Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2007 o 12:15, bojanzaw napisał:

> Mozna sie posmaicz tego ze 1/3 xboxow trafia do serwisow, nie mow mi zaraz fanboy bo taka
prawda
> a po 2 nie moge byc bo niemam zadnej konsoli

A ty dalej swoje -_-'' Dalej się nie nauczyłeś niczego :F Jesteś fanboyem i to tym najgorszym
- jedziesz po X360, wychwalasz PS3, chociaż żadnej z nich nie masz. Zagraj w takiego BioShocka.
Gra zasługuje na minimum 8/10. Ty oczywiście się zgadzasz, bo dla ciebie wszystko, co ktoś
dobrego powie o PS3, to święta prawda, której nie wolno się sprzeciwiać. Fanboy PS3 ci powie,
że X360 to nie jest next-gen (zdarzyła się taka wypowiedź na forum), to mu uwierzysz... 1/3
Xboxów to zestawienie wszystkich usterek (napęd i inne), a nie tylko samego RoD -_-'' Ale co
ja ci tu będę gadał, jak ty i tak dalej przy swoim i nie przyjmujesz nic do wiadomości. Ktoś
wie lepiej od ciebie, ale ty oczywiście jesteś najmądrzejszy. No przecież to pllayboyy, znawca
next-genów, znany serwisant itp. xD Szkoda słów na takie coś po prostu ;)



Szkoda słow na ciebie totalny fanboyu znajdz mi JEDNO zdanie w ktorym wychwalam ps3!? albo chociaz chwale lol co za idiota! zastanow sie co mowisz! to czemu jest to udowodnione ze 1/3 trafia do serwisow? ja to wymyslilem lol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ***** ile tu fanboyow ktorzy chwala i sie kloca ze x360 najlepzsy bo go maja a naprawde pisza w innych tematach ze by chcieli miec jakby mieli kase ps3 to po prostu zalosne cioty z was i *** i jeszcze mowicie do mnie pedaly ze jestem fanboy jak **** nigdy nie zachwalilem ani jednej ani drugiej konsoli a ze mowie ze x360 1/3 trafia do naprawy to odrazu 50 osob na mnie ze jestem fanboy hahahahah
[m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jedynym twoim argumentem jest tona bluzgów. Nie umiesz poprzeć swoich obserwacji sensownymi argumentami, a nie reprezentować poziom średnio rozgarniętego dresa w bramie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 01:32, reykan napisał:

Czyli jedynym twoim argumentem jest tona bluzgów. Nie umiesz poprzeć swoich obserwacji sensownymi
argumentami, a nie reprezentować poziom średnio rozgarniętego dresa w bramie?


ty reprezentujesz poziom cioty w okularkach siedzacego calymi dniami przy komputerze i sluchajacego metalici z srednia 5,5 a za 8 lat bedzie kopal rowy bo nieam w tym pasntwie roboty dla takich ciot jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to komlement, że doceniłeś moją mądrość. Ale całkowicie rozumiem twoje postępowanie: wychodzę ze swoimi teoriami, nie daj Boże ktoś się zapyta "dlaczego", dla zmyłki rzucam takim mięchem, że by się w mięsnym zawstydzili, ktoś próbuje odpowiedzieć, czas na twój odwrót, więc bohatersko podwijając ogon na koniec rzucasz w nią toną bluzgów. Zgadłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 01:42, reykan napisał:

W sumie to komlement, że doceniłeś moją mądrość. Ale całkowicie rozumiem twoje postępowanie:
wychodzę ze swoimi teoriami, nie daj Boże ktoś się zapyta "dlaczego", dla zmyłki rzucam takim
mięchem, że by się w mięsnym zawstydzili, ktoś próbuje odpowiedzieć, czas na twój odwrót, więc
bohatersko podwijając ogon na koniec rzucasz w nią toną bluzgów. Zgadłem?


ę a ą wyjdz czasem na dwor do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę mi się z tobą dyskutować, by nie robić niepotrzebnego offtopu. Na koniec powiem tylko, że już niejeden na tym forum i mnie i innym ubliżał, ale tacy po prostu nie rozumieją, że może być ktoś mający inne zdanie. Ucz się słuchać ludzi, a nie stosuj taktyki "bluzg, wiać". I 360 i PS 3 to świetne konsole, ta druga niedawno wyszła toteż nie ma jeszcze tylu dobrych gier i racja, X jest awaryjny, muszą to naprawić. Tylko w tym punkcie mogę się z tobą zgodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończcie te kłótnie, bo one i tak do niczego nie doprowadzą - gusta i guściki, o tym się nie dyskutuje...

PS3 Cell 65nm

Z niepotwierdzonych jeszcze źródeł wiemy, że nowy typ procesora Cell, wykonany w technologii 65nm jest już wykorzystywany w PLAYSTATION3. Ta wersja Cell’a w/g naszych źródeł zużywa aż o 20W mniej mocy.

Gdzie można ją kupić? Jeszcze nie można. Nasze źródła donoszą, iż PS3 posiadające tenże typ układu grzeją się jeszcze na magazynach, prawdopodobnie czekając, aż wyczerpią się obecne zapasy konsol.

P.S. Czy wiecie, że SONY zarabia na PS3 dopiero jak zakupimy czwartą grę?

Źródło: http://www.ps3site.pl/ps3-cell-65nm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 08:35, master matrox napisał:

P.S. Czy wiecie, że SONY zarabia na PS3 dopiero jak zakupimy czwartą grę?

No to Sony ma teraz problem, jeżeli ktoś ma PS3 i podobają mu się tylko Motorstorm i Resistance ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 08:52, WorldWar3PL napisał:

> P.S. Czy wiecie, że SONY zarabia na PS3 dopiero jak zakupimy czwartą grę?
No to Sony ma teraz problem, jeżeli ktoś ma PS3 i podobają mu się tylko Motorstorm i Resistance
;>


Hehe, na dzień dzisiejszy jakbym miał Starter Packa dokupiłbym sobie Virtua Figher 5 oraz Heavenly Sword :D Chociaż i tak pewnie 3 grę kupiłbym dopiero jakieś dwa miesiące po kupnie Starter Packa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 01:37, pllayboyy napisał:

ty reprezentujesz poziom cioty w okularkach


A Ty prezentujesz poziom z którym na tym forum nie masz co szukać... żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 08:52, WorldWar3PL napisał:

> P.S. Czy wiecie, że SONY zarabia na PS3 dopiero jak zakupimy czwartą grę?
No to Sony ma teraz problem, jeżeli ktoś ma PS3 i podobają mu się tylko Motorstorm i Resistance
;>

Eee tam ja juz czekam na HS i Assasins creed''a, wiec bede mial 4 gry a w 2008 nawet nie chce myslec ile wydam na gry naPS3 (oczywiscie w dniu premiery kupowac nie bede)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 01:54, reykan napisał:

Nie chcę mi się z tobą dyskutować, by nie robić niepotrzebnego offtopu. Na koniec powiem tylko,
że już niejeden na tym forum i mnie i innym ubliżał, ale tacy po prostu nie rozumieją, że może
być ktoś mający inne zdanie. Ucz się słuchać ludzi, a nie stosuj taktyki "bluzg, wiać". I 360
i PS 3 to świetne konsole, ta druga niedawno wyszła toteż nie ma jeszcze tylu dobrych gier
i racja, X jest awaryjny, muszą to naprawić. Tylko w tym punkcie mogę się z tobą zgodzić.


Takich ludzi jak Ty powinno być więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 10:13, Mateusz9214 napisał:

> (...)


A skąd weźmiesz pieniądze na tyle gier? :) W sumie to pewnie w 2008 roku powinna ukazać się Platynowa seria, więc gry będą kosztować około 50-70 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam problem jak przekonać rodziców do ps3. Chcą kupić kompa za 3000zł ale ja bym już wolał ps3. Ale nie podoba im sie że będę grał cały czas w ich pokoju. I mówią że gry są po 200zł a jak mówie o allegro to mówią że tam są sami złodzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 12:20, Tomek1120 napisał:

Ja to mam problem jak przekonać rodziców do ps3. Chcą kupić kompa za 3000zł ale ja bym już
wolał ps3. Ale nie podoba im sie że będę grał cały czas w ich pokoju. I mówią że gry są po
200zł a jak mówie o allegro to mówią że tam są sami złodzieje


No proszę, a tak krytykowałeś PS3 jakie to ono złe jest, a teraz kupujesz. Cóż, człowiek uczy się na błędach...
W 2008 roku powinna być już Platynowa seria, gry w cenie 50-75 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się