w wyscigi? :) to polecam nurburgring na przedostatnim poziomie trudnosci :P
pgr3 jest bardzo techniczny a komputer nie oszukuje i nie poczeka. :)


mam zaliczonego pgr z goldami, teraz jeżdżę po platinium - nie jest to niemożliwe, a nurburgring wymaga po prostu odrobiny wprawy. to są trudne trasy, to fakt, ale tylko przy próbach czasowych, komputer jeździ po nich dość kiepsko. w moim przypadku trudniejsze było zaliczenie niektórych hot lapów (szczególnie tego koszmaru w londynie z dwiema długimi prostymi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAM :p ... Wziąłem zestaw z Viva Piniata i Kameo ... Do tego namówiłem jeszcze ojca na Dead Rising (GoW nie bylo ...). Pytanie:
1. Jak mogę zdjąć obudowę żeby zobaczyć jaki mam napęd? Stwierdzam, że to Samsung bo głośny dość no ale wole się upewnić

2. Mam TV 32 Cale Bravia. HD jest, ale na jakich ustawieniach grać? teraz mam ustawione automatycznie 480

P.s - zaraz dam foty... Kod od Kameo mi ostatnią literke urwało (dokładniej klej...) i musze na czuja wklepywać, żeby zarejestrować:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Echh.... ja też tak bym chciał aby rodzice mi kupili.

A aby sprawdzić jaki masz napęd musisz po prostu otworzyć tackę na płytę i porównać ze zdjęciem.
A co do ustawień wyświetlania to zależy chyba od tego jak TV sam może wyświetlić.

No i najlepszego na nowej drodze życia.

20070215143507

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 13:45, syriusz.b napisał:

1. Jak mogę zdjąć obudowę żeby zobaczyć jaki mam napęd? Stwierdzam, że to Samsung bo głośny
dość no ale wole się upewnić


Wystarczy otworzyć napęd:P Nie radzę rozbierać obudowy wiąże się to z utratą gwarancji. Oczywiście można zdejmować i zakładać faceplate do woli.

Dnia 15.02.2007 o 13:45, syriusz.b napisał:

2. Mam TV 32 Cale Bravia. HD jest, ale na jakich ustawieniach grać? teraz mam ustawione automatycznie
480


480 to rodzielczość SDTV. Na TV lub w instrukcji powinno być napisane jaki obraz może wyświetlić TV. Jeżeli to Full HD to jest to obraz 1080p, pozostałe wartości to 1080i, 720p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam Samsunga :p Zły jakoś nie jestem. Nie przeszkadza mi to bardzo. Pierwsze wrażenia z 3 gier:

Dead Rising -- zabili mnie i zapomniałem zapisać ... ehh
Kameo -- nie czaje niektórych momentów ;p
Viva Piniata -- świetna gra. Nie mogłem się oderwać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się