Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Klucicie sie o to :) Jak dlamnie rzecz gustu :P Znalezem tu na gram.pl Crackdown za 110 :D chyba sie oplaca tym bradziej ze widzialem w satrunie empiku po 220 :? Jak myslicie fajna gra :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 19:38, Mroczny Joga napisał:

Klucicie sie o to :) Jak dlamnie rzecz gustu :P Znalezem tu na gram.pl Crackdown za 110 :D
chyba sie oplaca tym bradziej ze widzialem w satrunie empiku po 220 :? Jak myslicie fajna gra
:D?

grałem w demo - i jak dla mnie jest wręcz przeciętna, żeby nie powiedzieć że denna :/ grafika miała być oryginalna a jest jak sprzed lat :/ gameplay jest dość monotonny. takie GTA w przyszłości tylko że zamiast być złodziejem jesteś gliną. cienizna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie :) w jaki sposób mozna podlaczyc ps3 do internetu? nie chce mi sie szukac wiec sie was pytam :). mam neostrade wiec czy moge podlaczyc ja do ps3 jakos? nie widziałem ps3 na oczy wiec nie wiem i nie mam pojecia jakie ma gniazda itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą to jest gdzieś dostępna mata do tańczenia z DDR-em ??? znalazłem jakąś za 79 zł ale z jakimś Stepmania MAX Stepmix1 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 20:42, RX-8 napisał:

Wybaczcie, muszę się pochwalić :D

Powiem tyle: Gra jest absolutnie boska. I początek jest... co najmniej zaskakujący :P

:):) Graty :):)

A ja będę miał jutro :D:D Jeszcze chyba nigdy nie czekałem aż tak na jakiś tytuł, jak na AC :) Na dodatek prawdopodobnie mam napisać 2 recenzje tej gry (dla 2 stron, więc muszą być różne) -- ciekawe jak mi to wyjdzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę Ci :) ja dopiero swój egzemplarz będę miał na mikołaja chyba, ze wcześniej uzbieram kasę :/ a co z tym zaskakującym początkiem już się włączyła moja ciekawość !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 20:46, Mroczny Joga napisał:

Jezeli moge spytac ile dales :D?

Nie wiecie ile na x360 bedze kosztowac :?i czy grafa bedzie podbona :D?



Na iksa kosztuje ponad 200zł to już zależy od sklepu spotkałem się z ceną 259zł i np 229zł różnie bywa więc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe jest to wielkim zaskoczeniem :DWszystkie nowe gry na x360 tle kosztuja ale umnie raczej jest tak ze w Saturnie, media i epiku cena ruznie sie 10zl max :D wiec nie oplaca sie zbytnio jedzic no ale gra fajna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 20:42, RX-8 napisał:

Wybaczcie, muszę się pochwalić :D

Powiem tyle: Gra jest absolutnie boska. I początek jest... co najmniej zaskakujący :P


Gratuluje zakupu :)
Ile stron ma instrukcja, są może jakieś oprócz niej dodatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 20:42, RX-8 napisał:

Wybaczcie, muszę się pochwalić :D

Powiem tyle: Gra jest absolutnie boska. I początek jest... co najmniej zaskakujący :P

Brzydkie tekstury na tym murku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 21:25, Tomek1120 napisał:

Brzydkie tekstury na tym murku


Powiem to tak, jak Master Chief w sławnym filmiku "Master Chief sucks at Halo":

lololololololololololololollolololo

oceniasz tekstury po off-screenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się