Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2007 o 00:59, RX-8 napisał:

Jankesi potrafią zwalić wszystko - Demo Uncharted nie działa. Wyskakuje komunikat "Please insert
a Game disc". Nic tylko pogratulować. Zasysanie 1200MB tylko po to, by wywaliło errora :|


Dzieje się tak z powodu blokady regionalnej.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słyszałem, że z PS Store PL coś nie chciało łączyć (a może dalej nie łączy) - ktoś to zdementuje, albo wyjaśni? Tylko proszę mnie od fanboya nie wyzywać - tylko pytam ciekaw jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 09:09, syriusz.b napisał:

słyszałem, że z PS Store PL coś nie chciało łączyć (a może dalej nie łączy) - ktoś to zdementuje,
albo wyjaśni?

Prawdo to była bo start byl o 23 ale juz dzis wszystko dziala ;)
>Tylko proszę mnie od fanboya nie wyzywać - tylko pytam ciekaw jestem :)
Kto pyta nie bładzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czekam na swojego arcade, gearsow i kabel Scart\Euro. myślę że w przyszłym tygodniu już pogram.

Jednak chciałbym wiedzieć jak dużo stracę na jakości grajac po tym kablu? Miałem w prawdie kupic VGA ale mój monitor nie ma wejścia na tki kabel, jest tylko jedne, który z niego wychodzi i tylko go sieda kompa podłaczyć, inaczej nie ma szans :\ Troche szkoda, bo Gearsy maja wielki atut grafikę, no grywalność także z tego co słyszałem, a tak to dopiero nacieszę oko za 2, 3 miesiace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj ja dzisiaj w końcu podłącze sobie xa do neta :) i pogram troszkę, jest w ogóle jakiś temat osobny gdzie można się z kimś ugadać na jakąś potyczkę przez xBox live ?? czy tutaj tylko piszemy o wadach tych konsol których nie posiadamy :P bo z tego co widzę to mniej się chwali to co się ma, a więcej gnoi to czego się nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 13:38, Oskar 1994 napisał:

No ładnie zrobili, że płacimy złotówkami. Ale na przyszłość powinni zrobić w całości PL xD

wiesz PS store jest tak intuicyjne ze nie trzeba tego spolszczać jak dla mnie, no ale co tam ważne że sony sie stara, a pelnego spolszczenia możemy sie spodziewać napewno w 2008 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zastanów się co piszesz człowieku, skoro mam LAIR kupione w Kanadzie i pełno dem z PS Store US, to niby jakim cudem PS3 ma mieć blokadę regionalną? Konsola Sony takowej NIE MA, w przeciwieństwie do X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 17:02, RX-8 napisał:

Zastanów się co piszesz człowieku, skoro mam LAIR kupione w Kanadzie i pełno dem z PS Store
US, to niby jakim cudem PS3 ma mieć blokadę regionalną? Konsola Sony takowej NIE MA, w przeciwieństwie
do X360.

konsola jak konsola ale content może mieć. tak samo jak z dvd - spróbuj na niej odtworzyć film nie z tego regionu co sama konsola ;) jak dany developer/wydawca będzie chciał wprowadzić regionalizację, to ją wprowadzi.
z xboksem jest przecież podobnie - masz gry, które nie mają blokad regionalnych i masz takie, które je posiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 17:02, RX-8 napisał:

/.../

Zastanów się co piszesz człowieku, skoro mam LAIR kupione w Kanadzie i pełno dem z PS Store
US, to niby jakim cudem PS3 ma mieć blokadę regionalną? Konsola Sony takowej NIE MA, w przeciwieństwie
do X360.


Tu masz odpowiedź czemu ci nie działa demo Uncharted: Drake''s Fortune:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=37813 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 17:28, RX-8 napisał:

Czyly komuś w Naughty Dog coś odpaliło, bo każde demo dotychczas ściągane działało... ><


Mniej więcej można tak to ująć. Demo Uncharted dla regionu EU/AU będzie dostępne za 2 tygodnie. This is waiting:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 17:02, RX-8 napisał:

Zastanów się co piszesz człowieku, skoro mam LAIR kupione w Kanadzie i pełno dem z PS Store
US, to niby jakim cudem PS3 ma mieć blokadę regionalną? Konsola Sony takowej NIE MA, w przeciwieństwie
do X360.


Skoro już przekonałeś się, że miałem rację, to polecam to samo - zastanów się zanim coś napiszesz.

pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

ZOMFG, podstawowa różnica polega na tym, że PS3 jest region free na niemal wszystkie (z małymi wyjątkami jak widać) tytuły, podczas gdy X360 ma NIEKTÓRE tytuły wydawane bez blokady. Poza tym, jak można przeczytać na blogu Sony, do dema Uncharted wkradł się błąd i ekipa Naughty Dog już stara się go poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 18:43, RX-8 napisał:

(...)


Czy czytałeś mojego posta, w którym tłumaczyłem, dlaczego nie działa Ci demo tejże gry? Napisałem, że stało się tak z powodu blokady regionalnej
Czy ja pisałem o innych grach czy o tym jednym tylko demie?
Potem, nieco napastliwie odpisałeś, że nie wiem co piszę. W następnym poście inny forumowicz potwierdził to co napisałem (link: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=37813).
Poleciłem Ci więc żebyś to Ty uważał co piszesz, gdyż nie zawsze masz rację.
I gdzie Ty w moim poście widziałeś, że piszę o innych grach?
Do tej pory Twoje posty na prawdę imponowały mi wysokim w porównaniu do części forumowiczów poziomem, ale to co teraz prezentujesz niestety nieco mnie zawiodło.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dobra, mój błąd... Po tygodniu nauki jestem trochę zmęczony i nie do końca łapię o co chodzi. Może też po części wina tego, że się zdrowo wczoraj wpieniłem, gdyż nagiąłem sobie godziny snu by pobrać ważące 1200MB demo, które na dodatek nie działa.

Jeszcze raz przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh,a mi demko działa (mam konsole NTSC :) Powiem krótko: grafika piękna, animacja wspaniała, świetne gagi, choć trochę monotonnie... Demo przeszedłem gdzieś w jakieś 20 min (tak jak zapowiadano) i powoli zaczynało wiać nudą. Mam nadzieję, że pełnej wersji tak nie będzie :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 21:22, Kurammi napisał:

(...)


Czy gra jest podobna do Tomb Raider''a? I nie chodzi mi o głównego bohatera/fabułę/grafikę, tylko o sposób gry. :)

@RX-8 - spoko, zdarzają się gorsze dni :).

pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 12:43, kepny napisał:

Oj ja dzisiaj w końcu podłącze sobie xa do neta :) i pogram troszkę, jest w ogóle jakiś temat
osobny gdzie można się z kimś ugadać na jakąś potyczkę przez xBox live ?? czy tutaj tylko piszemy
o wadach tych konsol których nie posiadamy :P bo z tego co widzę to mniej się chwali to co
się ma, a więcej gnoi to czego się nie ma :P


Nie wiem czy jest taki temat, ale niedawno wystartowała świetna stronka z ustawkami na live : http://xbox360live.ovh.org/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się