Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dość ciekawa nowinka:

Aby poprawić sprzedaż najgorzej sprzedającej się konsoli nowej generacji, Sony wprowadzi niedługo na rynek jej nową, tańszą wersję. Jej cena wyniesie zaledwie 399 dolarów, a od droższych modeli będzie różniła się zastosowaniem mniejszego, 40 GB dysku twardego. Oprócz tego, obecna 80 GB wersja otrzyma obniżkę ceny o 100 dolarów.

Jeśli więc chodzi o całą ofertę konsol stacjonarnych Sony w nadchodzące Święta, będzie się ona przedstawiała następująco: PlayStation 3 80 GB za 499 dolarów, PlayStation 3 40 GB za 399 dolarów oraz PlayStation 2 za 99 dolarów. Do tej pierwszej dodawany będzie film Spider Man w formacie Blu-Ray.

Powyższe informacje są na razie nieoficjalne, ale pochodzą z kilku niezależnych, dobrze poinformowanych źródeł. Jeśli się sprawdzą, będzie to oznaczało, że wreszcie PlayStation 3 przestanie być elitarną konsolą, a dołączy do XBOXa 360 jako stosunkowo niedroga zabawką, na którą mogą pozwolić sobie szerokie rzesze użytkowników. To dobra wiadomość, bo obecna kiepska sprzedaż konsoli Sony spowodowana jest przede wszystkim jej wysoką ceną.

źródło: benchmark.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 17:15, Kurammi napisał:

(...)



Ooo, mam nadzieję, że te informacje się potwierdzą, bo gdyby tak to może mógłbym się spodziewać Playstation 3 już na gwiazdkę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj chloptasie chłoptasie...tak się kłucic :P!? Ja mam xboxa360 i wii moj brat ma xboxa 360 wiec wywnioskowalem ze sprzedam swojego i kupie ps3!:D Kazda konsola ma swoje plusy i minusy :D Pod wzgledem technicznym nie widze sensu do klotni obie maja podobna moc (no ostatnimi czasy bluray jest na duza korzysc ps3 chocby ze zwgledu na to ze blue dragon na 3 dvd mnie kompletnie zirytowal a bizzare studio nazekalo na te 9.4 gb miejsca:P) no wiec po co sie tak wyzywac itp:P:D Konsole to konsole maszyny do grania. Pc -miejsce do pracy i ewentualnie do grania:D hyhy oczywiscie pcty moze i sa silniejszeo d konsol pod wzgledem technicznym ale moze kogos nie stac na komp za 6000zl? Zreszta gry na pc-ta sa nie optymalizowane w taki mstopniu jak na konsole:P Kazdy znajdzie plusy i minusy w czyms to jest pewnik:P A to, ze wlasciciele obrzucaja kvpą konkurencyjną konsolę często wynika z tego, iż dany osobnik nie chce nawet slyszec , ze wydał pieniądze na cos gorszego dlatego broni swojego zakvpu:D Tyle mam do p[owiedzenia :D HYHY Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tej nowinki to ja się niezmiernie cieszę!:D Hyhy ale kurcze aż na święta:P?:( Mi 40gb wystarczy na pewnika:D Oj oby tak było no ale przez tą nowinkę mam dylemat czy kupowac za miesiac konsole czy w okolicy bozego narodzenia:(? A ja jestem inestety niecierpliwy :(;(:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 17:15, Kurammi napisał:

Dość ciekawa nowinka:


Dobrze poinformowanych źródeł, z którego każda jest plotką. Osobiście też liczę na tą wersję, ale nie było jeszcze żadnego dobrego źródła w tej sprawie, oprócz wielu plotek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do CDP: czy pojawią się u Was w sklepie pre-ordery na Guitar Hero III na X360? Jeśli nie, to czy w ogóle GHIII pojawi się w sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 17:15, Kurammi napisał:

Dość ciekawa nowinka:

Aby poprawić sprzedaż najgorzej sprzedającej się konsoli nowej generacji, Sony wprowadzi
niedługo na rynek jej nową, tańszą wersję. Jej cena wyniesie zaledwie 399 dolarów, a od droższych
modeli będzie różniła się zastosowaniem mniejszego, 40 GB dysku twardego. Oprócz tego, obecna
80 GB wersja otrzyma obniżkę ceny o 100 dolarów.

Jeśli więc chodzi o całą ofertę konsol stacjonarnych Sony w nadchodzące Święta, będzie się
ona przedstawiała następująco: PlayStation 3 80 GB za 499 dolarów, PlayStation 3 40 GB za 399
dolarów oraz PlayStation 2 za 99 dolarów. Do tej pierwszej dodawany będzie film Spider Man
w formacie Blu-Ray.

Powyższe informacje są na razie nieoficjalne, ale pochodzą z kilku niezależnych, dobrze poinformowanych
źródeł. Jeśli się sprawdzą, będzie to oznaczało, że wreszcie PlayStation 3 przestanie być elitarną
konsolą, a dołączy do XBOXa 360 jako stosunkowo niedroga zabawką, na którą mogą pozwolić sobie
szerokie rzesze użytkowników. To dobra wiadomość, bo obecna kiepska sprzedaż konsoli Sony spowodowana
jest przede wszystkim jej wysoką ceną.

źródło: benchmark.pl

no zapowiada sie ciekawie na te swieta, moim zdaniem to bardzo dobry ruch dlatego ze mozna kupic dodatkowy dysk do PS3 za 200 zł i miec taki sam dysk co ci z 80gb o 200zł taniej bez utraty gwarancji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jedno. Jakim cudem PS3 jest najtańszym odtwarzaczem stacjonarnym BluRay? Bo ja pojęcia nie mam jak takie cudy się dzieją. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 20:05, WorldWar3PL napisał:

Ciekawi mnie jedno. Jakim cudem PS3 jest najtańszym odtwarzaczem stacjonarnym BluRay? Bo ja
pojęcia nie mam jak takie cudy się dzieją. :P

ooo dobre pytanie nie dosc ze najtaniszym to do tego nalezy dodac ze to potezna maszyna do gier...wiec dlaczego jest taka tania? skoro odtwarzacze blu-tay sa sporo droższe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 20:11, Mateusz9214 napisał:

> Ciekawi mnie jedno. Jakim cudem PS3 jest najtańszym odtwarzaczem stacjonarnym BluRay?
Bo ja
> pojęcia nie mam jak takie cudy się dzieją. :P
ooo dobre pytanie nie dosc ze najtaniszym to do tego nalezy dodac ze to potezna maszyna do
gier...wiec dlaczego jest taka tania? skoro odtwarzacze blu-tay sa sporo droższe?


eee bo Sony ma umowę z kimś? Tak na przykład... I sorry, ale jak ktoś potrzebuje odtwarzacza blu-ray, to go w sumie mało obchodzi, że jest to też konsola, więc ten argument pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to przypadkiem Sony nie zrobiło tego Blu-Raya? Jeżeli tak, to pewnie zrobili w taki sposób, że inni producenci odtwarzaczy mają jeszcze im dopłacić za prawa autorskie czy inne pikuś i stąd te ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 21:06, WorldWar3PL napisał:

A to przypadkiem Sony nie zrobiło tego Blu-Raya? Jeżeli tak, to pewnie zrobili w taki sposób,
że inni producenci odtwarzaczy mają jeszcze im dopłacić za prawa autorskie czy inne pikuś i
stąd te ceny.


Tak, Sony jest twórcą Blu-Ray''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 21:06, WorldWar3PL napisał:

A to przypadkiem Sony nie zrobiło tego Blu-Raya? Jeżeli tak, to pewnie zrobili w taki sposób,
że inni producenci odtwarzaczy mają jeszcze im dopłacić za prawa autorskie czy inne pikuś i
stąd te ceny.

Też mi się tak wydaje. Bo to jest dziwne ze PS3 to jeszcze konsola a i tak jest tańsze. I może jeszcze jest słabszej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jak wprowadzą na święta 40 GB to mam PS3 do końca roku (yeaah ale się ciesze, tylko nie będę miał w co grać - na tą konsole nie ma gier!!!!!oneone111one), a jak nie wyjdzie to sobie poczekam jeszcze z pół roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby wersja 40gb była:P Wtedy ją będę mial na 100%:D Hihi ale się cieszę;D Jakto nie ma w co grac?! Heavenly Sword !! Lair(mimo zjechanego sterowania nadal fajna gierka:) no i oczywiscie ratchet and lank najnowszy !:D To tylko pare tytułów gdyz wyjdą tez mulitplatformowe jak chocby blacksite area 51 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 08:17, Yasu napisał:

Oby wersja 40gb była:P Wtedy ją będę mial na 100%:D Hihi ale się cieszę;D Jakto nie ma w co
grac?! Heavenly Sword !! Lair(mimo zjechanego sterowania nadal fajna gierka:) no i oczywiscie
ratchet and lank najnowszy !:D To tylko pare tytułów gdyz wyjdą tez mulitplatformowe jak chocby
blacksite area 51 :)


No sorry gry z ocenami 4.6 (Lair) mnie nie kręcą, a przynajmniej nie za taką kasę. Tak samo Heavenly Sword na 6 godzin za tyle kasy... Choć w tym 2 przypadku będzie to moja pierwsza gra jeśli kupie PS3 :) Multiplatformy będę na razie kupował na X360, bo tańsze, a graficznie w ogóle się nie różnią (a nawet multiplatformy na X360 mają wyższe noty...). No ale jeszcze będzie GT 5, MGS 4, Uncharted Drake''s Fortune, Ratchet & Clank, Singstara bym kupił na pewno, Eye of Jugment, czy jak to się pisało (ta karcianka :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa ale mi odpowiada ten staret pack z 2 grami i joyem tyle ze na swieta ma wyjsc tez staret pack w takiej samej wersji dyskowej tylko z innymi grami czyli nic rewolucyjnego bo gry zawsze mozna dokupic a motor storm i resistance fall of man tez swietne gry podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 10:28, big9smoke1 napisał:

Taa ale mi odpowiada ten staret pack z 2 grami i joyem tyle ze na swieta ma wyjsc tez staret
pack w takiej samej wersji dyskowej tylko z innymi grami czyli nic rewolucyjnego bo gry zawsze
mozna dokupic a motor storm i resistance fall of man tez swietne gry podobno


nie wyjdzie w tej samej wersji dyskowej... 60GB się skończyły. Jak coś to właśnie z tymi nowymi 40GB. A z tego co się mówi to gry które mają być dołożone to Heavenly Sword i F1 (biorę od razu taki starter pack :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się