Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Oglądałem film, w którym stały obok siebie X360 Elite i Core. Najpierw koleś uruchomił Core - jakby konsola była wyłączona, nic. Włączył Core... No cóż, musiał krzyczeć, żeby było go słychać :) Jednak Elite to nie tylko czarny kolor, HDMI i większy dysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 12:02, WorldWar3PL napisał:

Oglądałem film, w którym stały obok siebie X360 Elite i Core. Najpierw koleś uruchomił Core
- jakby konsola była wyłączona, nic. Włączył Core... No cóż, musiał krzyczeć, żeby było go
słychać :) Jednak Elite to nie tylko czarny kolor, HDMI i większy dysk.


Wiesz, w internecie przyjeła się taka zasada odnośnie postów "czytałem/słyszałem/widziałem" : link albo nigdy nie miało miejsca (org.: "link or it didn''t happen").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 20:53, shinian napisał:

Krótko mówiąc nie wysnuwaj daleko idących wniosków:P A już napewno staraj się potwierdzić informacje
z kilku źródeł zanim zaczniesz kogoś od chamów wyzywać:P Primo: napewno można uaktywnić darmowy
miesiąc w każdym momencie. Sam zrobiłem to w 2 miesiące po zakupie konsoli i stworzeniu swojego
gamertaga. Ponadto darmowy miesiąc obowiązuje dla każdego gamertaga oddzielnie. A tych można
stworzyć 5 lub 8 (nie pamiętam dokładnie) Oznacza to, że możesz mieć 5 lub 8 miesięcy darmowej
gry. Oczywiście nie można przenosić achievementów z 1 konta na drugie. Poszukaj opcji gdzie
wstukuje się kod na przedłużenie konta. Będzie tam opcja start free trial. Nie podam ci dokładniejszych
informacji, bo jestem poza domem. Więc jeżeli do tej pory nie znajdziesz to odszukam Ci tą
opcję


mowiac jeszcze krocej, postaraj sie NAJPIERW wrocic do domu (co to zmienia?), a potem dopiero pouczaj innych. Primo: nieprawda, darmowy miesiac uaktywnia sie jedynie w momencie zakladania konta sieciowego. Nie wiem, kiedy kupowales konsole, ale z cala pewnoscia przynajmniej od grudnia jest takie ograniczenie. Na jednej konsoli LEGALNIE mozna stworzyc 3 konta sieciowe, co za tym idzie mozna miec max 3 miesiace golda - ale to juz niezgodnie z umowa z M$, bo kupujesz konsole z 1 miesiacem abonamentu gold.
Przeszukalem WSZYSTKIE opcje na przedluzenie konta, WSZYSTKIE sa platne, nie ma opcji trial - o dlatego zadalem pytanie na forum. Za teorie dziekuje, potrzebuje faktow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 12:44, WorldWar3PL napisał:


No widzisz, teraz co innego. Od razu widać, że ten film to jakaś ściema. Mam X360 w domu i co jak co jest to głośna konsola, ale mój X chodzi dokładnie jak ten Elite na filmie, natomiast to co się dzieje gdy Pan włącza zwykłego X''a to już jakaś ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 12:44, WorldWar3PL napisał:


Po 1: ten dźwięk jest dziwny i jakiś takie nie pasujący - coś tu śmierdzi
Po 2: Zgadzam się z userem Koleś: też mam Xboxa 360 i nie jest to Elite, a chodzi dokładnie jak nowa (kolorystycznie) konsola M$ i na pewno to co słyszę to nie ten odgłos z Core na filmiku, a dokładnie taki sam dźwięk jak w Elite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli dałem się nabrać... no cóż, dopóki nie dostarczą mi tej przeklętej konsoli do domu, to z pewnością jeszcze wiele razy się na coś nabiorę. Uh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łokej, zbliża się czas, gdy pieniądze dostać mam ^^. Dlatego myślę nad konsolą Xbox 360, Wii lub PS3. Z tych wszystkich preferuje X360. Co wy polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 17:54, Arkads napisał:

Łokej, zbliża się czas, gdy pieniądze dostać mam ^^. Dlatego myślę nad konsolą Xbox 360, Wii
lub PS3. Z tych wszystkich preferuje X360. Co wy polecacie?

Jeśli masz już kupić XBOXA to lepiej zaczekaj na wersję Elite :P 120GB dysk, blu-ray albo HD-DVD, obraz prawie jak na PS3 i to wszystko tylko taniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 17:54, Arkads napisał:

Łokej, zbliża się czas, gdy pieniądze dostać mam ^^. Dlatego myślę nad konsolą Xbox 360, Wii
lub PS3. Z tych wszystkich preferuje X360. Co wy polecacie?


Playstation 3, jakbym miał kupić to tylko to. Zainstalowałbym Linuxa i miałbym komputer :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 17:57, Ronx napisał:

> Łokej, zbliża się czas, gdy pieniądze dostać mam ^^. Dlatego myślę nad konsolą Xbox 360,
Wii
> lub PS3. Z tych wszystkich preferuje X360. Co wy polecacie?
Jeśli masz już kupić XBOXA to lepiej zaczekaj na wersję Elite :P 120GB dysk, blu-ray albo
HD-DVD, obraz prawie jak na PS3 i to wszystko tylko taniej :P



Tja, grałem u kolegi w Lost Planet, świetna gra. Dlatego chyba skusze się na X360, jedynie dla takich tytułów jak DoA4, GoW, Lost Planet :). Poczekam na Elite, może do tego czasu coś sensownego na PS3 wyjdzie, i wtedy będzie trudny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2007 o 18:02, Arkads napisał:

Tja, grałem u kolegi w Lost Planet, świetna gra. Dlatego chyba skusze się na X360, jedynie
dla takich tytułów jak DoA4, GoW, Lost Planet :). Poczekam na Elite, może do tego czasu coś
sensownego na PS3 wyjdzie, i wtedy będzie trudny wybór.


Ja bym zainwestował w X360, ale nie Elite, a Premium. Masz TV z HD? Nawet jak masz, to pomyśl, czy potrzebne ci jest HDMI, a 120 GB na co ci? Na trailery i dema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 17:54, Arkads napisał:

Łokej, zbliża się czas, gdy pieniądze dostać mam ^^. Dlatego myślę nad konsolą Xbox 360, Wii
lub PS3. Z tych wszystkich preferuje X360. Co wy polecacie?


A więc tak: Wii opłaca się kupić najbardziej - niska cena, najlepsza zabawa, rewolucyjne sterowanie, to jedyny prawdziwy next-gen. Na pewnno nie pożałujesz.

Xbox 360 - niby dość warto, niezłe gry, niezła zabawa ale to jednak to samo co na kompie więc się nie opłaca.

PS3 - totalna porażka, zakup całkowicie nieopłacalny - wysoka cena, słabe gry,i coś tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2007 o 21:34, Outlander-pro napisał:

PS3 - totalna porażka, zakup całkowicie nieopłacalny - wysoka cena, słabe gry,i coś tam ;)


Płaci się za jakość. Tak to powiem. A jakoś jest bardzo wysoka, zapowiedziane są super gry, ale i tak jest najmocniejsze z next-genów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 21:57, master matrox napisał:

zapowiedziane są super gry,


No właśnie - zapowiedziane. A na Xboxa 360 na ten moment jest już sporo naprawdę świetnych tytułów, a na PS3 naprawde next-genowy teraz jest chyba tylko Motorstorm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się