Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2007 o 10:34, syriusz.b napisał:

> Taa ale mi odpowiada ten staret pack z 2 grami i joyem tyle ze na swieta ma wyjsc tez
staret
> pack w takiej samej wersji dyskowej tylko z innymi grami czyli nic rewolucyjnego bo gry
zawsze
> mozna dokupic a motor storm i resistance fall of man tez swietne gry podobno

nie wyjdzie w tej samej wersji dyskowej... 60GB się skończyły. Jak coś to właśnie z tymi nowymi
40GB. A z tego co się mówi to gry które mają być dołożone to Heavenly Sword i F1 (biorę od
razu taki starter pack :p)



No dobra ale jak mam czekac do swiat zeby tylko 2 inne gry ktore przeciez moge kupic to nie chce mi sie czekac i planuje zakup w październiku a znajomy ma F1 wiec bende sie mogl z nim zamienic jak mu sie znudzi a HS mozna kupic ceny napewno spadna tak jak w przpadku motor storm albo rfom bo ludzie wyprzedawali ze starter packow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 10:34, syriusz.b napisał:

> Taa ale mi odpowiada ten staret pack z 2 grami i joyem tyle ze na swieta ma wyjsc tez
staret
> pack w takiej samej wersji dyskowej tylko z innymi grami czyli nic rewolucyjnego bo gry
zawsze
> mozna dokupic a motor storm i resistance fall of man tez swietne gry podobno

nie wyjdzie w tej samej wersji dyskowej... 60GB się skończyły. Jak coś to właśnie z tymi nowymi
40GB. A z tego co się mówi to gry które mają być dołożone to Heavenly Sword i F1 (biorę od
razu taki starter pack :p)

sorrki ze niszcze ci marzenia ale ten starter pack bedzie tylko we Francji podobno kazdy ma dostac inny starter pack

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 10:55, Mateusz9214 napisał:

sorrki ze niszcze ci marzenia ale ten starter pack bedzie tylko we Francji podobno kazdy ma
dostac inny starter pack


Paczka z napisem "Bomba" leci do Sony :] To kupie taki starter pack, jaki będzie, sprzedam gry i kupie HS - proste :) I tak PS3 będzie dla mnie tylko na exclusivy i jako odtwarzacz Blu-Ray :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 10:56, syriusz.b napisał:

> sorrki ze niszcze ci marzenia ale ten starter pack bedzie tylko we Francji podobno kazdy
ma
> dostac inny starter pack

Paczka z napisem "Bomba" leci do Sony :] To kupie taki starter pack, jaki będzie, sprzedam
gry i kupie HS - proste :) I tak PS3 będzie dla mnie tylko na exclusivy i jako odtwarzacz Blu-Ray
:D

oj to zabardzo sie nie wzbogacisz zobacz cene gier z przed starter packa i po te gry mozna dostac za 80zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biadolicie o nickich ocenach gier(na poprzedniej stronie) co do Laira moze i dostal ocene 4.6 ale gdybys znal angielski to recenzent IGN-u wyraznie stwierdzil, ze grafika i system dzwiekowy spisuja sie rewelacyjnie, jedynie sterowanie zaniza strassznie grę:P NIe wzial pod uwage rozwniez mozliwosc sterowania smokiem analogami tylko wychyleniami:P.Gra to gra komus sie podoba innemu juz nie:D Najwazniejsze aby czerpac radosc z gry!:D Ja sprzedaje mojego x-a aby kupic ps3 gdyz jednak ps3 mimo ze ma wg. serwisow slabsze gry(dlam nie mocniejsze ^^) to grając na ps mozna odczuc tajemniczy klimat i łęzka się w oku kręci jak to wspominasz czasy ps1:):P Sprzedaje x-a poniewaz mam 2 w domu wiec z punktu widzenia logicznego jest to zrozumiałe ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziala dziala:P tez mialem ten problem, ale pomajstrowalem w ip i innych adresach dns i tp i udalo mi sie :D Ostatecznie wyszlo na to, ze wszystko musialem da c na automatick:P pzodroo


www.youtube.com/sanght

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 13:48, big9smoke1 napisał:

EEEEEEEEEE????????? To niby ze PS3 ma kosztowac: 499.00 USD = 1,360.22 PLN niewieze ze sony
obnizy cene o 1000 zl LOL


Nie trzeba pisać aż 2 postów... Gdzie takie coś wyczytałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 17:15, Kurammi napisał:

Dość ciekawa nowinka:

Aby poprawić sprzedaż najgorzej sprzedającej się konsoli nowej generacji, Sony wprowadzi
niedługo na rynek jej nową, tańszą wersję. Jej cena wyniesie zaledwie 399 dolarów, a od droższych
modeli będzie różniła się zastosowaniem mniejszego, 40 GB dysku twardego. Oprócz tego, obecna
80 GB wersja otrzyma obniżkę ceny o 100 dolarów.

Jeśli więc chodzi o całą ofertę konsol stacjonarnych Sony w nadchodzące Święta, będzie się
ona przedstawiała następująco: PlayStation 3 80 GB za 499 dolarów, PlayStation 3 40 GB za 399
dolarów oraz PlayStation 2 za 99 dolarów. Do tej pierwszej dodawany będzie film Spider Man
w formacie Blu-Ray.

Powyższe informacje są na razie nieoficjalne, ale pochodzą z kilku niezależnych, dobrze poinformowanych
źródeł. Jeśli się sprawdzą, będzie to oznaczało, że wreszcie PlayStation 3 przestanie być elitarną
konsolą, a dołączy do XBOXa 360 jako stosunkowo niedroga zabawką, na którą mogą pozwolić sobie
szerokie rzesze użytkowników. To dobra wiadomość, bo obecna kiepska sprzedaż konsoli Sony spowodowana
jest przede wszystkim jej wysoką ceną.

źródło: benchmark.pl


jak napisalem wyzej nie wieze ze sony obnizy cene o 1000 zl lol to co to za info bo niewiem czy czekac czy olac ta informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 13:49, bojanzaw napisał:

> EEEEEEEEEE????????? To niby ze PS3 ma kosztowac: 499.00 USD = 1,360.22 PLN niewieze
ze sony
> obnizy cene o 1000 zl LOL


Nie trzeba pisać aż 2 postów... Gdzie takie coś wyczytałeś?


strone wczesniej na samej gorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nigdy nie jest tak, że gdy np. konsola w USA kosztuje 500$ a u nas np. 1$ to 3 zł to kosztuje 1500 zł. Zawsze dolicz do kwoty po przeliczeniu paręset złotych. W końcu są takie koszta jak sprowadzenie sprzętu skądś-tam no i sprzedawca też chce zarobić, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 13:50, big9smoke1 napisał:

> > EEEEEEEEEE????????? To niby ze PS3 ma kosztowac: 499.00 USD = 1,360.22 PLN niewieze

> ze sony
> > obnizy cene o 1000 zl LOL

>
> Nie trzeba pisać aż 2 postów... Gdzie takie coś wyczytałeś?

strone wczesniej na samej gorze


stawiał bym bardziej na cenę 1700... W naszym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 14:27, syriusz.b napisał:

> > > EEEEEEEEEE????????? To niby ze PS3 ma kosztowac: 499.00 USD = 1,360.22 PLN
niewieze
>
> > ze sony
> > > obnizy cene o 1000 zl LOL

> >
> > Nie trzeba pisać aż 2 postów... Gdzie takie coś wyczytałeś?
>
> strone wczesniej na samej gorze

stawiał bym bardziej na cenę 1700... W naszym kraju


W naszym kraju ma byc tylko starter pack tylko z innymi grami w cenie 2399 nie bedzie obnizki tak jak w pierwszej obnizce tez nie bylo u nas tylko byl starter pack

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 14:32, big9smoke1 napisał:

W naszym kraju ma byc tylko starter pack tylko z innymi grami w cenie 2399 nie bedzie obnizki
tak jak w pierwszej obnizce tez nie bylo u nas tylko byl starter pack


Ale zauważ, że nie ma już 60GB wersji bo się skończyły! Więc gdy dadzą 40GB to automatycznie jakaś obniżka być musi! Czytaj ty wcześniejsze posty, bo już raz pisałem o tym, że 60 już nie ma na magazynie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 14:35, syriusz.b napisał:

> W naszym kraju ma byc tylko starter pack tylko z innymi grami w cenie 2399 nie bedzie
obnizki
> tak jak w pierwszej obnizce tez nie bylo u nas tylko byl starter pack

Ale zauważ, że nie ma już 60GB wersji bo się skończyły! Więc gdy dadzą 40GB to automatycznie
jakaś obniżka być musi! Czytaj ty wcześniejsze posty, bo już raz pisałem o tym, że 60 już nie
ma na magazynie :/


to sie dorobi jaki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W eurpie cena konsoli sugerowana to ta co w stanach tyle, że znaczek $ zmieniamy na euro:P Jesli tam stanieje 100$ a u na bylaby rowniez obnizka (gdyby juz takowa była) to by staniala konsola o 100 euro czyli z 599 euro bysmy otrzymali 499 euro co nam daje ~~2000zl.:] (narazie wynosi ona 2399:P:D). oczywiscie bylaby to cena sugerowana i na 100% Saturn* tudziez MM obnizyly by cene o kolejne 100 zł tudziez dodaly dodatkowy prezent np starter pack + bonus game np. RR7 lub cos takiego. To tylko mój poglad na sprawę::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się