Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

tak to jest pewnego rodzaju wymiana. Ty idziesz donich z grą z ceną rynkową 200 zł ( Może to być Motorstorm : P ) I dopłacasz 50 zł. Ale fajny interes można zrobić kupujesz nowego Motorstorma za 100 zł dopłacasz 50 zł i masz AC za 150 zł.

master matrox - myślę, że masz rację oni coś wiedzą tylko, nie chcą tego ujawnić. O tym może twierdzić długość odpowiedzi - 1 zdanie. Jak by nic nie wiedzieli o tym to by mnie zwyzywali skąd mi taki pomysł do głowy wpadł ;'']

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdą z tych gier - nową - można dostać w cenie 50 zł. Niby się opłaca, ale... stan jest oceniony jako dobry - a wiesz, dobry na allegro to w rzeczywistości tragiczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 22:40, syriusz.b napisał:

> No i mamy gwiazdkowy pack w polsce xbox 360 z forza 2 i VP.
>
> http://www.xbox.com/pl-PL/hardware/compare101.htm

rotfl? Szczególnie, że taki pack już widziałem w sklepach jakieś 2 miesiące temu...


Możesz powiedzieć gdzie widziałes bo jestem zainteresowany kupnem takowego. Lecz niechodzi mi o pack taki np z ultima.pl gdzie konsola jest jeszcze bez HDMI :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 22:42, Ice Lolek napisał:

Możesz powiedzieć gdzie widziałes bo jestem zainteresowany kupnem takowego. Lecz niechodzi
mi o pack taki np z ultima.pl gdzie konsola jest jeszcze bez HDMI :P


nie pamiętam gdzie... chyba w Media Markt, ale nie jestem pewien.. wiem, że nie było go dużo - 2,3 sztuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 14:04, Ryan Kam napisał:

Cz można grac na zawykleym telewizorze na konsoli PS3 ? Nie mam telewizroa HD . czy konsola
tego wymaga ?

Z góry dzięki za odpowiedz


Tak można, w zestawie jest przejściówka EURO - CINCH i bez problemu pograsz na tv bez HD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 14:19, Tomek1120 napisał:

Byłem na giełdzie i się tam też sprzedają gry na PS3. Sega Rally nówka była za 170zł to dużo czy mało?


Chyba sporo. Na allegro ceny zaczynają się od 105 złotych. A za 150 złotych, doliczając już przesyłkę, sprzedawców masz do wyboru do koloru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 14:19, Tomek1120 napisał:

Byłem na giełdzie i się tam też sprzedają gry na PS3. Sega Rally nówka była za 170zł to dużo czy mało?


Zapomnij o poprzednim poście. Nie zwróciłem uwagi, że piszesz o PS3 i spojrzałem na ceny Sega Rally w wersji X360.
Cena w takim razie jest przyzwoita - po tyle mniej więcej ten tytuł chodzi na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

można ale jest to bezsensu :) Obraz jest tragiczny jak nie stać cię na mały tv lcd to lepiej się wstrzymaj i tak nie będziesz miał next genowych tytułów. Kup sobie PS2 a grafa będzie podobna i gier 10000 raz więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnicy pomiędzy np. HD READY a zwykłym telewizorem niemal nie ma - a nawet jak jest, to niewielka, więc skończcie z tym, że ''jak nie masz HD TV to gry jak z PS2/XBOX1 są!'', bo to żałosne się robi ciuteńkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 16:30, Blantman napisał:

można ale jest to bezsensu :) Obraz jest tragiczny jak nie stać cię na mały tv lcd to lepiej
się wstrzymaj i tak nie będziesz miał next genowych tytułów. Kup sobie PS2 a grafa będzie podobna
i gier 10000 raz więcej :)


Co Ty mówisz, mam x360 i starszy tv bez HD i gry wyglądają ładnie, bez przesady, że tak jak w PS2, jest o niebo lepsza :) szkoda kasy na jakieś HD, chyba, że faktycznie śpi się na kasie to można sobie taki frykas za sponsorować, a jeśli nie to zwykłe tv w zupełności wystarczy i daje dużo satysfakcji granie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 17:17, Oskar 1994 napisał:

Ale chłopaki TV HD nie sa już takie drogie ostatnio widziałem LCD Sony Bravia 32" HD Ready
za 2699 zł to tak STRASZNIE dużo nie jest xD


Między Full-HD a HD-Ready też jest spora różnica ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje X-boxa360 w grudniu:)
Kupuje wersje Premium,w empiku
mam tylko pytanie,jest ktos z was z Łodzi,jak to to wiecie może czy w Empiku są X-Boxy360 na stanie??
bo niechce pojechac do empiku,i akurat X nie bedzie;)
chcociaz to nie jest produkt za 20zł,więc powinien byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 17:17, Oskar 1994 napisał:

Ale chłopaki TV HD nie sa już takie drogie ostatnio widziałem LCD Sony Bravia 32" HD Ready
za 2699 zł to tak STRASZNIE dużo nie jest xD


Full HD masz ok 4k, a poza tym 2,5k jak dla mnie to sporo pieniędzy, nie pracuje jeszcze mam szkołę, tyle co na iksa uzbierałem, ale na tv szkoda mi kasy jak bardzo dobrze gra mi się na moim starym Samsungu ;P a rodzice też raczej dla mnie nie kupią specjalnie takiego drogiego telewizora żebym ja mógł się cieszyć, że mogę sobie pograć na Full HD, co innego gry to z chęcią mi kupują jak poproszę ale jest różnica 200zł a 2,5k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się