Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2007 o 16:40, Outlander-pro napisał:

CZy ktoś z gramowiczów ma Wii i może podzielićsię wrażeniami ? Np. jak sięgra w strezelanki,
chociażbo CoD3 i czy to są jakeiś dobre gry.
No i jeszcze, czy w media mart lub saturnie jest jakoś taniej, czy wszędzie jest po 1100 zł
(znaczy sięWii) ??


Mam Wii od premiery i powiem jedno, nie zamieniłbym jej na żadną inną konsolę. Gra się rewelacyjnie, człowiek bardziej się angażuje. O recenzje się nie martw, oceny są zaniżane przez gorszą grafikę w stosunku pozostałych konsol i brak online (na razie). Przed zakupem postaraj się sam zagrać lub poczytać fora konsolowe, czyli takie gdzie na prawdę znajdzesz ludzi posiadających to konsolę a nie "znafców", którzy oglądali ją przez szybę i oceniają z filmików w internecie.

Granie w strzelanki to czysta przyjemność, CoD3 i MoH Vanguard to na prawdę dobry poziom (wolę MoH). Red Steel poza walkami na miecze też daje radę. Ojciec Chrzestny to najlepsza wersja ze wszystkich dostępnych. Ręczna nawalanka to naprawdę moc wrażeń. :)
Oczywiście w każdej z tych gier moża sporo poprawić ale zaangażowania nic nie jest w stanie przebić. Dla porównania powiem, że przy Lost Planet na x360 ostro się wynudziłem. Od razu zatęskniłem do wiilota, powrót do zwykłego pada to krok wstecz.

Co do ceny, nie licz na obniżki. Nawet w Polsce konsola znika z półek i jest towarem deficytowym. Konkurencja jest na poziomie dostępności a nie ceny. W Krakowie ani MM ani Saturn ani Empik nie obniżyłi ceny. Polecam Empik, tam się trochę orientują w temacie. W MM I Saturnie "sprzedawcy" sami pytają klientów "o co chodzi z tym Wii".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 22:36, filipchudy napisał:

> CZy ktoś z gramowiczów ma Wii i może podzielićsię wrażeniami ? Np. jak sięgra w strezelanki,

> chociażbo CoD3 i czy to są jakeiś dobre gry.
> No i jeszcze, czy w media mart lub saturnie jest jakoś taniej, czy wszędzie jest po 1100

> (znaczy sięWii) ??
Wiesz powiem ci że gry (według mnie) są słabe, bardzo słabe bo nie pokazują tak naprawde użycia
kontrolera bo np. w Zeldzie nie ma twojego ruchu jet tylko ruch zaprogramowany i zawsze jest
taki sam a ja myślałem że za każdym razem będzie inny no ale coż


Grałeś? :D

Kolejny "znafca". :/ Jak Zelda jest bardzo słaba to ja nie wiem, w takim wypadku co powiesz na Wii Sports? Tam masz dokładne odwzorowanie ruchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 22:28, nievil napisał:

Z okazji pojawienia się w sklepach modelu elite x360 załączam zdjęcie odzwierciedlające "elitarność"
tego sprzętu :P


Fle, brzydki on jakiś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 15:09, master matrox napisał:

Fle, brzydki on jakiś :/


Heh, ja też tak uważam. Ten czarny jest taki wyblakły. Sto razy lepszy był w Xboxie(1), nie mówiąc już o tym czarnym kolorze PS3, który wygląda cudownie. Ta poświata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 15:14, Kurammi napisał:

> Fle, brzydki on jakiś :/

Heh, ja też tak uważam. Ten czarny jest taki wyblakły. Sto razy lepszy był w Xboxie(1), nie
mówiąc już o tym czarnym kolorze PS3, który wygląda cudownie. Ta poświata...


Ten błysk...
Co jak co, ale dobra firma (Sony) to dobry produkt (Playstation).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 16:40, master matrox napisał:

Co jak co, ale dobra firma (Sony) to dobry produkt (Playstation).


No tak Sony jest świetną firmą. Gdyby jeszcze ten marketing mieli lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2007 o 23:49, Arin napisał:

Grałeś? :D

Kolejny "znafca". :/ Jak Zelda jest bardzo słaba to ja nie wiem, w takim wypadku co powiesz
na Wii Sports? Tam masz dokładne odwzorowanie ruchu...

Tak GRAŁEM i co "znafco" kopara poszła w dół. Nie mówie że Zelda jest zła tylko poprostu myślałem, że będzie tam jakaś nie mała rewolucja a tu taka kolejna zręcznościówka. Dobra, ale nie rewolucyjna. (według mnie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, co myślicie o wiosennym update dla X360? Czy przyniesie coś ciekawego? Czy wogóle jest potrzebny? Ostatnio mówi się, że Polacy po owym update nie będą mogli ściągać plików z MarketPlace. Choć z innych źródeł słyszałem, że to ma być tak, że jeżeli masz konta w US, a mieszkasz w Europie to będziesz miał na MP takie pliki jak Europejczyki,a nie jak Amerykanie.

BTW. Słyszeliście o świetnej sprzedaży Elite w USA, aż śmiać mi się chce jak ci Amerykanie są naiwni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiam się nad tym czy nie kupić Wii... Nie interesuje mnie ani XBOX ani PS3 (mam PS2 to mi starczy). Chce Wii głównie ze względu na bajery jakie posiada ta gierka, z drugiej strony nie wiem czy opłaca sie zbierać 1200 zł na kosole. Zresztą jak mi sie znudzi to zawsze można sprzedać :)))... Może mi ktoś poradzić, głównie chciał bym usłyszeć opinie posiadaczy konsoli Nintendo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 19:25, ppajak27 napisał:

Właśnie zastanawiam się nad tym czy nie kupić Wii... Nie interesuje mnie ani XBOX ani PS3 (mam
PS2 to mi starczy). Chce Wii głównie ze względu na bajery jakie posiada ta gierka, z drugiej
strony nie wiem czy opłaca sie zbierać 1200 zł na kosole. Zresztą jak mi sie znudzi to zawsze
można sprzedać :)))... Może mi ktoś poradzić, głównie chciał bym usłyszeć opinie posiadaczy
konsoli Nintendo...


Kupuj, kosztuje 1100 zł z Wii Sports. W samego tenisa z zestawu można grać kilka tygodni, szczególnie na multi. Sam mam od kiku lat PS2 i przy tandemie z Wii nie widzę na razie potrzeby kupowania X360 a tym bardziej PS3. Ja nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na konsolkę Nintendo.

Pamiętaj, że na Wii zagrasz również w gry z GC a na tej konsoli było kilkanaście perełek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie, jak mozna skorzystac z tego triala XBox Live Gold? Konto Silver zalozylem juz pol roku temu, ale golda jeszcze nie wykorzystalem. W menu konsoli brak jest jakiejkolwiek opcji bezplatnego triala, proponuja tylko miesieczny abonament za 8$...

p.s.
Z gory dziekuje za "dowcipne" inaczej odpowiedzi w stylu "tak, ktos wie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 01:05, bonbon napisał:

Czy ktos wie, jak mozna skorzystac z tego triala XBox Live Gold? Konto Silver zalozylem juz
pol roku temu, ale golda jeszcze nie wykorzystalem. W menu konsoli brak jest jakiejkolwiek
opcji bezplatnego triala, proponuja tylko miesieczny abonament za 8$...

p.s.
Z gory dziekuje za "dowcipne" inaczej odpowiedzi w stylu "tak, ktos wie"


bo gold uaktywnia się w 1 miesiącu! i tylko na pierwszy miesiąc od rejestracji go masz... z tego co ja wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.05.2007 o 14:42, syriusz.b napisał:

bo gold uaktywnia się w 1 miesiącu! i tylko na pierwszy miesiąc od rejestracji go masz... z
tego co ja wiem


krotko mowiac, M$ robi ludzi w balona. Przy zakladaniu konta pytaja tylko: "czy chcesz teraz uaktywnic konto gold"? i ani slowa, ze nieuaktywnienie "teraz" oznacza rezygnacje z takiej aktywacji... A w kazdej reklamie wersji Premium wyraznie pisza, ze jest miesiac gold za darmo .
Wybitne chamstwo, bo bez zalozenia konta sieciowego nie mozna sciagac poprawek do gier i innych dodatkow, nie mowiac juz o uaktualnieniu dashbordu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pozwole sobie zacytować słowa Hideo Kojimy (twórcy Metal Gear-ów ) "PS3 jest jak kino, trochę zbyt drogie, ale o bardzo dobrej jakości. 360 to DVD, brakuje mu jakości, ale jest różnorodny, a Wii to kanał telewizyjny, ponieważ w każdą grę można grać rodzinnie. "

W zupełności sie z nim zgadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 20:44, Moras1990 napisał:

Ja pozwole sobie zacytować słowa Hideo Kojimy (twórcy Metal Gear-ów ) "PS3 jest jak kino, trochę
zbyt drogie, ale o bardzo dobrej jakości. 360 to DVD, brakuje mu jakości, ale jest różnorodny,
a Wii to kanał telewizyjny, ponieważ w każdą grę można grać rodzinnie. "

W zupełności sie z nim zgadza :)


Dlatego wybrałem to co uważam za słuszne: DVD, które jest różnorodne i ma też cechę Wii - ta różnorodność jest dobra dla rodziny (vide wczorajsza rodzinna sesja oglądanie zdjęć z majowego wyjazdu moich rodziców - piękne widoki gór i aż sobie dałem jedno zdjęcie na tło dasha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 20:29, bonbon napisał:

krotko mowiac (...)


Krótko mówiąc nie wysnuwaj daleko idących wniosków:P A już napewno staraj się potwierdzić informacje z kilku źródeł zanim zaczniesz kogoś od chamów wyzywać:P Primo: napewno można uaktywnić darmowy miesiąc w każdym momencie. Sam zrobiłem to w 2 miesiące po zakupie konsoli i stworzeniu swojego gamertaga. Ponadto darmowy miesiąc obowiązuje dla każdego gamertaga oddzielnie. A tych można stworzyć 5 lub 8 (nie pamiętam dokładnie) Oznacza to, że możesz mieć 5 lub 8 miesięcy darmowej gry. Oczywiście nie można przenosić achievementów z 1 konta na drugie. Poszukaj opcji gdzie wstukuje się kod na przedłużenie konta. Będzie tam opcja start free trial. Nie podam ci dokładniejszych informacji, bo jestem poza domem. Więc jeżeli do tej pory nie znajdziesz to odszukam Ci tą opcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 20:53, shinian napisał:

> krotko mowiac (...)

hehe dlatego powiedziałem z tego co ja wiem, bo u mnie tak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się