Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Prawda, ale coś już świadczy o konsoli, że się psuje. Zresztą, nie jest miła zapewne wysyłanie konsoli do serwisu. Ciekawe po jakim czasie odsyłają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 12:52, Hard Moon napisał:

przecież jak ci się popsuje Xbox360 to możesz go wysłać do serwisu, później już nie będzie
sie psuł ;)


Głupoty gadasz... Znam osoby, którym konsola psuła się jeszcze gorzej po wymianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 14:08, Kurammi napisał:

> przecież jak ci się popsuje Xbox360 to możesz go wysłać do serwisu, później już nie będzie

> sie psuł ;)

Głupoty gadasz... Znam osoby, którym konsola psuła się jeszcze gorzej po wymianie.

ekhm, ale nigdy wcześniej nie twierdzili, że zidentyfikowali i znają rozwiązanie problemu. teraz, a przynajmniej za jakiś czas są szanse na to, że faktycznie po powrocie z serwisu psuć się nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2007 o 12:52, Hard Moon napisał:

przecież jak ci się popsuje Xbox360 to możesz go wysłać do serwisu, później już nie będzie
sie psuł ;)


Nie rozumiesz. Nie chcę kupić sprzętu, który jest wadliwy, a 33% Xboxów jest taka. W Playstation 3 nie ma takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli konsola jest w odpowiednim miejscu (u mnie jest to środek biurka - mnóstwo miejsca dookoła), dzięki czemu nie będzie się nagrzewać, ryzyko zepsucia jest naprawdę minimalne.
Jak to powiedział penny - M$ powiedział, że przyczynę problemu już zna, toteż nawet jeśli konsola padnie, wróci z nowymi siłami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 13:42, Mac Cry napisał:

Prawda, ale coś już świadczy o konsoli, że się psuje. Zresztą, nie jest miła zapewne wysyłanie
konsoli do serwisu. Ciekawe po jakim czasie odsyłają.

jeden dwa tygodnie sprawdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 15:33, RX-8 napisał:

/.../

Teraz serwisy są przepełnione i czeka się nawet do pięciu tygodni.

A ja jestem święty antonim, wejdź na www.żal.pl jesteś fan-boyem sony, taka jest prawda.
ja jestem fan boyem Nintendo i Microsoftu i sony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 15:40, Hard Moon napisał:

> /.../
>
> Teraz serwisy są przepełnione i czeka się nawet do pięciu tygodni.
A ja jestem święty antonim, wejdź na www.żal.pl jesteś fan-boyem sony, taka jest prawda.
ja jestem fan boyem Nintendo i Microsoftu i sony ;)


Hę? Fan boy reprezentuje jeden front, a nie trzy :P Usunąłem wpis, o którym pisałem kilka postów wyżej, bo nie miał sensu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, zatem gratuluję serdecznie, Święty Antoni. Proponowałbym zatem porozmawiać z niejakim Blantmaem, który wysyłał swojego X0 do serwisu (związane z usterką mechaniczną tacki na DVD) i kontaktował się telefonicznie z centrum Microsoftu, gdzie powiedziano mu że serwis w Czechach jest przepełniony i czeka się nawet do 5 tygodni. Ale nie, Ty wiesz lepiej.
I proponowałbym nieco się pohamować z rzucaniem "fanboyami" bo widać że sam nie wiesz co to znaczy, więc używanie tego sformułowania w stosunku do mnie jest całkowicie bezcelowe. Wybieram co dobre i na czym można grać, a nie klocek do ozdoby pokoju, który z powodzeniem może służyć za frytkownicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 15:40, Hard Moon napisał:

> /.../
>
> Teraz serwisy są przepełnione i czeka się nawet do pięciu tygodni.
A ja jestem święty antonim, wejdź na www.żal.pl jesteś fan-boyem sony, taka jest prawda.
ja jestem fan boyem Nintendo i Microsoftu i sony ;)


Ty jesteś fanboyem głupoty :) i usuwasz komenty, w których jest prawda. Wstydź się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 16:12, ProChaoS napisał:

> > /.../
> >
> > Teraz serwisy są przepełnione i czeka się nawet do pięciu tygodni.
> A ja jestem święty antonim, wejdź na www.żal.pl jesteś fan-boyem sony, taka jest prawda.

> ja jestem fan boyem Nintendo i Microsoftu i sony ;)

Ty jesteś fan boyem głupoty :) i usuwasz komenty, w których jest prawda. Wstydź się.

usunąłem komety gdzie były przekleństwa i tyle. ;/ były to bezsensowne kłótnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 23:05, RX-8 napisał:

> 33% to liczba wyssana z palca więc twoje wyliczenia są nic nie warte.

No patrz, a to ciekawe! Właśnie widać, jakie pojęcie masz o awaryjności x0.

Sugeruję zapoznanie się z danymi spod tego linku: http://www.360-gamer.com/news.asp?id=1143


Oraz tego, pochodzącego z rodzimego serwisu: http://gry.onet.pl/1562172,,Przera%BFaj%B1ce_statystyki_wadliwych_Xbox%F3w_360,wiadomosc.html

Wyssana z palca? Jezusie słodki, ilu ludzi ssie palce pisząc wiadomości. I to także w serwisie
dotyczącym samego x-pudła...


Nie bierz spekulacji za fakty. W necie każdy może napisać dowolną bzdurę ale nie znaczy, że to prawda. Jednak z góry można założyć, że tłumy ludzi i tak wskarzą ją jako źródło, bo im tak wygodnie.

Dla twojej wiadomości, w założeniach biznesowych z regóły zakłada się awaryjność na poziomie 2-3%. Microsoft przyznając się do 5 % i tak stwierdził, że awaryjnych jest 2x więcej konsol niż powinno. Wraz ze wzrostem awaryjności o kolejne procenty, spadek opini o marce rośnie wykładniczo więc przy poziomie 30% już dawno nikt by nie kupował konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Szkoda że Amazon.com też powiedział publicznie, o awaryjności x0 wynoszącej 30-33%. Sprzedaż spadła, dlatego MS wydłużył gwarancję do 3 lat. Działanie miało na celu uratowanie sprzedaży. Poza tym, powiedz mi dlaczego serwis w UK odmawia naprawy konsol? To może mała podpowiedź: bo dostaje dziennie zatrważające ilości konsol z tym samym błędem na płycie głównej. Nawet w ostatnim PSX Extreme pisali, że 2,5 miliona z 11 sprzedanych konsol, skończyło swój żywot permanentnie (informacja z FOX NEWS)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 16:32, Hard Moon napisał:

usunąłem komety gdzie były przekleństwa i tyle. ;/ były to bezsensowne kłótnie ;/

Z mojej strony to nie była kłotnia tylko uświadomienie ciebie jaka jest prawda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 17:21, Martin93 napisał:

Mam takie pytanko: jaki ma procesor Xbox 360??? Chodzi mi ile rdzeni, jakie taktowanie itp.

3,2 ghz 3 rdzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się