Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2007 o 17:49, Ceteris Paribus napisał:

No jest fajnie dzisiaj przyszedł do mnie ix. Jednak cholera rysuje p[łytuy :\ wsadziłę mtam
gearsów patrzę porysowane, mysle coś porobilem. potem płytke z arcade to samo... :\ jednak
jak włżyłem Borata to nie potysowało, ocb?


Tak jak mówi WW3 postaw go poziomo to nie będziesz miał takiego problemu, a jak już masz płyte w środku to się nie baw w sprawdzanie gdzie najlepiej postawić x360 bo jak go przechylisz to usłyszysz niemiły dźwięk, mój inteligentny brat zamiast podpiąć pada zanim włączy grę to później gamoń przechylił i niemiło to rysuje więc uważaj na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 17:54, WorldWar3PL napisał:

Kurczę, to musiałeś mieć pecha ;-)
... połóż go poziomo na stabilnej powierzchni?


Tylko na takaodpowiedź czekałem. Otóż od samego początku postawiłem go poziomo bo wiedizałem że rtysuje płytyu. Takze nim nie manipulowałem podczas grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 18:19, kepny napisał:

Tak jak mówi WW3 postaw go poziomo to nie będziesz miał takiego problemu, a jak już masz płyte
w środku to się nie baw w sprawdzanie gdzie najlepiej postawić x360 bo jak go przechylisz to
usłyszysz niemiły dźwięk, mój inteligentny brat zamiast podpiąć pada zanim włączy grę to później
gamoń przechylił i niemiło to rysuje więc uważaj na to :)


Wszystko to wiem, dlatego od poaczątku postawiłęm go poziomo. Pionowo bym sie bał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 18:19, kepny napisał:

Tak jak mówi WW3 postaw go poziomo to nie będziesz miał takiego problemu, a jak już masz płyte
w środku to się nie baw w sprawdzanie gdzie najlepiej postawić x360 bo jak go przechylisz to
usłyszysz niemiły dźwięk, mój inteligentny brat zamiast podpiąć pada zanim włączy grę to później
gamoń przechylił i niemiło to rysuje więc uważaj na to :)


Hmm, no to trochę dziwne że konsola tak jest skonstruowana, że nie można jej postawić pionowo? A w ogóle to jak gdyby są ''jakoś dopuszczalne'' takie stawiania, bo wydaje mi się że tak (na reklamach na przykład tak jest pokazywany), ale w czym tkwi problem konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 18:53, master matrox napisał:

Hmm, no to trochę dziwne że konsola tak jest skonstruowana, że nie można jej postawić pionowo?
A w ogóle to jak gdyby są ''jakoś dopuszczalne'' takie stawiania, bo wydaje mi się że tak (na
reklamach na przykład tak jest pokazywany), ale w czym tkwi problem konkretnie?

Wielu ludzi gra z konsolami postawionymi pionowo, ale niektórym pechowcom zdarzają się modele z ''dziwnie'' skonstruowanym dvd-romem, który rysuje płyty. Nie pamiętam w czym dokładnie był problem, ale ponoć jakiejś gumowej części brakuje która ma chronić przed takimi wypadkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że konsola może być postawiona pionowa ale jak np jest włożona płyta i się będzie w tym momencie przechylać konsole to można porysować płytę, ale tak to jak pisałem wcześniej ja mam pionowo cały czas ustawioną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 18:56, WorldWar3PL napisał:

Wielu ludzi gra z konsolami postawionymi pionowo, ale niektórym pechowcom zdarzają się modele
z ''dziwnie'' skonstruowanym dvd-romem, który rysuje płyty. Nie pamiętam w czym dokładnie był
problem, ale ponoć jakiejś gumowej części brakuje która ma chronić przed takimi wypadkami.


A w nowych wersjach X360 zostało to poprawione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem.
Jeżeli chodzi o te iksy rysujące płyty, to ponoć pojedyncze przypadki. Np. ja i Syriusz takiego problemu nie mamy :)

edit
No i z tego co widzę kepny również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WW3 masz może PGR4 ??? bo chętnie bym się zmierzył, a tak poza tym mam pytanie bo dopiero jutro będę podłączał go do neta i mam taki rozdzielacz żebym mógł i kompa i iksa mieć nie wiesz jak to się ma do tego czy będzie to działać na takim rozdzielaczu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, mam tylko PGR 3 :) Poza tym obecnie nie mam online''a... Chociaż w weekend zdołam chyba złapać zdrapkę trialową.
Co do tego, czy będzie działać... nie wiem.. podłącz i sprawdź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 19:04, WorldWar3PL napisał:

Np. ja i Syriusz takiego problemu nie mamy :)


My to nawet RoDa nie zobaczyliśmy (jeszcze) - coś dziwne te nasze X360 :p:p

BTW. PES 2008 --- RoX!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 19:42, WorldWar3PL napisał:

Przez Twojego posta boję się konsolę odpalić teraz.


Nowa reklama Microsoftu:

Boisz się RoDa? Mamy dla ciebie idealne rozwiązanie! Nie włączaj konsoli!!!!!oneone11111oneone!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 19:34, syriusz.b napisał:

My to nawet RoDa nie zobaczyliśmy (jeszcze) - coś dziwne te nasze X360 :p:p

Ja też chyba dołączę do grupy posiadaczy oszukanego X360. Po półtora miesiąca całkiem intensywnego użytkowania ani RoDa nie widziałem ani płytki się nie rysują.

Dnia 14.11.2007 o 19:34, syriusz.b napisał:

BTW. PES 2008 --- RoX!!!

A ja nadal się zastanawiam co kupić PESa czy FIFĘ. Zawsze jakoś mi bardziej piłka z EA odpowiadała :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 18:58, master matrox napisał:

> Wielu ludzi gra z konsolami postawionymi pionowo, ale niektórym pechowcom zdarzają się
modele
> z ''dziwnie'' skonstruowanym dvd-romem, który rysuje płyty. Nie pamiętam w czym dokładnie
był
> problem, ale ponoć jakiejś gumowej części brakuje która ma chronić przed takimi wypadkami.


A w nowych wersjach X360 zostało to poprawione?


Mam ixboxa Arcade, dzisiaj przyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 20:38, Klimos napisał:

A ja nadal się zastanawiam co kupić PESa czy FIFĘ. Zawsze jakoś mi bardziej piłka z EA odpowiadała
:|

Tak jak napisał syriusz b. PES 2008 w wersji na X0, jest naprawdę świetny. W nic innego nie gram od 8 Listopada ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 21:43, Firaxo napisał:

Tak jak napisał syriusz b. PES 2008 w wersji na X0, jest naprawdę świetny. W nic innego nie
gram od 8 Listopada ^^


Wszyscy tak mówią od mniej więcej PESa 3. I o ile trójka mi się bardziej podobała od FIFY (bodajże 2004 wtedy było), PES 4 mniej więcej traktowałem na równi z FIFĄ 2005, to przy kolejnych odsłonach już zdecydowanie byłem za produkcją Electronic Arts. Aha, grałem jeszcze w co najmniej dwie odsłony Winnig Eleven, czyli takiego PESa tylko zanim się jeszcze PES nazywał, na pierwszym Playstation ale wtedy to nawet do pięt to nie dorastało FIFIE. A teraz nie wiem i skończy się na tym, że albo kupie obie, albo żadną i pogram w co innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poinformować wszem i wobec, że IGN zrecenzowało Assassin''s Creed dla PS3 i X360. Ocena, jaką ogłosiło Szanowne Jury liczące 1 osobę to... 7.5/10!!!!!!!!! Czy ich do reszty pop...?! Co ciekawe, obok jest ocena internautów wynosząca... 9,2/10. Jeden mądry redaktor i zgraja głupich internautów, czy postrzelony redaktor i normalni internauci? Nie wiem jak wy, ja przekonam się już jutro (tak tak, moje AC już wysłane ;D), najpóźniej w piatek.

A z tych milszych newsów (tylko dla posiadaczy PS3 ;P) - Uncharted: Drake''s Fortune zgarnęło 9.1/10. Nie chcąc bazować na jednej ocenie, nie stwierdzam, że mamy killera. Ale po zagraniu w demo, stwierdzam że gra jest co najmniej warta zagrania i ja złożyłem pre-order. Jeśli inne serwisy branżowe to potwierdzą, wtedy wykrzyczę, że mamy Killera ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 21:54, Klimos napisał:

Wszyscy tak mówią od mniej więcej PESa 3. I o ile trójka mi się bardziej podobała od FIFY (bodajże
2004 wtedy było), PES 4 mniej więcej traktowałem na równi z FIFĄ 2005, to przy kolejnych odsłonach
już zdecydowanie byłem za produkcją Electronic Arts. Aha, grałem jeszcze w co najmniej dwie
odsłony Winnig Eleven, czyli takiego PESa tylko zanim się jeszcze PES nazywał, na pierwszym
Playstation ale wtedy to nawet do pięt to nie dorastało FIFIE. A teraz nie wiem i skończy się
na tym, że albo kupie obie, albo żadną i pogram w co innego :P

Zapomniałem wspomnieć, że FIFA 2008 na X 360 też jest, podobno, grą bardzo dobrą. Wybór należy do ciebie, FIFA to licencje i dość stały schemat gry (środek ~> Podanie na skrzydło ~> Dośrodkowanie~> Strzał), a PES to świetna grafika i naprawdę zaskakujące sytuacje (rozegrałem już ze 50 meczów i w żadnym nie było takiej samej bramki !). Jeżeli tak jak mówisz, bardziej podchodzi ci FIFA, to nowy twór EA Sports będzie najlepszym rozwiązaniem, oczywiście z zastrzeżeniem, że tylko na next geny, bo wersja PC to jednak powtórka z rozrywki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się