Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2007 o 23:11, paweldomar1 napisał:

A mam takie pytanie dotyczące PS3 i Xbox360: Czy za połączenie do internetu po to, aby grać
w multi trzeba płacić? Nie żebym chciał kupować którąś z konsol, bo jutro dopiero będę miał
PS2, ale ejstem ciekaw:)

PS3 - nie
X360 - Tak
jeśli dobrze pamiętam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 23:02, Konował napisał:

Doceniam zalety konsol zwłaszcza teraz kiedy mój komp ciągle się wyłącza kiedy gram...nie wiem
dlaczego, wirusów nie ma, itd a nawet stary Shogun:TW mi się wyłącza:P. Wygląda na to że muszę
zrobić upgrade kompa...;/.Albo przynajmniej formata chociaż nie wiem czy pomoże. Może procek
się zużył? Z 2.0 do 2.4 podkręcony a mam go już trochę...po prostu Windows.

bez pszesady C&C3 :Tiberium wars,Flatout 2,Rainbow six Vegas mi działaja bez problemowo!!
jesłi ci komputer sie resetuje to
1)masz wirusa
2)procek sie przegrzewa(chłodzenie padło!! - sam raz tak miałem!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba jednak wybiore PS3, caly czas sie zastanawiam czy ps3 czy x360 ale chyba jednak wezne ps3 z tego powodu ze zaczna na niego wychodzic lepsze gry niz na x360, jest to konsola przyszlosciowa czyli starczy na dluzej, za pare miehow bende o wiele lepsze gry na ps3 i po prostu ps3 jest mocniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2007 o 23:27, Numenpl napisał:

bez pszesady C&C3 :Tiberium wars,Flatout 2,Rainbow six Vegas mi działaja bez problemowo!!
jesłi ci komputer sie resetuje to
1)masz wirusa
2)procek sie przegrzewa(chłodzenie padło!! - sam raz tak miałem!!)


Pewnie to drugie;). Bo sprawdzałem nie ma wirusów. Wiem, wiem są ludzie którym komputery chodzą dobrze.
Ale pomyśl ilu jest ludzi którym komp źle chodzi (w tym ja:P). Mimo wszytko nie zrezygnuje z tego złoma bo są fajne gry które ukazały się tylko na PC. Poza tym przeglądanie neta na konsoli bez myszki byłoby wolniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2007 o 08:19, Konował napisał:

Pewnie to drugie;). Bo sprawdzałem nie ma wirusów. Wiem, wiem są ludzie którym komputery chodzą
dobrze.
Ale pomyśl ilu jest ludzi którym komp źle chodzi (w tym ja:P). Mimo wszytko nie zrezygnuje
z tego złoma bo są fajne gry które ukazały się tylko na PC. Poza tym przeglądanie neta na konsoli
bez myszki byłoby wolniejsze.

albo problem z zasilaczem ja mialem podobnie, wymienilem zasilacz i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 23:02, Konował napisał:

Lubie konsole za to że się nie zacinają jak zwykłe PC, gier nie trzeba instalować, nie musisz
robić upgrada, nie musisz się martwić o wymagania ( ehh biedni PeCeciarze czekający na Crysis''a),
po prostu grasz bezproblemowo.


Co do Crysisa to X i PS też dostaną najprawdopodobniej ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 23:02, Numenpl napisał:

>
> > tylko że mi chodzi właśnie o gry na konsole!!
> >
> Aha, ok a o jaką konsolę ci chodzi?
> Ja np. mam PS3 i nie narzekam, taki Resistance:Fall of Man czy Oblivion starczyły mi na
długo.
> Wiem że Oblivion jest na PC ale mam za trochę słabego PC na Obka.
A zastanawiasz sie jak będzie wyglądać UT3 na konsole!!(bo po tym co zrobili z UT2004 na konsole
- UC - to aż się boję!!)


Próbkę UE3 miałeś w Gears of War... I to nie były pełne możliwości tego silnika, więc to, co nadejdzie to będzie boskie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh namieszali mi w glowie w tym temacie spadek ceny konsoli xbox360:/ TO ja juz niewiem bo tam mowia ze xbox360 ma silniejsza grafe, a ja slyszlalem ze juz za jakis max rok xbox360 sie bedzie chowal ze swoja grafika przy ps3 to ja niewiem jesli cena nie gra roli czy wziasc ps3 czy xbox360! po prostu juz niemam pojecia co jest lepsze?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 15:12, ggvvrrvv napisał:

Ehhh namieszali mi w glowie w tym temacie spadek ceny konsoli xbox360:/ TO ja juz niewiem bo
tam mowia ze xbox360 ma silniejsza grafe, a ja slyszlalem ze juz za jakis max rok xbox360 sie
bedzie chowal ze swoja grafika przy ps3 to ja niewiem jesli cena nie gra roli czy wziasc ps3
czy xbox360! po prostu juz niemam pojecia co jest lepsze?!


Jeśli cena nie gra roli, to bierz PS3. Upewnij się tylko, że będziesz miał kasę na gry, które niestety są dużo droższe niż te na Xboxa 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 15:32, des1og napisał:

> Ehhh namieszali mi w glowie w tym temacie spadek ceny konsoli xbox360:/ TO ja juz niewiem
bo
> tam mowia ze xbox360 ma silniejsza grafe, a ja slyszlalem ze juz za jakis max rok xbox360
sie
> bedzie chowal ze swoja grafika przy ps3 to ja niewiem jesli cena nie gra roli czy wziasc
ps3
> czy xbox360! po prostu juz niemam pojecia co jest lepsze?!

Jeśli cena nie gra roli, to bierz PS3. Upewnij się tylko, że będziesz miał kasę na gry, które
niestety są dużo droższe niż te na Xboxa 360.


no niegra roli ale co PS3 jest lepsza i mocniejsza czy jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2007 o 15:35, ggvvrrvv napisał:

no niegra roli ale co PS3 jest lepsza i mocniejsza czy jak to jest?

PS3 ma 2 razy mocniejszy procesor od x0, ale za to troche slabsza grafike. Podobno EA narazie foworyzuje x0 bo jest wiecej sprzedanych konsoli :( ale podobno ma to sie zmienic jak PS3 zaniedlugo przescignie X0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 15:35, ggvvrrvv napisał:

no niegra roli ale co PS3 jest lepsza i mocniejsza czy jak to jest?


Według specyfikacji technicznej PS3 ma mocniejsze bebechy niż X. Póki co ten fakt nie ma jakiegoś przełożenia na poziom grafiki w grach i na chwilę obecną gry na 360 i PS3 wyglądają niemal identycznie. W przyszłości się to jednak zmieni, bowiem twórcy gier nie rozpracowali jeszcze w pełni PS3 i dopiero za kilka lat ujrzymy gry, które wycisną z tej maszynki siódme poty. W przypadku X''a sprawy wyglądają zgoła odmiennie, kres możliwości tej konsoli już niedługo zostanie osiągnięty i po pewnym czasie gry na PS3 prześcigną Xboxa pod względem oprawy wizualnej. Kolejną dużą zaletą PS3 jest darmowa zabawa online, za którą na Xboxie trzeba niestety płacić. Co do samych gier, to niestety musimy jeszcze nieco poczekać na wysyp prawdziwych hitów na PS3, ale jedno jest pewne - dobrych gier na PlayStation 3 nie zabraknie. Obecnie Xbox 360 przewyższa PS3 pod względem liczby gier, ale niebawem się to zmieni - na horyzoncie już majaczą kontynuacje wielkich przebojów z PS2, takie jak MGS4, GT5 czy chociażby Killzone 2. Na Twoim miejscu brałbym bez zastanowienia PS3 - jest to konsola bardziej przyszłościowa i mniej awaryjna niż X, musisz tylko uzbroić się w cierpliwość, bo na prawdziwe hity będziesz musiał jeszcze trochę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 15:47, Mateusz9214 napisał:


> no niegra roli ale co PS3 jest lepsza i mocniejsza czy jak to jest?
PS3 ma 2 razy mocniejszy procesor od x0, ale za to troche slabsza grafike. Podobno EA narazie
foworyzuje x0 bo jest wiecej sprzedanych konsoli :( ale podobno ma to sie zmienic jak PS3 zaniedlugo
przescignie X0


to skad ta wielka cena ps3? skoro sa podobne moca? fakt ze ps3 ma wiele bajerow wbudowanych ale zeby az o 1000 zl wiecej? znaczy wiadomo ze za jakis rok x0 bedzie niczym w porownaniu z ps3 bo ta ps3 sie dopiero rozwiaj i na nia zaczna wychodzic prawidziwe gry no i mysle ze ps3 tez szybko nie stanieje przeciez skads ta cena musi byc prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 15:52, des1og napisał:



Narazie mi wystarcza 2 swietne gry ktora bende mial w starter packu:) a potem jak wyjda jakies zajebiste tytuly to bende bral, wlasnie o to chodzi ze x0 teraz przewyzsza liczba gier ale przeciez nikt tych wszystkich gier nie kupi! a na ps3 po prostu bende wychodzic wielkie hity(wiadomo ze nie tylko) ale ps3 dopiero sie rozkreca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2007 o 15:52, ggvvrrvv napisał:


to skad ta wielka cena ps3?


Masz wbudowany czytnik Blu-Ray, a kupno jego samego do komputera kosztuje tyle co Playstation 3, więc myślę, że i ta cena jak na drzemiący w konsoli potencjał nie jest wcale wysoka. Trzeba poczekać do jesieni - wtedy nastąpi wysyp tytułów i nikt już nie będzie narzekał, że na PS3 nie ma gier (mimo iż są). Kupuj Playstation 3, tyle Ci powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2007 o 15:52, ggvvrrvv napisał:

to skad ta wielka cena ps3? skoro sa podobne moca? fakt ze ps3 ma wiele bajerow wbudowanych
ale zeby az o 1000 zl wiecej?

zobaczysz ze nawet za 2 lata ps3 nie pokarze pelnej swojej mocy, wiec moca porownywalne sa w tej chwili po za tym naped blu-ray

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się