Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2007 o 12:29, xbit71 napisał:

10 za miesiąc? Ale przecież rok kosztuje ok. 240 zł...:(


Wiesz, Microsoft musiał coś wymyśleć, aby zgarniać więcej kapuchy...

W Playstation 3 masz darmowe rozgrywki online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 12:29, xbit71 napisał:

10 za miesiąc? Ale przecież rok kosztuje ok. 240 zł...:(


10x12=120 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba zrobić aby zagrać np. w Dead or Alive 4 przez neta?? Jak robiłem wszystko co w instrukcji to nic się nie działo. Nie wiem o co chodzi z tym kablem USB podłączonym do kompa i Xbox''a 360. Nawet przez bezpośrednie połączenie na ekranie wyświetla się, że jest nie podłączony kabel USB. Pomorze mi ktoś?? PLZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 19:00, xbit71 napisał:

Na Pomorzu to ty sobie możesz dom kupić i w nim zamieszkać...
A wykupiłeś abonament (XBOX Live GOLD)?


nie, a do konta silver nie wejdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Internet do X0 nie podłączysz przez modem usb, w żadnym wypadku. Jedynymi wyjściami jest połączenie przez kabel RJ-45 (Ethernetowy) lub przez adapter WiFi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 19:18, Ghoster7 napisał:

> Na Pomorzu to ty sobie możesz dom kupić i w nim zamieszkać...
> A wykupiłeś abonament (XBOX Live GOLD)?

nie, a do konta silver nie wejdzie??


Na srebrnym abonamencie niestety nie można grać w tryb multiplayer. Granie online na Xboxie 360 jest płatne i aby móc zagrać w jakąkolwiek grę przez internet, należy wykupić złoty abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co, jeżeli ktoś posiada modem który nie łączy się z komputerem przez USB, ale przez kabel ethernet? Bo ja takowy na składzie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 16:26, WorldWar3PL napisał:

A co, jeżeli ktoś posiada modem który nie łączy się z komputerem przez USB, ale przez kabel
ethernet? Bo ja takowy na składzie mam.


Taki modem można podłączyć bezpośrednio pod Xboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 16:26, WorldWar3PL napisał:

A co, jeżeli ktoś posiada modem który nie łączy się z komputerem przez USB, ale przez kabel
ethernet? Bo ja takowy na składzie mam.


no to właśnie o tym pisał kuarammi. przez ehernet podłączysz bez problemu. przez USB nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.xbox-scene.com/xbox1data/sep/EEZAuFAEuAjENKDCMV.php - Microsoft zaczyna banować przerobione konsole Xbox 360. W sumie było to do przewidzenia, nie wiadomo tylko było, ile przyjdzie nam czekać na jakiś ruch M$ w kwestii piractwa. No i w końcu się doczekaliśmy. Wszyscy ci, którzy myśleli, że zmieniony firmware napędu konsoli jest całkowicie niewykrywalny, mogą teraz pomarzyć o usłudze Xbox Live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 18:42, jarken napisał:

No i jak tam piraci grający na x360? Fajnie jest bez XBL? :)

No, fajnie:)) Zwłaszcza, że konsoli X360 jeszcze nie mam - gdy będę miał, przerobienie i tak nie wchodzi w grę.
A to dlaczego?
Jestem pe-da-... (a, myślicie o tym? xDD) ...ntem:)) i cenię sobie ład i porządek na półce (zwłaszcza, gdy stoją na niej oryginalne gierki, w takich pudełeczkach ładnych... mmm... :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wersji Elite X360, ktoś napisał, że będzie HDMI.... czy chodzi tu o kabel? czy będzie takie coś dostępne również dla graczy, którzy zakupili wcześniej X360 w wersji Premium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 23:06, lukas1144 napisał:

W wersji Elite X360, ktoś napisał, że będzie HDMI.... czy chodzi tu o kabel? czy będzie takie
coś dostępne również dla graczy, którzy zakupili wcześniej X360 w wersji Premium?


Chodzi tu jak i o kabel, jak i wejscie. Kabel mozesz kupic kazdej chwili, jednak wejscia (HDMI w X0) juz nie kupisz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 23:14, Kurammi napisał:

Chodzi tu jak i o kabel, jak i wejscie. Kabel mozesz kupic kazdej chwili, jednak wejscia (HDMI
w X0) juz nie kupisz :(

Ale HDMI ma być w telewizorze czy ma być w konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 23:20, lukas1144 napisał:

Ale HDMI ma być w telewizorze czy ma być w konsoli?


Musi byc jak w TV, jak i konsoli, ktore posiada tylko wersja Elite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to szczerze mówiąc nie fair ze strony Microsoftu, że zlewają tych klientów, którzy wcześniej zakupili konsole.... coraz częściej zaczynam żałować, że kupiłem X360, a nie PS3 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 23:24, lukas1144 napisał:

No to szczerze mówiąc nie fair ze strony Microsoftu, że zlewają tych klientów, którzy wcześniej
zakupili konsole.... coraz częściej zaczynam żałować, że kupiłem X360, a nie PS3 ;/


tak, ale pomyśl czy to HDMI jest ci do szczęścia potrzebne? Żeby mieć HD to podłączasz takimi 5 kabelkami (nie wiem jak to się nazywa złącze :p) i też masz HD i ja nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WITAM!!!

PANOWIE MAM ZAMIAR KUPIC KONSOLE TYLKO NIE WIEM JESZCZE JAKA!ALE CHYBA WEZME XBOXA360!
MAM PYTANKO CZY OPLACA SIE PRZERABIAC KONSOLE I JAKIE SA WADY I ZALETY PRZEROBIENIA???PROSZE O POMOC!DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się