Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Chciałem się zapytać, czy jak kupiłbym do X360 Wireless Network Adapter (mam 3 kompy podłączone do sieci) to wtedy nie muszę płacić abonamentu Xbox Live, żeby zagrać przez internet w gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli granie w gry przez internet na X360 czy na PC ?
Bo na X360 mimo wszystko będziesz musiał płacić, niezależnie od tego w jaki sposób łączysz się z internetem, natomiast na PC sytuacja nie ulegnie zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o granie na X360. Ale abonament Xbox Live wcale ni jest taki drogi. ;) Starsi dają mi 20 zł miesięcznie i jakoś to mi musi wystarczyć ;) Zakup X360 planuje dopiero w marcu, i chyba będzie to rozsądny zakup (posiadam jeszcze 3 kompy) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abonament na granie przez sieć?? :/ Przecież to brednie! Do grania wystarczy Xbox Live Silver, czy jakoś tak! Za niego nie płacimy nic, dostajemy go, gdy kupujemy konsolę! A Xbox Live Gold to tylko urozmaicenia, w postaci nowych dodatków do gier itp. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nie lubię ja się tak bezczelnie wyciąga kasę prosto z portfela gracza...za samo granie na necie+jakieś pierdołki...dżizas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie się mylisz. Do grania przez sieć potrzebny jest pakiet Gold. Nie ma to zastosowania jedynie w przypadku MMO, tam wystarczy silver ponieważ i tak musisz płacić miesięczny abonament MMO. Ja płacę i nie narzekam:P Jak kogoś nie stać na wydanie 120zł rocznie to w polskim światku konsolowym nie ma raczej czego szukać:P

btw: Czy ktoś wie, czy w przypadku preorderów w ultimie przelewu pieniędzy na konto dokonuje się w dniu premiery gry czy w dniu złożenia zamówienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się jeszcze zapytać o aktualizacje do gier tj. Gears of War. Czy dokonują się one automatycznie czy trzeba je pobrać samemu? Tak samo polski Dashboard - pobiera się automatycznie czy trzeba go samemu pobrać ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 12:21, Rafix 06 napisał:

Chciałem się jeszcze zapytać o aktualizacje do gier tj. Gears of War. Czy dokonują się one
automatycznie czy trzeba je pobrać samemu? Tak samo polski Dashboard - pobiera się automatycznie
czy trzeba go samemu pobrać ;) ?

jeśli masz podłączoną konsolę do netu, to przy uruchomieniu danej gry (jeśli jest aktualizacja) dostajesz komunikat z pytaniem czy zainstalować update teraz. z dashboardem pobobnie. wszystko odbywa się jednym kliknięciem. aktualizację są zazwyczaj kilkumegowe, więc trwają moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał penny, aktualizacja dashboarda idzie automatycznie. Co go Gears of War: jeżeli to jest zwykły patch to przy włączaniu gry konsola poprosi cię o zezwolenie ściągnięcia łatki. Poinformuje również że w innym wypadku nie będziesz mógł grać przez sieć w tą grę. Jeżeli natomiast chodzi ci o dodatkowe mapy etc, to musisz wejść na marketplace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dziś w empiku całkiem fajną i wygodną kierownice do Xboxa 360. W empiku stała taka pani w biało-zielonym stroju i reklamowała. Działa toto z kompem może ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 20:28, AQ22 napisał:

Widziałem dziś w empiku całkiem fajną i wygodną kierownice do Xboxa 360. W empiku stała taka
pani w biało-zielonym stroju i reklamowała. Działa toto z kompem może ? :P


To zależy od kabli, bo na przykład niektórzy producenci robią sprzęt multiplatformowy - są np. trzy kable - PC, Xbox, Playstation :) Musiałbyś się zapytać tej ''zielonej'' pani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 16:12, master matrox napisał:

To zależy od kabli, bo na przykład niektórzy producenci robią sprzęt multiplatformowy - są
np. trzy kable - PC, Xbox, Playstation :) Musiałbyś się zapytać tej ''zielonej'' pani ;)

Po pierwsze wyglądała na "zieloną" :P ona przyciągała urodą :D oczywiście do zakupu sprzętu.
Po drugie jej już pewnie tam nie ma.
Popytam sie gdzieś jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 13:56, thenat17 napisał:

czy ktos moze podac tanie modele Xbox360 ? i linki do sklepow ? a moze dozbierac kase i kupić
PS3 ?


Hmm... Tani model? Zrobiłbym tu reklamę, a tego bym nie chciał, dlatego pisz do mnie na GG - 5888231

Najtańszy to jest Core swoją drogą :) Ale Premium też coraz tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuchajta ludzie!;P jak mozna odpalic forze 1 na kablu do monitorka? Przedtem sie dalo, a teraz wywla komunikat ze nie obsluguje pal 50 czy tam 60.. wiecie co mozna zrobic..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja będę miał kasę na PS3 i na X-Box Elite, pytanie: Co kupić ? PS3: ładniejsza(chyba) grafika, X-Box360- więcej gier od Microsoftu.
Pomóżcię, bo sam nie wiem :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 15:28, Anais napisał:

Ja będę miał kasę na PS3 i na X-Box Elite, pytanie: Co kupić ? PS3: ładniejsza(chyba) grafika,
X-Box360- więcej gier od Microsoftu.
Pomóżcię, bo sam nie wiem :|


to zalezy tylko od jednej rzeczy.. wolisz bijatyki japonskie (i ogolnie japonskie gierki) czy bardziej gry "komputerowe", robione w europie i usa. Tekken, GT, FF vs. Forza Motorsport2, Mass Effect czy Halo 3. wybor nalezy do Ceibie ja polecam ta 2 opcje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się co jest co ?
Rozumiem że bijatyki japońskie są na PS3 a bardziej komputerowe (słyszałem że Oblivion jest na X :D) na X360 ?
Wolę bardziej komputerowe, nie lubie japońskich gierek zwłaszcza bijatyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się