Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2007 o 16:09, penny napisał:

> Tu chodzi o jakość grania, a nie ilość. Z Xboxa to cenię Bioshocka. Gra która ma w sobie
to
> Coś.
w przypadku GT5 wiemy jedynie o dość ładnej grafice. nic więcej. ale żeby zaraz jakaś nowa
jakość?
fakt, że MGS jest jakością samą w sobie. jednakże, nie przesadzajmy - dzisiaj grom dostępnym
na konsolę ms nie ma za bardzo jak zarzucić braku jakości. nie trzeba więc nie wiadomo ile
czekać na dwa legendarne tytuły mające zbawić świat ;)


GT5 ma dużo lepszy (bardziej realistyczny ;P) model jazdy niż czwórka. Ja nie mówię, że gry na 360 są jakieś niedorobione, po prostu nie ma takiego tytułu, który dawałby coś ciekawego (oprócz Bioshocka).

master matrox
Wiadomo, że tylko te dwie gry są godne uwagi. Są po prostu systemsellerami. Jeszcze FF XIII. Obecnie nie brakuje ciekawych tytułów na PS3. Ja czekam na Little Big Palent. Zobaczymy co z tego wyjdzie.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 16:15, master matrox napisał:

Przecież świat nie ogranicza się do Metal Gear Solid oraz Gran Turismo ;-)

ja tak nie twierdzę. to MZ uważa, że te dwa tytuły zbawią ludzkość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 16:58, MajorZero napisał:

GT5 ma dużo lepszy (bardziej realistyczny ;P) model jazdy niż czwórka.

no to na pewno. pogrążyliby się w niebycie gdyby tego nie zmienili w obliczu konkurencji. nie zmienia to faktu, że na ten tytuł trzeba jeszcze czekać. a na xboksie możesz grać już od dawna. analogicznie w Forzę 2 i PGR 4 - co wolisz.

Dnia 20.11.2007 o 16:58, MajorZero napisał:

Ja nie mówię, że gry
na 360 są jakieś niedorobione, po prostu nie ma takiego tytułu, który dawałby coś ciekawego
(oprócz Bioshocka).

no, to już twoje prawo uważać, że nie ma w co grać na xboksie ;) ja zapewniam cię, że się przy nim nie nudzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, ja też mam zamiar zamówić sobie pada do PSX za 20 zł Sony i pograć np. w starego Tarzana czy Toy story ;] Nawet te mega stare TH mają w sobie to coś. Według mnie gra na mega starych konsolach jest fajna, gdyż powracamy do naszych korzeni. Myślimy wtedy ah jak to kiedyś było...ah....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za tyle postów, ale znalazłem bardzo korzystną ofertę patrzcie na to :

http://allegro.pl/item272449735_ps3_moviepack_2_pady_film_blu_ray_spiderman_3_.html

PS3 - 1599 zł
Spiderman 3 Bluray - 99 zł
SIXAXIS - 159 zł

Czyli łącznie jakieś 1850 zł ....a tu za 1699 zł nawet się opłaca. Ale przed świętami będzie więcej promocji.. .: P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 17:07, penny napisał:

> GT5 ma dużo lepszy (bardziej realistyczny ;P) model jazdy niż czwórka.
no to na pewno. pogrążyliby się w niebycie gdyby tego nie zmienili w obliczu konkurencji. nie
zmienia to faktu, że na ten tytuł trzeba jeszcze czekać. a na xboksie możesz grać już od dawna.
analogicznie w Forzę 2 i PGR 4 - co wolisz.

> Ja nie mówię, że gry
> na 360 są jakieś niedorobione, po prostu nie ma takiego tytułu, który dawałby coś ciekawego

> (oprócz Bioshocka).
no, to już twoje prawo uważać, że nie ma w co grać na xboksie ;) ja zapewniam cię, że się przy
nim nie nudzę :D


GT5 zmiecie Forze. :) Jeśli lubisz grać na X''sie to graj nie mam nic przeciwko temu, ale ja w nim nic dla siebie nie widzę. MGS4 zbawi ludzkość, a jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 17:14, MajorZero napisał:

GT5 zmiecie Forze. :) Jeśli lubisz grać na X''sie to graj nie mam nic przeciwko temu, ale ja
w nim nic dla siebie nie widzę. MGS4 zbawi ludzkość, a jak!


jak zwykle w takich sytuacjach: poczekamy - zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w Twoim nicku jest rocznik urodzenia to znaczy, że masz 13 lat, a więc tych korzeni musisz mieć sporo jeśli zacząłeś grać od małego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 17:42, bartek_kawa napisał:

Huh, mamy odpowiedź Microsoftu na PlayStation Store w Polsce! Otóż są to tamdaratamtadam...
reklamy XBOX 360 w telewizji -.-


Wreszcie zaczyna się coś ruszać na polskim rynku konsolowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 17:42, bartek_kawa napisał:

Huh, mamy odpowiedź Microsoftu na PlayStation Store w Polsce! Otóż są to tamdaratamtadam...
reklamy XBOX 360 w telewizji -.-


Niech zgadnę - Szatańska stacja TVN, czy może młodzieżowe MTV? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 17:56, syriusz.b napisał:

> Huh, mamy odpowiedź Microsoftu na PlayStation Store w Polsce! Otóż są to tamdaratamtadam...

> reklamy XBOX 360 w telewizji -.-

Niech zgadnę - Szatańska stacja TVN, czy może młodzieżowe MTV? :)


Masoński Polsat. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadałem wcześniej pytanie ale nikt nie dał mi odpowiedzi... Więc jeszcze raz spytam. Czy opłaca kupować się teraz Xboxa 360 czy poczekać do świąt?Może będzie jakaś obniżka cen?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 18:32, Kondzio90 napisał:

Zadałem wcześniej pytanie ale nikt nie dał mi odpowiedzi... Więc jeszcze raz spytam. Czy opłaca
kupować się teraz Xboxa 360 czy poczekać do świąt?Może będzie jakaś obniżka cen?

Pozdrawiam


Cena może też wzrosnąć, więc :)
Ja osobiście konsolę kupiłem już teraz, uniknąłem tym samym świątecznej szarpaniny i natłoku, całego stresu itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi - czy opłaca się kupić tego Xbox''a 360?? Ta myśl mi żyć nie daje! :) Mogę wybrać albo PC albo X360... Blaszaka używam do gry w tylko do gry w CS:S, więc czasu także bym nie miał na najnowsze produkcje na blaszaka... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się