Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2007 o 11:46, Konował napisał:

Tiaa na pewno nie ma w mass effect żadnej spluwy do strzelania...
jest?widzisz wiedziałem.
ta gra ma tylko elementy rpg


o Boze, wlasnie zdalem sobie sprawe ze w falloucie byly spluwy.... to znaczy ze fallout jest strzelanina!!! a we wszystkich RTSach gdzie zolnierze uzywaja pistoletow.... tak, macie racje, to sa wszystko strzelaniny!!! dzieki ze nas oswieciles, bez ciebie nie dalibysmy rady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 08:18, master matrox napisał:

> a nie konsolę za ponad 2 tysiące, z której możliwości jeszcze przez jakiś czas nie skorzystam
Konsola za oceanem kosztuje 499$, czyli około 1500 zł + koszt przesyłki 180 zł :P

Ja pisałem o oficjalnym obiegu konsoli w Polsce. Przecież samochody też można taniej kupować w Rumunii na przykład (wg raportu Komisji Europejskiej najtańsze fury w UE) i wyjdzie taniej nawet po zapłaceniu wszystkich opłat importowych. Jednak nie jest to normalne, tak samo jak kupowanie konsoli za oceanem :)

Co do Twojej listy: ja pisałem, że czekam na Mass Effect, bo lubię gry RPG i jeszcze diablo spodobał mi się filmik z gry. Taki Tekken dla mnie to szmira pokroju Maluch Racera, bo nienawidzę bijatyk :/ Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :) Ja mam inny gust, Ty inny, dlatego nie mówię, że te gry są złe - większość jest zła dla MNIE :] Gran Turismo jedynie podoba mi się niesamowicie (czwóreczka jest cudna). W ogóle wydaje mi się, że warto kupić PS3 dla nowych GT i Final Fantasy, a jeżeliby jeszcze wydali trzeciego Boga Wojny, to już w ogóle można tylko w te 3 gry ciorać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.08.2007 o 13:38, Quatre napisał:

(...)


God of War 3 w 100% ukarze się na "trójkę" :-) No właśnie, Ty lubisz RPGi, a ja ich nienawidzę i kupując konsolę chcę przejść na inne gatunki - więcej ściagałek (GT5), bijatyki (Tekken 6) i zręcznościówki (Heavenly Sword)... :) Na PeCetach co rusz pojawia się masa RPGów, a ja jestem przyzwyczajony do gier konsolowych, bo na takich się wychowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 14:25, master matrox napisał:

God of War 3 w 100% ukarze się na "trójkę" :-)

No to jak już wyjdzie ta gra oraz GT5 i FF 13, to wtedy warto kupić PS3 dla tych trzech gier ^_^

Dnia 03.08.2007 o 14:25, master matrox napisał:

No właśnie, Ty lubisz RPGi, a ja ich nienawidzę
i kupując konsolę chcę przejść na inne gatunki - więcej ściagałek (GT5), bijatyki (Tekken 6)
i zręcznościówki (Heavenly Sword)... :) Na PeCetach co rusz pojawia się masa RPGów, a ja jestem
przyzwyczajony do gier konsolowych, bo na takich się wychowałem.

Sęk w tym, że Mass Effect jest erpegiem zupełnie innym od tych pecetowych, z Gothiciem, NWN i Oblivionem na czele. Można powiedzieć, że takiej gry w ogóle nie było jeszcze na żadną platformę. Dlatego tak mi się on podoba. A że na chwilę obecną nie ma co liczyć na konwersję na PC, X360 jest jedyną szansą na zagranie w ten genialny tytuł - jakie to szczeście, że sąsiad, który ma X360 już zapowiedział, że jak tylko się ta gra pojawi, to ją kupuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do kotora to prawda ze wszystkie kotory byly tylko na Xboxa i pc? jesli tak to oznaczalo by ze jesli wyjdzie 3 bedzie to rowniez exclusiv dla x360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 20:59, Mateusz9214 napisał:

co do kotora to prawda ze wszystkie kotory byly tylko na Xboxa i pc?


Tak, każda dotychczasowa część KotOR''a ukazała się najpierw na Xboxie, a potem została skonwertowana na pecety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FINAL FANTASY XII
FINAL FANTASY X-2
FINAL FANTASY VII: DIRGE OF CERBERUS
FINAL FANTASY 10
Final Fantasy 1 and 2
Final Fantasy IV
Final Fantasy IX
Final Fantasy V
Final Fantasy VIII

Nie jestem pewien na 100% czy będę działać. A jak będę to też nie bardzo wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie wiem co kupić
Do wyboru mam :
- Xboxa 360 elite (wyjdzie 24 sierpnia)
- Ps3 (z dyskiem 120 gb ) jego cena ma być niższa 0 400 zł

Oczywiście konsoli nie będę kupował teraz kupię ją za jakieś 2 3 miesiące. Muszę poczekać zanim wyjdzie Elite i Nowa PS3. Martwię się tlko tym że F1 wychodzi tylko na PS3 jak by wychodziło też na X360 nie miał bym problemów z wyborem konsoli :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 13:22, Oskar 1994 napisał:

Kurde nie wiem co kupić
Do wyboru mam :
- Xboxa 360 elite (wyjdzie 24 sierpnia)

elit w sumie niczym sie nie rozni od premium jak podobno dobrze poszukasz to znajdziesz wersjie premium z hdmi
no chyba ze wolisz czarny kolor

Dnia 10.08.2007 o 13:22, Oskar 1994 napisał:

- Ps3 (z dyskiem 120 gb ) jego cena ma być niższa 0 400 zł

hmm o tym nie slyszalem ale wiem ze starter pack ktory jest dostpeny na naszym rynku ma 2 pady i 2 gry i jest w tej samej cenie co zwykla PS3

co do wyboru zobacz na biblioteke gier (tych co wyszly i co wyjda) i ktore beda ci odpowiadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 13:38, Mateusz9214 napisał:

a podobno w PS3 mozna zmieniac dyski bez utraty gwarancji to prawda?

Tak jest. Konsola jest tak zbudowana, że wyjęcie i wymiana dysku nie stanowi żadnego problemu - wymaga tylko zdjęcia niewielkiej zaślepki i odkręcenia paru śrubek. Wszystko jest banalnie proste. Do PS3 pasują dyski takie jak od laptopów, 2.5".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11-13 Lipca Santa Monica Kalifornia - E3
"W tym roku "wygrała" firma Sony, która zapowiedziała wprowadzenie nowego modelu Playstation 3, z większym dyskiem twardym i w niższej cenie (na informację o obniżeniu ceny w europie, najprawdopodobniej o ok. 400 zł, musimy jeszcze poczekać" - Magazyn Click

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 13:48, MetAtroN napisał:

> a podobno w PS3 mozna zmieniac dyski bez utraty gwarancji to prawda?
>
Tak jest. Konsola jest tak zbudowana, że wyjęcie i wymiana dysku nie stanowi żadnego problemu
- wymaga tylko zdjęcia niewielkiej zaślepki i odkręcenia paru śrubek. Wszystko jest banalnie
proste. Do PS3 pasują dyski takie jak od laptopów, 2.5".


To jak można kupić dysk do laptopa i wsadzić go do ps3 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 13:54, Oskar 1994 napisał:

To jak można kupić dysk do laptopa i wsadzić go do ps3 ??


Tak jest :) Do PS3 pasują dyski SATA. Przed kupnem polecam jednak poszuka jakiejś listy kompatybilności, ew. coś dokładniej o tym poczytac, żeby nie było problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się