Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2007 o 18:35, Mr.M napisał:

> Zadałem wcześniej pytanie ale nikt nie dał mi odpowiedzi... Więc jeszcze raz spytam. Czy
opłaca
> kupować się teraz Xboxa 360 czy poczekać do świąt?Może będzie jakaś obniżka cen?
>
> Pozdrawiam

Cena może też wzrosnąć, więc :)
Ja osobiście konsolę kupiłem już teraz, uniknąłem tym samym świątecznej szarpaniny i natłoku,
całego stresu itp. :)


Właśnie też się zastanawiam nad kupnem teraz. A za ile kupiłeś? W jakimś zestawie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 18:40, Kondzio90 napisał:

Właśnie też się zastanawiam nad kupnem teraz. A za ile kupiłeś? W jakimś zestawie? ;]


:P Raczej nei będzie to to, o co ci chodzi, bo kupiłem Nintendo Wii :) Z 6 grami, 2x zestaw padów , używana jak nowa, za 1150 złotych :)

A X360 to polecałbym zestaw Arcade , jest to świetna paczka, z HDMI , nie ma tylko dysku twardego (karta pamięci), ale ten można dokupić bezproblemowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 18:46, Mr.M napisał:

> Właśnie też się zastanawiam nad kupnem teraz. A za ile kupiłeś? W jakimś zestawie? ;]


:P Raczej nei będzie to to, o co ci chodzi, bo kupiłem Nintendo Wii :) Z 6 grami, 2x zestaw
padów , używana jak nowa, za 1150 złotych :)

A X360 to polecałbym zestaw Arcade , jest to świetna paczka, z HDMI , nie ma tylko dysku twardego
(karta pamięci), ale ten można dokupić bezproblemowo :)


Raczej wolałbym Premium bo mam zamiar korzystać z XBL więc potrzeba ;] Będę musiał się rozejrzeć po sklepach czy nie ma ciekawego zestawiku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 18:39, Rafix 06 napisał:

Powiedzcie mi - czy opłaca się kupić tego Xbox''a 360?? Ta myśl mi żyć nie daje! :) Mogę wybrać
albo PC albo X360... Blaszaka używam do gry w tylko do gry w CS:S, więc czasu także bym nie
miał na najnowsze produkcje na blaszaka... :/

Skoro grasz tylko w C''Sa to bierz X0 na to jest duzo fajnych gier... tylko wersje z HDMI bo ta podobno sie mniej psuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oto gier na x-sa które chcę mieć :)
Project Gotham Racing 4
Naruto: Rise of a Ninja
Assassin’s Creed
Viva Pinata Party Animals
The Simpsons
Halo 3
Bioshock
Skate
Blue Dragon
Burnout Revenge
Colin McRae: DIRT
Conan
Dead or Alive 4
Forza Motorsport 2
Gears of War
Kameo: Elements of Power
Medal of Honor: Airborne
Need for Speed ProStreet
Project Gotham Racing 3
Spider-Man 3
Viva Pinata
To pełniejsza lista gierek które chcę :) nie są to wszystkie :)
i mam pytanie czy w zestawie xbox360 arcade są specjalne kable żebym mógł podłączyć x-sa do monitora crt 17 cali wtyczka na stałe zamontowana d-sub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 19:33, Narultimate napisał:

oto gier na x-sa które chcę mieć :)
Project Gotham Racing 4
Naruto: Rise of a Ninja
Assassin’s Creed
Viva Pinata Party Animals
The Simpsons
Halo 3
Bioshock
Skate
Blue Dragon
Burnout Revenge
Colin McRae: DIRT
Conan
Dead or Alive 4
Forza Motorsport 2
Gears of War
Kameo: Elements of Power
Medal of Honor: Airborne
Need for Speed ProStreet
Project Gotham Racing 3
Spider-Man 3
Viva Pinata
To pełniejsza lista gierek które chcę :) nie są to wszystkie :)
i mam pytanie czy w zestawie xbox360 arcade są specjalne kable żebym mógł podłączyć x-sa do
monitora crt 17 cali wtyczka na stałe zamontowana d-sub?

chyba nie ma jest taki dodatkowy kabel za 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 18:40, Kondzio90 napisał:

> > Zadałem wcześniej pytanie ale nikt nie dał mi odpowiedzi... Więc jeszcze raz spytam.
Czy
> opłaca
> > kupować się teraz Xboxa 360 czy poczekać do świąt?Może będzie jakaś obniżka cen?

> >
> > Pozdrawiam
>
> Cena może też wzrosnąć, więc :)
> Ja osobiście konsolę kupiłem już teraz, uniknąłem tym samym świątecznej szarpaniny i natłoku,

> całego stresu itp. :)

Właśnie też się zastanawiam nad kupnem teraz. A za ile kupiłeś? W jakimś zestawie? ;]


Ja też radzę kupic konsole przed swiętami
ja tak własnie zrobie,bo kto wie moze cena bedzie wyzsza,tlok w sklepach itp.
i kupuje konsole na początku grudnia:)w wersji premium z HDMI,probuje znalezc packa X360premium z(,Forza2 i VivaPinata)i do tego dokupuje Assasina Creeda,albo COD4 lub NFS:Pro Street(najpredzej kupie chyba AC bo najbradziej mi się podoba,gierka super jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko uważaj, żeby ci nie wcisnęli X''a bez portu HDMI, bo przerabianie hd ready, na full had ładnie nie wygląda (Halo 3, w full hd 40" wcale tak ąłdnie nie wygląda)

Osobiście poczekałbym na nową serię - Falcon, te które są zbudowane w technologii 65nm. Mniejszy pobór prądu, mniej się grzeją, żadnych 3xczerwone diody ;)

Szkoda tylko, że na razie nie ma x360 z wbudowanym napędem HD. Bo PS3 jest w tej chwili najtańszym odtwarzaczem blue-ray :P, a x, jako odtwarzacz HD (czyli 1600+800 za napęd) jest droższy od staconarnych napędów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym ci polecił X0 + PGR4 = 1399 zł. Bo Forzę I Viva Pinatę możesz na allegro.pl kupiż za 99 zł za dwie sztuki. Czyli Forza 2 + VIVA PINATA = 99 zł. Więc bardziej paczkę z PGR 4 opłaca sie kupić. Chodź ja i tak zakupię PS3. Ale jak bierzesz X0 to kupuje Premium z PGR4 bo ta wersja ma już HDMI. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 21:11, Oskar 1994 napisał:

ja bym ci polecił X0 + PGR4 = 1399 zł. Bo Forzę I Viva Pinatę możesz na allegro.pl kupiż za
99 zł za dwie sztuki. Czyli Forza 2 + VIVA PINATA = 99 zł. Więc bardziej paczkę z PGR 4 opłaca
sie kupić. Chodź ja i tak zakupię PS3. Ale jak bierzesz X0 to kupuje Premium z PGR4 bo ta wersja
ma już HDMI. :P


a widziałeś może w jakimś sklepie ten zestaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 21:11, Oskar 1994 napisał:

ja bym ci polecił X0 + PGR4 = 1399 zł. Bo Forzę I Viva Pinatę możesz na allegro.pl kupiż za
99 zł za dwie sztuki. Czyli Forza 2 + VIVA PINATA = 99 zł. Więc bardziej paczkę z PGR 4 opłaca
sie kupić. Chodź ja i tak zakupię PS3. Ale jak bierzesz X0 to kupuje Premium z PGR4 bo ta wersja
ma już HDMI. :P


no własnie widziales gdzies???w empiku,lub jakims sklepie internetowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 21:16, Oskar 1994 napisał:

Tak ostatnio w MM widziałem ten zestaw xD. Nawet widziałem osobę, która go kupiła :P Ah...tak
patrzyłem i marzyłem o moim PS3 : P


aha;),to zamiast do empika,pojade do Galerii Łodzkiej i do MM kupic konsolke;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 21:16, Oskar 1994 napisał:

Tak ostatnio w MM widziałem ten zestaw xD. Nawet widziałem osobę, która go kupiła :P Ah...tak
patrzyłem i marzyłem o moim PS3 : P


No to będę musiał się udać do MM ;] A może ktoś widział ciekawą ofertę Xboxa w okolicach Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się