Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Ja choc nie mam żadnej konsoli chyba bym Ci polecił kupić PS2. Z tego co wiem jest na to naprawde dużo dobrych gier. Wiecej niz na inne konsole. Także można grać we dwóch i przez "sieć", ale to raczje kiepska opcja i za dużo o niej nie wiem. Jak chesz grac po sieci to masz PCta, albo możesz kupic ixa. Sam myślałem ostatnio nad kupnem PS2 bo to włąśnie jak mowisz dobra zabawka, jest na to pełno ciekawszych gier niż na PC. jednak nieiwem jak tam jest z divixami, a na ixa chyba można wgrac jakieś specjalne oprogramowanie, ktore pozwala je odtwarzać. Wybór należy do Ciebie. Jednak jak masz PCta to brał bym PS2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

faktem jest że x-box is "dead" a ps2 wciąż żyje. Dzięki za rade ,jednak x-box nie ma problemow z divx''ami dzięki XMC (x-box media center) są tam emulatory, divx oram kodeki rmvb. Gry na x-box''a są trochę tańsze
(np: halo 2 29,99). i x-box jest tańszy. I jest dużo gier pc (np: doom3 z nowym trybem multi na czterech graczy co-op , i half-life2 na pc mnie steam denerwuje bo slabego neta mam). Jednak o ps2 jeszcze nie myślałem ,dzieki za pomoc musze pomyśleć może się skusze na GOD OF WAR :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 16:55, kkusio1991 napisał:

Mam pytanie:
Ostatnio zastanawiam się nad kupnem x-box''a (tego pierwszego nie 360). Potrzebny mi jest on
jako odtwarzacz DVD i zabawka do gier w multi (na jednej konsoli lub x-box live) koszt takiej
konsoli to góra 450zł.
Czy warto wydac kase na taką konsole czy zbierac na coś lepszego (ma to być tylko "zabawka"
a nie poważna platforma do gier bo mam PC).
Proszę o pomoc.


To jest temat o nex-genach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 08:45, Hard Moon napisał:

mam pytanie czy na ps3 wyjdą gry typu:Naruto, Dragon Ball, Viva Piniata(no co ;p), Blue Dragon,
sims3?


Naruto - było na PS2, więc pewnie na PS3 też będzie.
Dragon Ball - jak wyżej
Viva Pinata - exclusive for X360, ale na PS3 będzie sporo platformówek np. Ratchet and Clank
Blue Dragon - znacznie lepszy od tego będzie kolejny Final Fantasy
Sims 3 - "dwójka" wyszła na PS2, więc trójka pewnie wyjdzie na PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można podłączyć konsole PlayStation 3 to 17 calowego monitora Crt(z wtyczką D-sub, kabel zamontowany na stałe).Ile do grudnia ma wyjść gier na PlayStation 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 09:19, master matrox napisał:

> mam pytanie czy na ps3 wyjdą gry typu:Naruto, Dragon Ball, Viva Piniata(no co ;p), Blue
Dragon,
> sims3?

Naruto - było na PS2, więc pewnie na PS3 też będzie.


No z tego, co wiem to Rise of a Ninja ma wyjść tylko na X360...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 09:19, master matrox napisał:

Viva Pinata - exclusive for X360, ale na PS3 będzie sporo platformówek np. Ratchet and Clank


Viva Pinata to nie platformowka. Duzo blizej tej grze to Harvest Moon niz do Ratchet and Clank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 10:15, syriusz.b napisał:

> > mam pytanie czy na ps3 wyjdą gry typu:Naruto, Dragon Ball, Viva Piniata(no co ;p),
Blue
> Dragon,
> > sims3?
>
> Naruto - było na PS2, więc pewnie na PS3 też będzie.

No z tego, co wiem to Rise of a Ninja ma wyjść tylko na X360...

i kontunuacje tego tez napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będą chodzić.Ja mam ps3 i gry nie chodzą od ps2 na ps3 chyba że pujdziesz do sklepu komputerowego i poprosisz kolesia żeby ci wgrał kartę pamięci od ps2 (wtedy będą chodzić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 19:23, Crooz napisał:

Nie będą chodzić.Ja mam ps3 i gry nie chodzą od ps2 na ps3 chyba że pujdziesz do sklepu komputerowego
i poprosisz kolesia żeby ci wgrał kartę pamięci od ps2 (wtedy będą chodzić)


Przepraszam, ale co ty mówisz? Jaką kartę pamięci? Karta pamięci od PS2 / PSX jest niezbędna kiedy chcemy zapisywać stany gry z gier na poprzednie konsole. Oto lista gier, które działają wstecznie kompatybilnie na Playstation 3:
http://faq.eu.playstation.com/bc/bcGames.htm?generation=PS2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no swietnie teraz to i ja zaczolem sie wahac co do kupna konsoli czy ps3 czy x0 poczekam jak wyjdzie falcon i jak bedzie sie sprawowal, jak awaryjnosc bedzie ta sama to jednak wezme ps3...ehh dlaczego zawsze sie musze wahac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 17:18, SinClers napisał:

a czy na xbox360 będą gry na hd?

Sprecyzuj pytanie. Czy będą w rozdzielczości HD? Już są ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 18:33, Szperacz Robson napisał:

> a czy na xbox360 będą gry na hd?
Sprecyzuj pytanie. Czy będą w rozdzielczości HD? Już są ;P

hd-dvd o to mi chhodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 18:38, SinClers napisał:

> > a czy na xbox360 będą gry na hd?
> Sprecyzuj pytanie. Czy będą w rozdzielczości HD? Już są ;P
hd-dvd o to mi chhodz

Nie i nie będzie. M$ zapowiedział, że nie będzie wydawać gier na płytach HD-DVD. I dobrze. To byłoby kolejne wyzyskiwanie graczy. Nie kupisz HD-DVD playera za kilkaset zielonych? Nie pograsz :/.A wcale bym się nie zdziwił, gdyby zmienili zdanie... I hate M$ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się