Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

nurtuje mnie jedno pytanie. czy ludzie posiadający ps3 naprawdę sięgają po gry z ps2 i psx? bo w moim wypadku, przymierzając się do kupna ps3, w ogóle nie zwracam uwagi na tę opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 10:48, Kajan napisał:

nurtuje mnie jedno pytanie. czy ludzie posiadający ps3 naprawdę sięgają po gry z ps2 i psx?
bo w moim wypadku, przymierzając się do kupna ps3, w ogóle nie zwracam uwagi na tę opcję.


W chwili obecnej możliwe, że jeszcze tak. PS3 nadal brakuje tytułu będącego Platform-Sellerem, a bardzo dobrych produkcji też jest niewiele. PS2 oferuje za to multum wspaniałych gier, których grzechem by było nie widzieć na oczy. Dla graczy, którzy grafikę HD stawiają na dalszym miejscu niż grywalność a przy okazji nie mieli zbytnio okazji pograć w tytuły z czarnulki wsteczna kompatybilność jest dobrym rozwiązaniem. Jednak jej znaczenie będzie maleć, wraz z pojawianiem się coraz większej ilości godnych polecenia gier na najnowszą konsolę Sony.

Przy okazji dodam, że sam mając X360 z chęcią zagrałbym w niektóre tytuły z pierwszego Xboxa, jak np. Halo, Halo 2, czy gry w które nawet na PC nie miałem okazji zagrać: KotORy, Fable lub Half-Life 2. Jednak z powodu ograniczonego czasu i dość dużej liczby produkcji na samego X360 raczej wątpię, żebym kiedykolwiek miał okazję skorzystać z dobrodziejstwa wstecznej kompatybilności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 19:47, syriusz.b napisał:

już pisałem to na innym forum: wszystko zależy od podejścia, generalnie tak może nudzić (ja
dopiero zabieram się do 2 gościa), ale jak się zwiedza, obserwuje i umila czas jakimiś fajnymi
akcjami (pełno przeciwników i wbijamy nóż w plecy któremuś, a potem zwiewamy :D:D:D) to jest
b. dobrze. W tej chwili gra ma u mnie 8+, fabuła powoli się rozwija i sądzę, że na 9+ max skończę,
bo małe błędy są (ale jak to pisała zagraniczna prasa: błędy przy reszcie to nic w tej grze)


W pełni się z Tobą zgadzam, AC jest świetny.
Aktualnie jestem przy 7 zabójstwie i gra mi się ciągle niesamowicie, ani na chwilę mnie nie znudziło to że każde śledztwo jest prawie takie samo, wykonuje wszystkie misje i szukam nawet wszystkich flag (mimo że to mi się narazie nie udaje tak jakbym chcial):)
U mnie AC ma w tym momęcie spokojnie 9/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ps2 jakies 1,5 roku i teraz mam x360 ale mówac sczerze Nawet jak bym miał kupic ps3 to raczej wolał bym grac np.w motostorma niż GT4 :/ NO ale wiesz każdy ma gust :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się kupuje next-gena to się gra w gry na np. PS3, X0, a nie na PS2, X-a. Moim zdaniem jak ktoś już nabędzie konsolę nowej generacji to raczej nie gra w gry poprzedniej generacji....Ale z drugiej strony np. Ktoś chcę kupić Forza Motorstorm 2, a nie wiem czy mu się spodoba tego typu gra. Kupuje Forze 1 za 30 zł i może sobie sprawdzić.... : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 14:10, Oskar 1994 napisał:

Jak się kupuje next-gena to się gra w gry na np. PS3, X0, a nie na PS2, X-a. Moim zdaniem jak
ktoś już nabędzie konsolę nowej generacji to raczej nie gra w gry poprzedniej generacji....


No ja podobnie myślę.
Gdybym przykładowo dzisiaj kupił Playstation 3 to na pewno grałbym w gierki na tą platformę. Jakoś specjalnie nie interesowałyby mnie gry z poprzedniczki, w końcu bo to kupuję trójkę, aby grać w nowe gry, prawda :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Powiadam wam! Czekajcie na killera co zwie się MGS4. On zbawi Playstation 3 i pokaże jeszcze raz światu, że tylko konsola z Japonii potrafi dać to, czego inni nie mogą. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 14:24, MajorZero napisał:

Ludzie! Powiadam wam! Czekajcie na killera co zwie się MGS4. On zbawi Playstation 3 i pokaże
jeszcze raz światu, że tylko konsola z Japonii potrafi dać to, czego inni nie mogą. :P

taaa, mesjasz przyjdzie i zbawi :D to ja dziękuję postoję :) pogram sobie w tym czasie na xboksie :D nawet nie wiadomo kiedy w przybliżeniu miałby się ten MGS4 ukazać.
przyznam, że kiedyś byłem mocno napalony na ps3... ale opóźniona premiera, olanie europy i wreszcie brak gier zrobiły swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 15:05, penny napisał:

taaa, mesjasz przyjdzie i zbawi :D to ja dziękuję postoję :) pogram sobie w tym czasie na xboksie
:D nawet nie wiadomo kiedy w przybliżeniu miałby się ten MGS4 ukazać.
przyznam, że kiedyś byłem mocno napalony na ps3... ale opóźniona premiera, olanie europy i
wreszcie brak gier zrobiły swoje :)


Microsoft zadbał o to bym teraz był uczulony na wszystko co wychodzi spod jego ręki. Ja zostaję wierny Sony. Oddział w Polsce może wiele zmienić. Jeszcze raz przypominam. PS3 jest konsolą przyszłości, i tak trójka miała lepszy start niż Czarnula.

Zobaczymy co się stanie jak wyjdzie GT5 oraz MGS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 15:28, MajorZero napisał:

Microsoft zadbał o to bym teraz był uczulony na wszystko co wychodzi spod jego ręki. Ja zostaję
wierny Sony. Oddział w Polsce może wiele zmienić. Jeszcze raz przypominam. PS3 jest konsolą
przyszłości, i tak trójka miała lepszy start niż Czarnula.

no ba. w kwestii konsol jak na razie to chyba tylko sony mogło kogoś zniechęcić, ale ok. każdy ma prawo do swojego zdania :D

Dnia 20.11.2007 o 15:28, MajorZero napisał:

Zobaczymy co się stanie jak wyjdzie GT5 oraz MGS4.

zobaczymy, zobaczymy ;)
ty czekaj i patrz. a ja w tym czasie będę grał na xboksie - nie przeszkodzi mi to w patrzeniu na to co-się-stanie-jak-wyjdzie-GT5-oraz-MGS4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 14:10, Oskar 1994 napisał:

Jak się kupuje next-gena to się gra w gry na np. PS3, X0, a nie na PS2, X-a. Moim zdaniem jak
ktoś już nabędzie konsolę nowej generacji to raczej nie gra w gry poprzedniej generacji....


he nie zgadzam sie :) Jka ja mogłbym pozbyc sie takiego spartaan czy starcyh dobrych medalow czy codów ?
W życiu . ja sobie kupie ps3 i na pewno bede kupował na niego jescze inne fajnie gry na ps2 . Raz na ilies tam wydam 200-300 złoty za gre na ps3 ale musi ona byc wyjątkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 15:28, MajorZero napisał:

> taaa, mesjasz przyjdzie i zbawi :D to ja dziękuję postoję :) pogram sobie w tym czasie
na xboksie
> :D nawet nie wiadomo kiedy w przybliżeniu miałby się ten MGS4 ukazać.
> przyznam, że kiedyś byłem mocno napalony na ps3... ale opóźniona premiera, olanie europy
i
> wreszcie brak gier zrobiły swoje :)

Microsoft zadbał o to bym teraz był uczulony na wszystko co wychodzi spod jego ręki. Ja zostaję
wierny Sony. Oddział w Polsce może wiele zmienić. Jeszcze raz przypominam. PS3 jest konsolą
przyszłości, i tak trójka miała lepszy start niż Czarnula.

Zobaczymy co się stanie jak wyjdzie GT5 oraz MGS4.


PS3 to przyszłość, taka jak elektryczne klozety. Buehehe. :)
A jaak wyjdzie GT5, MGS4 to pewnie lew z jagnięciem legną pospołu. Hehe. :)

Ech ci "fanboje" i dzieci neo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Moim zdaniem jak

Dnia 20.11.2007 o 14:10, Oskar 1994 napisał:

ktoś już nabędzie konsolę nowej generacji to raczej nie gra w gry poprzedniej generacji....


A ja się z tobą nie zgodzę :) Ja uwielbiam gry retro i np. specjalnie po to mam zamiar kupić pada do starszych gier z GameCube''a oraz wydawać trochę kasy, czasem, na gry w Virtual Conosle :)
WIęc to co mówisz, to nie jest do końca słuszne myślenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 15:31, penny napisał:

> Microsoft zadbał o to bym teraz był uczulony na wszystko co wychodzi spod jego ręki. Ja
zostaję
> wierny Sony. Oddział w Polsce może wiele zmienić. Jeszcze raz przypominam. PS3 jest konsolą

> przyszłości, i tak trójka miała lepszy start niż Czarnula.
no ba. w kwestii konsol jak na razie to chyba tylko sony mogło kogoś zniechęcić, ale ok. każdy
ma prawo do swojego zdania :D

> Zobaczymy co się stanie jak wyjdzie GT5 oraz MGS4.
zobaczymy, zobaczymy ;)
ty czekaj i patrz. a ja w tym czasie będę grał na xboksie - nie przeszkodzi mi to w patrzeniu
na to co-się-stanie-jak-wyjdzie-GT5-oraz-MGS4 ;)


Tu chodzi o jakość grania, a nie ilość. Z Xboxa to cenię Bioshocka. Gra która ma w sobie to Coś.

KrzysztofieT nie nadużywaj sformułowania dzieci neo oraz fanboy. Tak w ogóle to nic wartościowego w swoim poście nie napisałeś oprócz tego, że najechałeś na mnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również nie zgadzam się z tym, że człowiek po kupieniu konsoli current-next-gen powinien zerwać z grami z poprzedniej generacji. Co prawda sam jeszcze nie kupiłem żadnej gry na X360 oznaczonej znaczkiem czarno-zielonym iksem (dla nierozumiejących - tak są oznaczone gry na X1), ale zamierzam :) Człowieka przecież często nie stać na najnowsze tytuły, a sam chciałby wrócić do jakichś starszych tytułów takich jak KotOR, Fable itd... te gry w wersji na X1 są nawet tańsze od tych na PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 15:45, WorldWar3PL napisał:

Również nie zgadzam się z tym, że człowiek po kupieniu konsoli current-next-gen powinien zerwać
z grami z poprzedniej generacji. Co prawda sam jeszcze nie kupiłem żadnej gry na X360 oznaczonej
znaczkiem czarno-zielonym iksem (dla nierozumiejących - tak są oznaczone gry na X1), ale zamierzam
:) Człowieka przecież często nie stać na najnowsze tytuły, a sam chciałby wrócić do jakichś
starszych tytułów takich jak KotOR, Fable itd... te gry w wersji na X1 są nawet tańsze od tych
na PC :)


Zgadzam się z tobą. Często to jest tak, że starsze gry mają tego ducha, którego brakuje nowszym produkcjom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 15:44, MajorZero napisał:

> > Microsoft zadbał o to bym teraz był uczulony na wszystko co wychodzi spod jego ręki.
Ja
> zostaję
> > wierny Sony. Oddział w Polsce może wiele zmienić. Jeszcze raz przypominam. PS3 jest
konsolą
>
> > przyszłości, i tak trójka miała lepszy start niż Czarnula.
> no ba. w kwestii konsol jak na razie to chyba tylko sony mogło kogoś zniechęcić, ale ok.
każdy
> ma prawo do swojego zdania :D
>
> > Zobaczymy co się stanie jak wyjdzie GT5 oraz MGS4.
> zobaczymy, zobaczymy ;)
> ty czekaj i patrz. a ja w tym czasie będę grał na xboksie - nie przeszkodzi mi to w patrzeniu

> na to co-się-stanie-jak-wyjdzie-GT5-oraz-MGS4 ;)
>

Tu chodzi o jakość grania, a nie ilość. Z Xboxa to cenię Bioshocka. Gra która ma w sobie to
Coś.

KrzysztofieT nie nadużywaj sformułowania dzieci neo oraz fanboy. Tak w ogóle to nic
wartościowego w swoim poście nie napisałeś oprócz tego, że najechałeś na mnie. :P



Odpowiedziałem ci w stylu takim, w jakim ty zadałeś pytanie.
A z fanbojem może i przesadziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 15:44, MajorZero napisał:

Tu chodzi o jakość grania, a nie ilość. Z Xboxa to cenię Bioshocka. Gra która ma w sobie to
Coś.

w przypadku GT5 wiemy jedynie o dość ładnej grafice. nic więcej. ale żeby zaraz jakaś nowa jakość?
fakt, że MGS jest jakością samą w sobie. jednakże, nie przesadzajmy - dzisiaj grom dostępnym na konsolę ms nie ma za bardzo jak zarzucić braku jakości. nie trzeba więc nie wiadomo ile czekać na dwa legendarne tytuły mające zbawić świat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 16:09, penny napisał:

fakt, że MGS jest jakością samą w sobie. jednakże, nie przesadzajmy - dzisiaj grom dostępnym
na konsolę ms nie ma za bardzo jak zarzucić braku jakości. nie trzeba więc nie wiadomo ile
czekać na dwa legendarne tytuły mające zbawić świat ;)


Przecież świat nie ogranicza się do Metal Gear Solid oraz Gran Turismo ;-)
Ja osobiście gdybym miał Playstation 3 na pewno kupiłbym te dwa tytuły, ale do mojej kolekcji z chęcią dodałbym jeszcze:
- Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction
- Uncharted: Drake''s Fortune
- Call of Duty 4
- Resistance
- Warhawk
- Assassin''s Creed

Na więcej pewnie nie byłoby mnie stać, nawet żeby kupić te wymienione miałbym trudności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się