Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2007 o 16:08, Hard Moon napisał:

Jest jakaś fajna stronka, o PS3 po polsku, no może być po angolu.

Wyszukaj w google, bo chyba nie można tutaj wstawiać linków:
ps3site - tylko o PS3 (PL)
gameonly - strona którą powinien odwiedzać każdy konsolowiec (PL)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam w swoim pokoju telewizor 21 calowy
Wiem że PS3 da się podłączyć do takiego ;)
Ale mam pytanie ile stracę na grafice w takiej grze np motorstorm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 19:23, Hard Moon napisał:

Mam w swoim pokoju telewizor 21 calowy
Wiem że PS3 da się podłączyć do takiego ;)
Ale mam pytanie ile stracę na grafice w takiej grze np motorstorm?


Zależy jakim kablem podłączysz. Jeżeli mowa tu o zintegrowanym kablu AV, to będzie kolosalna różnica w stosunku do podłączenia kablem HDMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 19:26, master matrox napisał:

> Mam w swoim pokoju telewizor 21 calowy
> Wiem że PS3 da się podłączyć do takiego ;)
> Ale mam pytanie ile stracę na grafice w takiej grze np motorstorm?

Zależy jakim kablem podłączysz. Jeżeli mowa tu o zintegrowanym kablu AV, to będzie kolosalna
różnica w stosunku do podłączenia kablem HDMI.

W tym telewizorku pisze że mam wejścia euro- av, jaki kabel jest najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2007 o 19:28, Hard Moon napisał:

> różnica w stosunku do podłączenia kablem HDMI.
W tym telewizorku pisze że mam wejścia euro- av, jaki kabel jest najlepszy?


Możesz podłączy tylko kablem AV, ale pozostaje jeszcze kabel RF (antenowy) - ale stanowczo odradzam, uzyskuje się na nim najgorszą jakość obrazu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 19:30, master matrox napisał:


> > różnica w stosunku do podłączenia kablem HDMI.
> W tym telewizorku pisze że mam wejścia euro- av, jaki kabel jest najlepszy?
>

Możesz podłączy tylko kablem AV, ale pozostaje jeszcze kabel RF (antenowy) - ale stanowczo
odradzam, uzyskuje się na nim najgorszą jakość obrazu :)

a ten kabel jest w starter pack?
PS3 kupię se w kwietniu, jak myślicie będzie w tedy jeszcze dostępny w Polsce starter pack?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 19:32, Hard Moon napisał:

>
> > > różnica w stosunku do podłączenia kablem HDMI.
> > W tym telewizorku pisze że mam wejścia euro- av, jaki kabel jest najlepszy?
> >
>
> Możesz podłączy tylko kablem AV, ale pozostaje jeszcze kabel RF (antenowy) - ale stanowczo

> odradzam, uzyskuje się na nim najgorszą jakość obrazu :)
a ten kabel jest w starter pack?
PS3 kupię se w kwietniu, jak myślicie będzie w tedy jeszcze dostępny w Polsce starter pack?


Zwykły kabel AV jest w każdym pudełku z PS3. Cóż, w kwietniu może już nie być starter packu, bo pewnie będzie już wersja z 80 gigowym dyskiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żeby już tyle pytań nie zadawać znacie jakąś stronkę gdzie dowiem się dużo rzeczy?
no bo na stronkach
ps3site
gameonly
nie ma tego czego chcę.
A ten serwis od sony , jest taki jak w xbox live?
chodzi mi o to czy zakłada się konto?nick avatar itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 19:38, Hard Moon napisał:

żeby już tyle pytań nie zadawać znacie jakąś stronkę gdzie dowiem się dużo rzeczy?
no bo na stronkach
ps3site
gameonly
nie ma tego czego chcę.
A ten serwis od sony , jest taki jak w xbox live?
chodzi mi o to czy zakłada się konto?nick avatar itp..


Mówisz o Playstation Network? Tak, zakłada się tam konto, można dodać avatar i takie tam różne rzeczy.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 23:31, Piotr13PL napisał:

A co powiecie o Wii? Ja już zbieram od dłuszego czasu na tą konsole, i raczej nikt mnie nie
przekona do zmienienia zdania


Mogę Cię co najwyżej utwierdzić w wyborze. Gra się wyśmienicie.

>Niestety tak jest w Polsce ze to jesteśmy "zacofani w technologicznie"

Dnia 21.07.2007 o 23:31, Piotr13PL napisał:

- i przez to polaków bardziej interesuje Grafika niż Gameplay, niestety, i to dlatego Wii tak
słabo schodzi z polskich półek, może gdyby Nintendo zrobiło wreszcie własny oddział w Polsce
to by sie polepszyło, i wszyscy by na tym skorzystali, ale niestety ''Wielkie N'' nas po prostu
olewa, i wg. trochę na tym stracą...


Po pierwsze, nie ma żadnych oficjalnych informacji o sprzedaży konsol w Polsce. Słaba sprzedaż Wii to nieprawda. Na dowód tego mozna przytoczyć nadal pojawiające się braki konsol w sklepach. Wii, jak na zupełny brak wsparcia dystrybutora, sprzedaje się bardzo dobrze. Oczywiście liczba sprzedanych konsol odbiega od XO ale na pewno przewyższa PS3.
Po drugie, olewanie przez Nintendo polskiego rynku to fakt. Gdyby nie to, również u nas byliby teraz liderem, tak jak na całym Świecie.
Po trzecie, odnoszę wrażenie, że użytkownicy Wii mało się udzielają na forach. Wszędzie pełno krzykaczy, wychwalających super, hiper duperele w XO lub PS3, którzy w 50% nie mają tych konsol a o Wii czytają tylko w necie. Taka atmosfera zniechęca ludzi do wypowiedzi. Wydaje mi się również, że Wii kupują inni użytkownicy, dobrze wiedzący czego chcą, którzy nie muszą się w jakikolwiek sposób utwierdzać się w wyborze. Wii jakie jest, każdy widzi.
No i po czwarte, aby pogadać o grach na XO lub PS3 czesto wystarczą obrazki. O Wii nie da się sensownie podyskutować bez wyprubowania sterowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 19:32, Hard Moon napisał:

PS3 kupię se w kwietniu, jak myślicie będzie w tedy jeszcze dostępny w Polsce starter pack?


Daj sobie spokój z myśleniem o PS3 do stycznia/lutego 2008. Do tego czasu będzie już wiadomo czy jest sens kupowania tej konsoli. Ponadto jestem przekonany, że wtedy będzie lepsza oferta niż zapowiadany Starter Pack.

Co do wyboru, widzę że masz ostry dylemat.
Zrób tabelę, wypisz wszystkie tytuły na każdą z konsol (na 1 rok do przodu), w które chcesz zagrać, skalkuluj cenę i wyjdzie Ci czarno na białym co kupić.
To działa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 15:33, master matrox napisał:

> Moi rodzice tak powiedzieli
> PSP mogą mi kupić od razu
> Xbox360 w grudniu
> A PS3 w Kwietniu 2008
> Co mam wybrać?

Cóż, to zależy do czego chcesz używać konsoli i kiedy, jakie lubisz gry i inne różne rzeczy..
PSP to najlepszy handheld dostępny na rynku. Wyszło na niego sporo dobrych gierek, ale cóż,
nic tak wspaniałe nie jest jeżeli chcemy z kimś zagrać we dwóch na dużym ekranie na Playstation
3 ;-) Ja na twoim miejscu czekałbym cierpliwie do kwietnia 2008 na Playstation 3. Listę tytułów
gier, które na pewno częściowo ukarzą się do tego terminu przedstawiłem kilka postów wyżej
:)


Troszeczkę się pomyliłeś bo to własnie Nintendo DS jest najlepiej sprzedającym się Hand-heldem na rynku... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 22:45, Piotr13PL napisał:

Troszeczkę się pomyliłeś bo to własnie Nintendo DS jest najlepiej sprzedającym się Hand-heldem
na rynku... :)


Jeśli miał na myśli polski rynek to się nie pomylił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 22:26, Arin napisał:

> A co powiecie o Wii? Ja już zbieram od dłuszego czasu na tą konsole, i raczej nikt mnie
nie
> przekona do zmienienia zdania

Mogę Cię co najwyżej utwierdzić w wyborze. Gra się wyśmienicie.

>Niestety tak jest w Polsce ze to jesteśmy "zacofani w technologicznie"
> - i przez to polaków bardziej interesuje Grafika niż Gameplay, niestety, i to dlatego
Wii tak
> słabo schodzi z polskich półek, może gdyby Nintendo zrobiło wreszcie własny oddział w
Polsce
> to by sie polepszyło, i wszyscy by na tym skorzystali, ale niestety ''Wielkie N'' nas
po prostu
> olewa, i wg. trochę na tym stracą...

Po pierwsze, nie ma żadnych oficjalnych informacji o sprzedaży konsol w Polsce. Słaba sprzedaż
Wii to nieprawda. Na dowód tego mozna przytoczyć nadal pojawiające się braki konsol w sklepach.
Wii, jak na zupełny brak wsparcia dystrybutora, sprzedaje się bardzo dobrze. Oczywiście liczba
sprzedanych konsol odbiega od XO ale na pewno przewyższa PS3.
Po drugie, olewanie przez Nintendo polskiego rynku to fakt. Gdyby nie to, również u nas byliby
teraz liderem, tak jak na całym Świecie.
Po trzecie, odnoszę wrażenie, że użytkownicy Wii mało się udzielają na forach. Wszędzie pełno
krzykaczy, wychwalających super, hiper duperele w XO lub PS3, którzy w 50% nie mają tych konsol
a o Wii czytają tylko w necie. Taka atmosfera zniechęca ludzi do wypowiedzi. Wydaje mi się
również, że Wii kupują inni użytkownicy, dobrze wiedzący czego chcą, którzy nie muszą się w
jakikolwiek sposób utwierdzać się w wyborze. Wii jakie jest, każdy widzi.
No i po czwarte, aby pogadać o grach na XO lub PS3 czesto wystarczą obrazki. O Wii nie da się
sensownie podyskutować bez wyprubowania sterowania.



A masz już tą konsolę? No bo ja osobiście grałem już na niej na Poznań Game Arena - i wiem jak sie wyśmienicie gra, a ja należę to tych co cenią sobie Gameplay niż kilkurdzeniowe Procesory :/ Hmm... znam taką stronę www.nexgenwars.com gdzie sa pokazane wyniki sprzedaży wszystkich 3 konsol, no i czy to prawda to nie wiem ale wydaje sie że tak, a najfajniejsze jest to że to pokazuje bez odświezania jak ktos kupi konsole to od razu sie doda jedna cyferka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 22:53, Piotr13PL napisał:

A masz już tą konsolę? No bo ja osobiście grałem już na niej na Poznań Game Arena - i wiem
jak sie wyśmienicie gra, a ja należę to tych co cenią sobie Gameplay niż kilkurdzeniowe Procesory
:/ Hmm... znam taką stronę www.nexgenwars.com gdzie sa pokazane wyniki sprzedaży wszystkich
3 konsol, no i czy to prawda to nie wiem ale wydaje sie że tak, a najfajniejsze jest to że
to pokazuje bez odświezania jak ktos kupi konsole to od razu sie doda jedna cyferka :)


Wii kupiłem w dniu premiery. Oczywiście wcześniej również przetestowałem ją na jednym z pokazów.

Nextgen Wars ma bardzo duże przekłamania, potrafili się mylić o miliony sztuk. Jedyne wiarygodne informacje to te od organizacji badających rynek: np. Media Create i NPD oraz oficjalne świadczenia Microsoftu, Nintendo i Sony. Z zastrzeżeniem, ze Microsoft i Nintendo podają liczbe sprzedanych konsol a Sony liczbę dostarczonych do sklepów.
Jeżeli obecna dynamika sprzedaży utrzyma się do końca roku to może jeszcze w listopadzie Wii będzie Nr 1 na rynku nowych konsol. Sprzedaż Wii ograniczają tylko możliwości produkcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2007 o 22:53, Piotr13PL napisał:


A masz już tą konsolę? No bo ja osobiście grałem już na niej na Poznań Game Arena - i wiem
jak sie wyśmienicie gra, a ja należę to tych co cenią sobie Gameplay niż kilkurdzeniowe Procesory
:/ Hmm... znam taką stronę www.nexgenwars.com gdzie sa pokazane wyniki sprzedaży wszystkich
3 konsol, no i czy to prawda to nie wiem ale wydaje sie że tak, a najfajniejsze jest to że
to pokazuje bez odświezania jak ktos kupi konsole to od razu sie doda jedna cyferka :)


No widzisz, każdy ma swój gust ;-)
Ja cenię w konsoli ogromną siłę i przepiękną grafikę. Trudno było by mi grać w tytuł, który ma słabą grafikę. Wręcz sobie tego nie wyobrażam. Cóż, na Wii nie ma raczej tak poważnych tytułów, które ukarzą się na inne konsole, np. GTA IV, Killzone 2, Tekken 6, Unreal Tournament 3, Gran Turismo 5, Metal Gear Solid 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie wykres PS3 vs Xbox360 wiecie co wyszło
PS3-48 punktów
Xbox360-48 punktów
Zwariuję
A co do xbox lvie to można ściągać demka z bezpłatnej wersji(Silver)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 12:22, Hard Moon napisał:

Zrobiłem sobie wykres PS3 vs Xbox360 wiecie co wyszło
PS3-48 punktów
Xbox360-48 punktów
Zwariuję
A co do xbox lvie to można ściągać demka z bezpłatnej wersji(Silver)?

jesli dobrze pamietam to spokojnie wiekszosc mozesz sciagnac na silver chociaz jest kilka na gold, pamietaj ze jak kupisz premium masz 1 miesiac liva gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 12:22, Hard Moon napisał:

Zrobiłem sobie wykres PS3 vs Xbox360 wiecie co wyszło
PS3-48 punktów
Xbox360-48 punktów
Zwariuję
A co do xbox lvie to można ściągać demka z bezpłatnej wersji(Silver)?


z tego co mi wiadomo to wszystkie dema na live są za darmo... Jeszcze nie trafiłem na takie, za które trzeba płacić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się