Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2007 o 18:07, Klimos napisał:

Gdyby Starter Pack nadal kosztował 2399 zł, to przy cenie tego nowego PS3 demo 1599 zł, można
by było się zastanawiać. A tak wybór jest prosty. Wersja 40GB jest po prostu nieopłacalna.


amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopóki gry są takie drogie zakup jakiejkolwiek konsoli dla osoby która lubi mieć dużo gier jest nieopłacalny. Mi nie jest potrzebna konsola której będę używać tylko do grania tylko w 5 gier za które i tak zapłacę 1250zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 18:33, Tomek1120 napisał:

Dopóki gry są takie drogie zakup jakiejkolwiek konsoli dla osoby która lubi mieć dużo gier
jest nieopłacalny. Mi nie jest potrzebna konsola której będę używać tylko do grania tylko w
5 gier za które i tak zapłacę 1250zł


no to jak lubisz przepłacać to tyle zapłacisz... Nie wiem, jak ty to liczysz biorąc pod uwagę, że teraz większość gier ma cenę sugerowaną 229 a nie 249

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 18:57, syriusz.b napisał:

no to jak lubisz przepłacać to tyle zapłacisz... Nie wiem, jak ty to liczysz biorąc pod uwagę,
że teraz większość gier ma cenę sugerowaną 229 a nie 249

Ale i tak ponad 200zł i te gry rzadko tanieją. Jest jakaś starsza gra na PS2 którą można normalnie kupić w sklepie za 40zł? Chyba nie. Czasem się takie chwilowe promocje zdarzają. A na PC po roku każda gra tyle kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 19:00, Tomek1120 napisał:

> no to jak lubisz przepłacać to tyle zapłacisz... Nie wiem, jak ty to liczysz biorąc pod
uwagę,
> że teraz większość gier ma cenę sugerowaną 229 a nie 249
Ale i tak ponad 200zł i te gry rzadko tanieją. Jest jakaś starsza gra na PS2 którą można normalnie
kupić w sklepie za 40zł? Chyba nie. Czasem się takie chwilowe promocje zdarzają. A na PC po
roku każda gra tyle kosztuje.


już ci to tłumaczyłem nie lubię się powtarzać. Poza tym promocja zawsze jest chwilowa a nie czasami... PGR 3 od dawna kupisz już za 40 zł i to nie jest na chwilę. Poza tym na X360 jest seria classic za 129 zł bodajże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 19:10, syriusz.b napisał:

już ci to tłumaczyłem nie lubię się powtarzać. Poza tym promocja zawsze jest chwilowa a nie
czasami... PGR 3 od dawna kupisz już za 40 zł i to nie jest na chwilę. Poza tym na X360 jest
seria classic za 129 zł bodajże

No i widzisz stare gry za 129zł a za tyle to kosztują gry na PC premierówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 19:17, Tomek1120 napisał:

> już ci to tłumaczyłem nie lubię się powtarzać. Poza tym promocja zawsze jest chwilowa
a nie
> czasami... PGR 3 od dawna kupisz już za 40 zł i to nie jest na chwilę. Poza tym na X360
jest
> seria classic za 129 zł bodajże
No i widzisz stare gry za 129zł a za tyle to kosztują gry na PC premierówki


to nie jest seria old, tylko classic. Poza tym są tanie gry na X360 (od premiery) np. Dead Rising...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja już nie wiem którą konsole brać. PS3 staniało a wydaje mi się lepszym rozwiązaniem. Chyba ma lepszą grafikę ale gry na nią znacznie droższe w porównaniu z Xboxem. O Xboxie słyszę dużo złych rzeczy ale nie wiem czy są prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 19:00, Tomek1120 napisał:

Ale i tak ponad 200zł i te gry rzadko tanieją. Jest jakaś starsza gra na PS2 którą można normalnie
kupić w sklepie za 40zł? Chyba nie. Czasem się takie chwilowe promocje zdarzają. A na PC po
roku każda gra tyle kosztuje.


Widzę, że sklepu z grami nie odwiedzałeś przez dobre kilka lat.
Gier za 40 zł w jest sporo, między innymi Tekken, Gran turismo, Soul Calibur i wiele, wiele innych. Półki uginają się od tańszych gier we wszystkich większych Empikach, MM i Saturnach. Nie, to nie są promocje. Najczęściej są to NORMALNE i stałe ceny sprzedaży.
Nowości generalnie (ok. 70%) nie przekraczają 200 zł a często oscylują w granicach w granicach 130-180 zł. Gry na Wii, PS2, PSP i DS`a są już relatywnie tanie. Jedynie ceny gier na X360 i PS3 są na wyższym poziomie, takim jak PS2 3-4 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 19:31, Tomek1120 napisał:

No to ja już nie wiem którą konsole brać. PS3 staniało a wydaje mi się lepszym rozwiązaniem.
Chyba ma lepszą grafikę ale gry na nią znacznie droższe w porównaniu z Xboxem. O Xboxie słyszę
dużo złych rzeczy ale nie wiem czy są prawdziwe.

Patrz na biblioteke gier i dopiero wybieraj to znaczy na gry ktore beda cie bardziej interesowac
Co do X0 z 65mn ja slyszalem ze to juz 65nm, a nie 90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 19:52, Mateusz9214 napisał:

Co do X0 z 65mn ja slyszalem ze to juz 65nm, a nie 90


wszyscy tak słyszeliśmy... Sam na swojej stronie takiego newsa pisałem, ale fakt faktem, że dużo osób na zagranicznych stronach pisze, że to jednak nie 65nm, ja się na tym nie znam - a oni mogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 19:31, Tomek1120 napisał:

No to ja już nie wiem którą konsole brać. PS3 staniało a wydaje mi się lepszym rozwiązaniem.
Chyba ma lepszą grafikę ale gry na nią znacznie droższe w porównaniu z Xboxem. O Xboxie słyszę
dużo złych rzeczy ale nie wiem czy są prawdziwe.


No widzisz, a ja słyszałem o xbox360 wiele pozytywów :). Moim zdaniem zalety i wady wyglądają tak (oceniam, nie tylko w porównaniu do PS3, ale i PC-tów):

pozytywy:
-nareszcie wszędzie full detale,
-brak błędów Windowsa itp,
-dużo bardzo dobrych gier, kilka na prawdę świetnych,
-ładny (moim zdaniem ładniejszy od PS3... dziwne nie? :P),
-Live i wszystko z nim związane,

wady:
-drogie gry,
-abonament za Live,
-DVD - bo średnio będzie można na zwykłym dividiku film w HD umieścić (mówię o filmikach w grach, bo na tym mi zależy)... Natomiast o pojemność na gry się nie przejmuję - X0 jest chyba za słaby, żeby potrzebował wielu płytek,

Nie biorę pod uwagę awaryjności, bo czytałem opinie wielu osób, że wystarczy postawić X0 w dobrym miejscu - i wtedy się nie przegrzewa. Oczywiście pewnie odsetek awarii i tak będzie sporo większy niż u PS''a, ale nie będzie to na pewno 1/3 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 20:44, Dincooo napisał:

Nie biorę pod uwagę awaryjności, bo czytałem opinie wielu osób, że wystarczy postawić X0 w
dobrym miejscu - i wtedy się nie przegrzewa. Oczywiście pewnie odsetek awarii i tak będzie
sporo większy niż u PS''a, ale nie będzie to na pewno 1/3 :).

Potwierdzam. Wcześniej co prawda też mi się nie przegrzewał, ale w pokoju było straaaasznie gorąco - jakby w saunie. Przestawiłem i teraz żałuję, bo mi zimno, a wcześniej ciepło zapewniał xbox 360 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 20:54, WorldWar3PL napisał:

Potwierdzam. Wcześniej co prawda też mi się nie przegrzewał, ale w pokoju było straaaasznie gorąco
- jakby w saunie. Przestawiłem i teraz żałuję, bo mi zimno, a wcześniej ciepło zapewniał xbox 360 ;-)


No proszę jakie to czasy nastały. Kiedyś to do dogrzewania pokoju kupowało się farelkę, a teraz służy do tego X360 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 21:20, Klimos napisał:

No proszę jakie to czasy nastały. Kiedyś to do dogrzewania pokoju kupowało się farelkę, a teraz
służy do tego X360 :P

Terefere, ale przynajmniej w zimie nie zmarznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 21:22, WorldWar3PL napisał:

> No proszę jakie to czasy nastały. Kiedyś to do dogrzewania pokoju kupowało się farelkę,
a teraz
> służy do tego X360 :P
Terefere, ale przynajmniej w zimie nie zmarznę.

a co w lecie przy 36C upalach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem właśnie przy takim upale. Szczerze? Kiedy jeszcze konsola nie była przestawiona, to piekło. Ale po przestawieniu było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 21:28, WorldWar3PL napisał:

Grałem właśnie przy takim upale. Szczerze? Kiedy jeszcze konsola nie była przestawiona, to
piekło. Ale po przestawieniu było lepiej.

o jednak wytrzymala ci, nie zebym byl zlosliwy ale myslalem ze i tak duzo x0 padlo w takich upalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 21:33, Mateusz9214 napisał:

> Grałem właśnie przy takim upale. Szczerze? Kiedy jeszcze konsola nie była przestawiona,
to
> piekło. Ale po przestawieniu było lepiej.
o jednak wytrzymala ci, nie zebym byl zlosliwy ale myslalem ze i tak duzo x0 padlo w takich
upalach


oczywiście... Przecież to za dużo dla X360 no nie? Padła tobie takim upale? Czy palnąłeś tak, bo przecież każdy wie, że X360 jest awaryjny... Człowieku ja w jeden upalny dzień, gdzie temperatura była ok. 40 stopni grałem cały dzień (dokładniej od 11 - 19) i konsola ledwo się nagrzała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się