Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Powiem wam, że AC jest przekozackie - jeden minus się sprawdził, bo niektórych może nudzić, ale wszystko zależy od podejścia. Ja osobiście wykonuje wszystkie zadania, zwiedzam sobie, obserwuje "życie w mieście" - ogólnie: delektuje się i jak na razie jest genialnie :)

WorldWar3PL - odp. na pytanie z rana (to z gg): doczytywanie tekstur jest, ale bardzo rzadko :)

EDIT: prawdopodobnie jeszcze dziś będę grał to zrobię jakieś foty (off-screen) i wrzucę jutro, a może nawet dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 16:03, syriusz.b napisał:

MAM :D:D:D od 12:00 nic innego nie robię tylko gram!!!! Assassin''s Creed jest genialne!!!oneoneone1111oneone!


Niestety, nie jest. Entuzjazm przechodzi gdzieś w okolicach czwartego typa do skasowania...
Przyznam, że nadal gra się świetnie, ale AC po prostu przestał już zaskakiwać. Nie wiem jak poprowadzą końcówkę, ale na razie daję 8/10 (głównie za animacje i możliwości jakie daje freerunning).

PS: Od 12.00? Rany, chciałbym być młodszy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach

już pisałem to na innym forum: wszystko zależy od podejścia, generalnie tak może nudzić (ja dopiero zabieram się do 2 gościa), ale jak się zwiedza, obserwuje i umila czas jakimiś fajnymi akcjami (pełno przeciwników i wbijamy nóż w plecy któremuś, a potem zwiewamy :D:D:D) to jest b. dobrze. W tej chwili gra ma u mnie 8+, fabuła powoli się rozwija i sądzę, że na 9+ max skończę, bo małe błędy są (ale jak to pisała zagraniczna prasa: błędy przy reszcie to nic w tej grze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 19:36, syriusz.b napisał:

WorldWar3PL - odp. na pytanie z rana (to z gg): doczytywanie tekstur jest, ale bardzo
rzadko :)

Żadnych ale - jest i tyle, tylko tyle chciałem wiedzieć. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 19:47, WorldWar3PL napisał:

Żadnych ale - jest i tyle, tylko tyle chciałem wiedzieć. Dzięki :)


hmm jest ale ;p Bo to jest nic w porównaniu z czym innym :p Nie wiem czego, ale w niektórych miejscach w miastach nie wszędzie, coś liczba klatek leci na łeb i na szyję i mamy dwu-sekundowy pokaz slajdów, co prawda nijak to nie przeszkadza, ale jednak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 19:47, syriusz.b napisał:

>ciach

już pisałem to na innym forum: wszystko zależy od podejścia (...)


Wiesz, podejście miałem hurraoptymistyczne, bo czym innym tłumaczyć wydatek 239PLN na gierkę?
Jeżeli chodzi o swobodne rozbijanie się po obszarze gry, to - chwalmy pana! - na dalszym etapie omijać można monotonną mapkę Królestwa Jerozolimskiego (Kingdom).
A w ramach rozrywki polecam spychanie z blanków strażników w Masyaf. Za pomocą "gentle push" :D

BTW - można gdzieś w Wawie dostać Ace Combat 6?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za jakiś czas będę kupował Xboxa 360 Premium HDMI i mam parę pytań:
1)Czy opłaca mi się kupować teraz czy poczekać do świąt na obniżkę cen(o ile takowa będzie)?
2)Czy widzieliście jakieś ciekawe zestawy Xboxa w Warszawie(bądź okolice)?

Na razie chyba tyle ;]

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie
czy lepiej sprzedać ps2(kupiłem 2 tygodnie temu) + 3 gry +2 filmy +karta pamięci i kupić xbox360?
czy zostawić ps2 i kupić może xbox360 na wakacje(powtarzam może!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 20:50, Narultimate napisał:

Mam pytanie
czy lepiej sprzedać ps2(kupiłem 2 tygodnie temu) + 3 gry +2 filmy +karta pamięci i kupić xbox360?
czy zostawić ps2 i kupić może xbox360 na wakacje(powtarzam może!!)

Trochę szkoda sprzedawać coś, co ledwo się kupiło :)
Polecałbym poczekanie do wakacji - to może nawet cena PS3 będzie na tyle niska i (oby!) będzie sporo mocnych killerów na tę maszynkę :) Ew. zgodnie ze swoimi planami kupisz X360. Osobiście polecam tę drugą opcję, ale to tylko moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 21:00, Narultimate napisał:

Ja chcę xsa
bo takie gierki mnie ciągną :)
Naruto:Rise of ninja

Fan Naruto widzę ;> O grze nie wiem za wiele.

Dnia 19.11.2007 o 21:00, Narultimate napisał:

assain

Chodzą plotki o niej jako o ''najbardziej rozczarowującej grze roku''

Dnia 19.11.2007 o 21:00, Narultimate napisał:

kameo

Mam. Grałem. Absolutnie nic szczególnego - zwykły starter dla konsoli

Dnia 19.11.2007 o 21:00, Narultimate napisał:

viva piniara

Jeśli lubiłeś bawić się w grach a la sims i chcesz czegoś znacznie więcej, bierz!

Dnia 19.11.2007 o 21:00, Narultimate napisał:

halo 3

Cytuję posiadaczy: "Single Player przeciętny. Multiplayer boski".

Dnia 19.11.2007 o 21:00, Narultimate napisał:

blu dragon :) to dopiero część tytołow :)

jRPG. Nie wiem co ludzie w tym widzą, choć znajomi mówią, że świetne

Polecałbym wszystkie gry przetestować u jakiegoś kolegi który ma już X360, żeby nie było potem żadnego rozczarowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 21:12, WorldWar3PL napisał:

> viva piniara
Jeśli lubiłeś bawić się w grach a la sims i chcesz czegoś znacznie więcej, bierz!


aaaaa C4 do ciebie leci! Nawet nie porównuj VP do Simsów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja porównałem VP do Simsów?
Napisałem tylko, że z pewnością spodoba się ona dla fanów simsów, czyli ludzi ''opiekuńczych'' - chyba, że ktoś gra w simsy tylko po to, aby spalić swoich podopiecznych. (Do czego się przyznaję)
Jest tam też takie ładne zdanie ''i chcesz czegoś znacznie więcej'' - teraz jasne? :P

P.S.
/me łapie C4 i robi z niego ciasto malinowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 20:23, ubu napisał:

> >ciach
>
> już pisałem to na innym forum: wszystko zależy od podejścia (...)

Wiesz, podejście miałem hurraoptymistyczne, bo czym innym tłumaczyć wydatek 239PLN na gierkę?
Jeżeli chodzi o swobodne rozbijanie się po obszarze gry, to - chwalmy pana! - na dalszym etapie
omijać można monotonną mapkę Królestwa Jerozolimskiego (Kingdom).
A w ramach rozrywki polecam spychanie z blanków strażników w Masyaf. Za pomocą "gentle push"
:D

BTW - można gdzieś w Wawie dostać Ace Combat 6?


ace combat wychodzi, wydaje mi się, dopiero 23.11 więc narazie nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 06:57, Reizel napisał:

Czy na PS3 można grac przez sieć i czy to jest płatne jak u x-box''a?

mozna i jest to darmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam pytanko :

Czy na konsolie playstation 3 bede mogł sobie zagrac w gry z playstation 2 ? . Bo na wikipedi coś wycztałem ze tak nie można w wersji 40 gb . Czy w wersji 60 gb mógłbym zagrac soebie w stare hity na Ps3

Z góry dzięki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 08:53, Ryan Kam napisał:

Ja tez mam pytanko :

Czy na konsolie playstation 3 bede mogł sobie zagrac w gry z playstation 2 ? . Bo na wikipedi
coś wycztałem ze tak nie można w wersji 40 gb . Czy w wersji 60 gb mógłbym zagrac soebie w
stare hity na Ps3

Z góry dzięki za odpowiedz


Tak, w wersji 60GB będziesz mógł zagrać w gry z PS2 i PSX, natomiast w wersji 40GB tylko w gry z PSXa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 09:08, master matrox napisał:

Tak, w wersji 60GB będziesz mógł zagrać w gry z PS2 i PSX, natomiast w wersji 40GB tylko w gry z PSXa.


/me is confused
Sprawdzałeś jak to jest z tym grami z pierwszego PlayStation? Kilkanaście postów temu Blantman pisał, że gry z PSX (aka PSOne) w ogóle mu nie działają: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10633&pid=5296

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się