Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Oczywiście, że jest. Tylko mówię jedno. Ty nie sa juz jakieś strasznie drogie HD Ready są już w dobrych cenach. Nie mówię, że są tanie bo 2.500 zł to kupa pieniędzy.... A Full HD to dla mnie zbędny bajer. Tyle kasy kosztuje a nie wiele daje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Razem z konsolą kupię albo:NFS:Pro Street,COD4,Assasin Creed
orientujecie sie moze ile te gry kosztują w empiku,i czy ten pack gwiazdkowy juz jest w empiku:)
bo jezeli jest w empkiku to będe miał 3gry na początek mojej przygody z X :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 18:39, Memorr napisał:

Razem z konsolą kupię albo:NFS:Pro Street,COD4,Assasin Creed
orientujecie sie moze ile te gry kosztują w empiku,i czy ten pack gwiazdkowy juz jest w empiku:)
bo jezeli jest w empkiku to będe miał 3gry na początek mojej przygody z X :)


O packu nic mi nie wiadomo, a co do gier to w empiku wszystkie będą kosztowały mniej więcej tyle samo, najtaniej pewnie będzie kosztował NFS, ale najtaniej znaczy ok 200zł, CoD4 i AC ok 230 pewnie, bardziej się opłaca na Allegro jakąś okazje dorwać, albo w MM już lepiej tam zawsze jest troszkę taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 18:34, Oskar 1994 napisał:

A Full HD to dla mnie zbędny bajer. Tyle kasy kosztuje a nie wiele daje....


Zbędny bajer powiadasz? A oglądałeś coś kiedyś w pełnej rozdzielczości 1080p, czy tylko gdzieś tak przeczytałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 17:17, Oskar 1994 napisał:

Ale chłopaki TV HD nie sa już takie drogie ostatnio widziałem LCD Sony Bravia 32" HD Ready
za 2699 zł to tak STRASZNIE dużo nie jest xD


Jest dużo. Za 1999 zł można na promocji kupić 32" LCD LG z HD Ready ;)

Podam ciekawy przykład.
Byłem w Neo Necie, gdzie stał telewizor z HD (chyba HD Ready) i była do niego podłączona satelita N, którą sam posiadam ;) Sprzedawca włączył kilka zwykłych kanałów - raziło pixelozą, oj raziło. W małym pokoju ktoś miałby kiepsko, dopiero z większej odległości jej nie widać. Włączył Discovery HD - obraz był piękny jak żyleta! Niesamowite barwy no i wysoka rozdzielczość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 16:30, Blantman napisał:

można ale jest to bezsensu :) Obraz jest tragiczny jak nie stać cię na mały tv lcd to lepiej
się wstrzymaj i tak nie będziesz miał next genowych tytułów. Kup sobie PS2 a grafa będzie podobna
i gier 10000 raz więcej :)


Ja dziś zrobilem mały krok do playstation 3 :D zamowiełem sobie telewizorek sony bravia 26 cali do mojego pokoju :) dojdzie myśle ze we wtorek nie moge sie doczekac az sobie pogram na nim :D

Na razie na ps2 i na kompie potem jak uzbieram to na ps3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób które już posiadają konsole... Którą jest warto kupic X-Box''a360 czy PS3?Do wykorzystania mam 1600 zł. Boję sie troche dokonac wyboru otóż ponoc owe konsole szybko sie psują a szkoda było by tracic nerwów i pieniedzy więc bardzo chciałbym usłyszec obiektywne porady. I czy to jest prawda ze na ps3 mozna odtwarzac gry z ps2 i ps?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 21:23, Reizel napisał:

Mam pytanie do osób które już posiadają konsole... Którą jest warto kupic X-Box''a360 czy PS3?Do
wykorzystania mam 1600 zł. Boję sie troche dokonac wyboru otóż ponoc owe konsole szybko sie
psują a szkoda było by tracic nerwów i pieniedzy więc bardzo chciałbym usłyszec obiektywne
porady. I czy to jest prawda ze na ps3 mozna odtwarzac gry z ps2 i ps?


Polecam PS3, bo co Sony, to nie Microsoft. Osobiście posiadam PS3 i ani razu nie miałem problemów z tą konsolą. X360 nie mam, ale kumple bardzo się skarżą na częste zawiasy :) No i w PS3 są bajery takie jak Blu-ray, które za kilka lat będą normalką :) Gry z PS2 chodzą bez przeszkód, co do PSXa nie wiem, nie próbowałem :P

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Boję sie troche dokonac wyboru otóż ponoc owe konsole szybko sie psują a szkoda było by tracic nerwów i >pieniedzy więc bardzo chciałbym usłyszec obiektywne porady.

Awaryjność X360 wynosi około 30%, natomiast PS3 ok. 1%. Tak więc nie na miejscu mówić, iż obie konsole się szybko psują :)

Dnia 18.11.2007 o 21:23, Reizel napisał:

I czy to jest prawda ze na ps3 mozna odtwarzac gry z ps2 i ps?


Tak, to prawda, ale tylko w wersji z 60GB dyskiem. W wersji z dyskiem 40GB, można odtwarzać już tylko gry z PSOne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 21:39, Kurammi napisał:

Awaryjność X360 wynosi około 30%, natomiast PS3 ok. 1%.


Nuuuuuu(...)da.
Awaryjność PS3 (40GB) wynosi 40%. Że niby bełkot?


Co rozumniejsi użytkownicy forum zapewne zrozumieli, że post ten nie był pisany poważnie. Miał na celu obśmianie argumentu ''30% Xbox360 = crash''.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 21:23, Reizel napisał:

Mam pytanie do osób które już posiadają konsole... Którą jest warto kupic X-Box''a360 czy PS3?Do
wykorzystania mam 1600 zł. Boję sie troche dokonac wyboru otóż ponoc owe konsole szybko sie
psują a szkoda było by tracic nerwów i pieniedzy więc bardzo chciałbym usłyszec obiektywne
porady. I czy to jest prawda ze na ps3 mozna odtwarzac gry z ps2 i ps?


Awaryjność to jedna sprawa a druga to to że masz 3 lata gwarancji na ring of death więc nie masz się czego bać.
Łykaj X''sa bo na PS3 jest malutko gier nawet nie można zrobić rankingu 10 najlepszych exlusives :) Z X360 będziesz się świetnie bawił a za 2 latka kupisz plejaka za jakieś 700 zł lub taniej i wtedy to będzie opłacalne jak się już pojawią hity. God of War 3 , GT5 , Tekken 6 to melodia przyszłości tzn rok lub 2 lata do przodu.
PS3 ma kompatybilność wsteczną ale tylko te modele droższe z dyskiem 60 gb. Mam taką i mogę powiedzieć że odpala mi niektóre gry jak GoW 1 i 2 , Okami a inne nie. Nie odpala lub odpala z błędami np. MGS 2, 24 the game (nawala dźwięk). PS One nie odpala w ogóle tylko dwójka, ale możesz kupić np: Crasha w sklepie PS store

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 21:31, starstone napisał:

> Mam pytanie do osób które już posiadają konsole... Którą jest warto kupic X-Box''a360
czy PS3?Do
> wykorzystania mam 1600 zł. Boję sie troche dokonac wyboru otóż ponoc owe konsole szybko
sie
> psują a szkoda było by tracic nerwów i pieniedzy więc bardzo chciałbym usłyszec obiektywne

> porady. I czy to jest prawda ze na ps3 mozna odtwarzac gry z ps2 i ps?

Polecam PS3, bo co Sony, to nie Microsoft. Osobiście posiadam PS3
i ani razu nie miałem problemów z tą konsolą. X360 nie mam, ale kumple bardzo się skarżą
na częste zawiasy :) No i w PS3 są bajery takie jak Blu-ray, które za kilka lat
będą normalką :) Gry z PS2 chodzą bez przeszkód, co do PSXa nie wiem, nie próbowałem
:P

pozdro


Blue Ray będzie normą ale za kilka lat ... Sam mam już nie małą kolekcję filmó ale każdy kosztuje ok 100 zł więc wątpię aby z tego powodu Polacy kupowali.
Polecasz PS3 nie grając na X''sie i tylko ''koledzy mają'' więc się nie wypowiadaj :) Niech się wypowiadają ci co testowali obie konsole i chociaż jeden tytuł przeszli na każdej.
P.S. Bajery bajerami ale co mi po bajerach jak średnio w tygodniu 90 % czasu na granie spędzam przy konsolce microsoftu ? GRY SĄ WAŻNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 22:45, Dincooo napisał:

Nuuuuuu(...)da.
Awaryjność PS3 (40GB) wynosi 40%. Że niby bełkot?


Z awaryjnością X360 jest to prawda, X360 jest "najawaryjniejszą" konsolą w historii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 22:56, Kurammi napisał:

> Nuuuuuu(...)da.
> Awaryjność PS3 (40GB) wynosi 40%. Że niby bełkot?

Gówno prawda, za przeproszeniem. Wyszła plotka i połowa dzieciaków się na to nabrała. Owa informacja
została wymyślona, nie została podstawiona żadnymi faktami.

czytaj cały post ze zrozumieniem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Post Kurammi''ego przed zedytowaniem:

Dnia 18.11.2007 o 22:57, Blantman napisał:

Gówno prawda, za przeproszeniem. Wyszła plotka i połowa dzieciaków się na to nabrała. Owa informacja
została wymyślona, nie została podstawiona żadnymi faktami.


***

Dnia 18.11.2007 o 22:57, Blantman napisał:

Przepraszam mój błąd, doczytałem później...


Odpowiadasz mi czytając pół posta? Gratuluję rozmysłu.

Skoro twierdzisz, że awaryjność PLAYSTATION 3 (40 GB) nie jest równa 40% (czego oczywiście nie neguję) ponieważ nie jest poparta żadnymi dowodami, to dlaczego jako argument przeciwko Xboksowi 360 używasz równie niepewnej informacji? Z tego co wiem i pamiętam, i tu, i tu pojawiła się informacja z jednego tylko sklepu. I pewnie owe wiadomości to bzdury.

Co do największej awaryjności Xboksa, to z wielkim żalem informuję, że forumowym obecnym posiadaczom tegoż sprzętu konsole na razie nie padają.. Wiem jednak, że RX-8 miał już dwa Iksy i oba mu nawaliły.
Więc zgadzam się, trzystasześćdziesiątka była najbardziej awaryjną spośród popularnych konsol. Teraz jednak sytuacja wygląda już sporo lepiej (Falcon''y i inne modernizacje dają efekt...).

pozdrawiam i życzę dobrej nocy

EDIT: Assassin's Creed ma problemy na PS3? http://grrr.pl/2007/11/18/assassins-creed-na-ps3-pelen-bledow/
Kto grał niech się wypowie :).

EDIT 2: Kurammi, czytając Twojego gramsajta już rozumiem Twój żal do Microsoftu ;P.




Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogólnie gry multiplatformowe są gorsze na ps3 z powodu tego iż producenci zaczynają od x360 a później przenoszą grę chociaż ostatnio to wreszcie zanika np CoD4 podobno na oby tak samo idealny chociaż PES 08 już na x''sie najlepszy a na PS3 najgorszy :/ Dobrze że odwołałem preorder w ostatniej chwili teraz poczekam jak stanieje na x360 to kupie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się