Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2007 o 22:28, Mroczny Joga napisał:

EEE chłopki co to jest Xbox Live gold np. potrzebne do gry wielosobowej CoD 4 :D?


Gold to płatny Live bez niego nie pograsz w multi różnych gier... Normalnie masz konto silver, a do grania online potrzebny jest gold - tak ogólnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich gier potrzebne to gold? Widzialem takie cos na allegro za 180 13 miechow do Halo3 tyle to kosztuje musze do kazdej gry osobno kupywac <bleee>


Jak poloczyc xboxa z kompem zeby wgrac jakas muze czy cos?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 22:31, Mroczny Joga napisał:

Do wszystkich gier potrzebne to gold? Widzialem takie cos na allegro za 180 13 miechow do Halo3
tyle to kosztuje musze do kazdej gry osobno kupywac <bleee>


Nie! Nie, musisz kupować do każdej gry osobno. Kupujesz np. Gold na 12 miesięcy i możesz grać w multiplayer przez okrągłe 12 miesięcy we wszystkie gry.

Dnia 15.11.2007 o 22:31, Mroczny Joga napisał:

Jak poloczyc xboxa z kompem zeby wgrac jakas muze czy cos?:D


Muzykę na X360 możesz zgrać tylko w postaci Audio. Lub możesz zrobić tzn. Media Center, który pozwala na odczytywaniu na X360 muzyki, zdjęć, filmów zapisanych na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 22:48, Mroczny Joga napisał:

Sorry że tak pytam ale mam dopiero 2 dni :D EE jak zrzuce ta muze itd na x360 kablem czy co
:D?


Na X360 możesz słuchać muzy w każdym formacie (no prawie w każdym :), co oznacza że możesz włożyć płytę lub podłączyć odtwarzacz MP3 z plikami MP3, ale możesz ich tylko słuchać. Jednak zrzucać możesz tylko pliki w postaci Audio zapisany na dysku CD.

P.S. Kto pyta nie błądzi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj była aktualizacja PS Store:
Gry:
Mesmerize Trace (PlayStation Eye) (SCEE): £1.99

Dema:
Stranglehold Demo (MIDWAY GAMES): Free

Paczki:
MotorStorm Big I Bunny and Numskull (SCEE): £1.49

Video:
Uncharted a Living Environment (SCEE): Free
Riff Everyday Shooter trailer (SCEE): Free
BLAZING ANGELS®2 Trailer (Ubisoft Entertainment): Free

Blu-Ray:
Wall-E (Disney Pixar): Free

Reklamy:
PS3 TV Commercial (SCEE)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MOze nie dokonca ten temat ale w temacie o Spider-man3 nikt nie pisze od 3 miechów :/ WIec :

2 pytania dotyczace misji mam taka ze jestem w porcie i w powietrzu jest helikopter i ma on przypietego jakiegos robota :Di co mam zrobic ?:??

A druga misja to ze sie sledzi jakis samochod i puniej jestesmy w garazu czy cos i tez nie wiem co zrobic :D

Ps. Jest to temat o konsolach new-gen a ja gram na x360 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 13:45, Oskar 1994 napisał:

A wiadomo coś o nowych packach, albo o jakiejś promocji PS3 ??


Powstrzymwałem się chyba przez miesiąc, ale w końcu muszę zwrócić Ci uwagę. Zadajesz to pytania codziennie. Jeżeli do tej pory nie uzyskałeś żadnej konkretnej odpowiedzi, to oznacza to, że nikt wokół nie słyszał nic na ten temat. Niczego przed Tobą nie ukrywamy i jak tylko coś będzie wiadomo, to możesz być pewien, że ktoś sam z siebie poda informację. Jeśli tak Ci zależy na informacjach ze świata PS3, to zmień serwis z newsami na jakiś poświęcony wyłącznie tej konsoli - tam możesz być pewien, że informacje znajdą się najszybciej. Poza tym, nikt z forum nie pracuje w polskim oddziale Sony (a przynajmniej nic mi na ten temat nie wiadomo), żeby mieć dostęp do planów marketingowych tej firmy. A nawet jeśli, to nie wiem czy są to tematy, którymi można by się podzielić przed wypuszczeniem oficjalnej informacji prasowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 11:24, penny napisał:

gadałeś już z ultimą (bo chyba tam kupowałeś)? powiedzieli coś mądrego czy odesłali od razu
do MS?


Waśnei dziwna sprawa i być mozę rysowała płytki z mojej winy gdyż postawiłęm ja na DVD - być może była to jedna z tych niestanbilnyhc powieżchni, hmm? Teraz stoji na płaskim blacie w szafeczcce (ale am troche miejsca, po 20 i 30 cm po bokach, z 5-10 do góry i z 15-20 do tyłu szafki - czy nie jest to złe ustawieni?), będę sprawdzał czy dalej rysuje płytki. Wtedy mnie to bardoz zdenerwowało -drogi sprzęt i po 5 minutach juz rysuje gearsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie: czy mój profil z konnsoli x360, który zrobiłęm sobie w domu automatycznie będzie profilem w XboxLive? Czy jest opcja styworzenia nowego na Live gdzie przechodzą wszystkei punkty, osiągnięcia itp?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 17:08, syriusz.b napisał:

I love (bardzo love) Poczta Polska ...

AC nie doszło... :/:/:/:/:/


Może jutro dojdzie :). W soboty też chyba pracują. Ja zresztą jestem w podobnej sytuacji, czekam na Call of Duty 4...

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dammit, współczucia... Ominie Cię weekend rozrywki na najwyższym światowym poziomie. No nic, dostaniesz w poniedziałek. Mam nadzieję, bo czekam na Twoje wrażenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się