Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2007 o 13:46, master matrox napisał:

Będzie nowy Starter Pack dla Europy :) Super! :)
http://www.sonydefenseforce.com/?p=111
Wiem, że strona dość kontrowersyjna, ale akurat taka informacja jest OK :)

szczerze ten starter pack jak dla mnie jest o wiele lepszy od poprzedniego.
A co do strony - fanboye sony - teksty że w europie x360 zdechł!!
Normalnie to takie żałosne do granic absurdu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o wpadlem tu i patrze:

http://www.sonydefenseforce.com/?p=111

fajnie:D tylko co on bedzie mial nowego poza grami? to jest heavenly sword czy sie myle?:) I w jakiej bedzie cenie? No i kiedy sie ukaze w europie:D Bo niewiem czy kupowac tamten starter pack czy czekac na nowy:D chodz fajnie sony robi bo za 2miehy znowu wypusci starter pack z jeszcze nowszymi grami:D to sie nazywa dbalosc o klijenta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 16:43, pllayboyy napisał:

o wpadlem tu i patrze:

http://www.sonydefenseforce.com/?p=111

fajnie:D tylko co on bedzie mial nowego poza grami? to jest heavenly sword czy sie myle?:)
I w jakiej bedzie cenie? No i kiedy sie ukaze w europie:D Bo niewiem czy kupowac tamten starter
pack czy czekac na nowy:D chodz fajnie sony robi bo za 2miehy znowu wypusci starter pack z
jeszcze nowszymi grami:D to sie nazywa dbalosc o klijenta:D


Od starego się niczym nie różni, oprócz dwóch nowych gierek - Heavenly Sword oraz F1 CE. Będzie kosztował 2400 zł, czyli tyle co obecny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 16:45, master matrox napisał:

> o wpadlem tu i patrze:
>
> http://www.sonydefenseforce.com/?p=111
>
> fajnie:D tylko co on bedzie mial nowego poza grami? to jest heavenly sword czy sie myle?:)

> I w jakiej bedzie cenie? No i kiedy sie ukaze w europie:D Bo niewiem czy kupowac tamten
starter
> pack czy czekac na nowy:D chodz fajnie sony robi bo za 2miehy znowu wypusci starter pack
z
> jeszcze nowszymi grami:D to sie nazywa dbalosc o klijenta:D

Od starego się niczym nie różni, oprócz dwóch nowych gierek - Heavenly Sword oraz F1 CE. Będzie
kosztował 2400 zł, czyli tyle co obecny.


na allegro obecny za 2300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2007 o 16:49, pllayboyy napisał:

>
> Od starego się niczym nie różni, oprócz dwóch nowych gierek - Heavenly Sword oraz F1 CE.
Będzie
> kosztował 2400 zł, czyli tyle co obecny.

na allegro obecny za 2300

ale lepiej doplacic ta 100 i kupic w sklepie lub centrum sony i miec o sprzet spokojna glowe ze sie nie zepsuje w czasie transportu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to jakaś promocja, ale na taką wygląda :P

W Ultimie widziałem przed chwilą PlayStation 3 Starter Pack: 2xSixaxis + Motorstorm + Resistance za 2399zł :) Do tego przesyłka kurierska za friko ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 19:12, bojanzaw napisał:

Nie wiem, czy to jakaś promocja, ale na taką wygląda :P

W Ultimie widziałem przed chwilą PlayStation 3 Starter Pack: 2xSixaxis + Motorstorm + Resistance
za 2399zł :) Do tego przesyłka kurierska za friko ^^

To nie jest zadna promocja tak aktualnie wyglada starter pack do ps3 tak jak napisales powyzej 2399 zlotych taka cena jest wszedzie w empiku w sklepach internetowych mozesz znalezc nieraz o 100 zlotych tansza;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na allegro tylko po 2300 bardzo dobrze sie sprzedaje ze tego sklepu BEiKO na allegro jakis typ neiwiem czemu a kiedy wyjdzie ten starter pack znacyz tu bedzie dostepny normalnie w polsce z tym HS i F1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 20:46, pllayboyy napisał:

na allegro tylko po 2300 bardzo dobrze sie sprzedaje ze tego sklepu BEiKO na allegro jakis
typ neiwiem czemu a kiedy wyjdzie ten starter pack znacyz tu bedzie dostepny normalnie w polsce
z tym HS i F1?


Nowy Starter Pack według strony podanej kilka postów wyżej ma sie ukazać w okolicach świąt Bożego Narodzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 17:08, Dincooo napisał:

Czy to prawda, jakoby XBox 360 pod koniec roku miał kosztować 180$?


Ciężko powiedzieć. Jeżeli chcesz kupić 360tke i zbytnio ci się nie spieszy to poczekaj do okresu przedświątecznego. Jeżeli Microsoft zrobi obniżkę to własnie wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 23:14, shinian napisał:

Znalazłem ostatnio genialną stronę i sam do końca nie wiem czy wrzucać to tu czy do kwasów:
http://www.599usdollars.com/?cat=14 /.../


Omg ... Po co tacy ludzie zakładają takie strony. Bioshock - " Graphics - 0/10" O_o Oni chcą tylko pokazać jakie to PS3 jest znakomite :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 18:15, LuQeMaStEr napisał:

> Znalazłem ostatnio genialną stronę i sam do końca nie wiem czy wrzucać to tu czy do kwasów:

> http://www.599usdollars.com/?cat=14 /.../

Omg ... Po co tacy ludzie zakładają takie strony. Bioshock - " Graphics - 0/10" O_o Oni chcą
tylko pokazać jakie to PS3 jest znakomite :P


Chcą pokazać jacy są żałośni i jacy z nich fanboye :/ Ośmieszają się po prostu ^^ Przynajmniej nie jest nudno dzięki nim, zawsze można się dobrze pośmiać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 18:53, bojanzaw napisał:

> > Znalazłem ostatnio genialną stronę i sam do końca nie wiem czy wrzucać to tu czy
do kwasów:
>
> > http://www.599usdollars.com/?cat=14 /.../
>
> Omg ... Po co tacy ludzie zakładają takie strony. Bioshock - " Graphics - 0/10" O_o Oni
chcą
> tylko pokazać jakie to PS3 jest znakomite :P

Chcą pokazać jacy są żałośni i jacy z nich fanboye :/ Ośmieszają się po prostu ^^ Przynajmniej
nie jest nudno dzięki nim, zawsze można się dobrze pośmiać xD


Mozna sie posmaicz tego ze 1/3 xboxow trafia do serwisow, nie mow mi zaraz fanboy bo taka prawda a po 2 nie moge byc bo niemam zadnej konsoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 11:44, pllayboyy napisał:

Mozna sie posmaicz tego ze 1/3 xboxow trafia do serwisow, nie mow mi zaraz fanboy bo taka prawda
a po 2 nie moge byc bo niemam zadnej konsoli


A ty dalej swoje -_-'' Dalej się nie nauczyłeś niczego :F Jesteś fanboyem i to tym najgorszym - jedziesz po X360, wychwalasz PS3, chociaż żadnej z nich nie masz. Zagraj w takiego BioShocka. Gra zasługuje na minimum 8/10. Ty oczywiście się zgadzasz, bo dla ciebie wszystko, co ktoś dobrego powie o PS3, to święta prawda, której nie wolno się sprzeciwiać. Fanboy PS3 ci powie, że X360 to nie jest next-gen (zdarzyła się taka wypowiedź na forum), to mu uwierzysz... 1/3 Xboxów to zestawienie wszystkich usterek (napęd i inne), a nie tylko samego RoD -_-'' Ale co ja ci tu będę gadał, jak ty i tak dalej przy swoim i nie przyjmujesz nic do wiadomości. Ktoś wie lepiej od ciebie, ale ty oczywiście jesteś najmądrzejszy. No przecież to pllayboyy, znawca next-genów, znany serwisant itp. xD Szkoda słów na takie coś po prostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 11:44, pllayboyy napisał:

Mozna sie posmaicz tego ze 1/3 xboxow trafia do serwisow,

Trafia, a potem wraca do właściciela - oznacza to góra 2 tygodnie bez konsoli. Gdzie jest problem?

Dnia 08.09.2007 o 11:44, pllayboyy napisał:

nie mow mi zaraz fanboy bo taka prawda

Teraz to nie rozumiem. Chodzi ci o tamtą stronę (notabene ewidentnie fanbojowską) czy o siebie?

Dnia 08.09.2007 o 11:44, pllayboyy napisał:

a po 2 nie moge byc bo niemam zadnej konsoli


Napisz jeszcze, że nawet na żadnej nie grałeś, to zacznę się jeszcze bardziej zastanawiać, po co coś piszesz na temat next-genów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno Peter Moore oświadczył, że teraz wszystkie gry od EA będą chodzić na PS3 w 60 klatkach (wcześniej 30 fps''ów). Pierwszą jaskółka jest nowy NBA. Ja nie wiem, czy ludzie w EA są leniwi, czy PS3 jest rzeczywiście tak trudne w programowaniu ale.. a zresztą sami sprawdzie screeny

http://www.polygamia.pl/nba-live-08-porownanie-grafiki#more-5154

Chyba zaraz ściągne oba dema tej gry bo aż mi się wierzyć nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się