Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2007 o 18:06, kepny napisał:

Dzięki bardzo, widzę, że jesteś doinformowany w tej sprawie :)

jestem, bo od pół roku próbuję tę grę kupić :/

Dnia 21.11.2007 o 18:06, kepny napisał:

a więc chyba też będę musiał
sobie zamówić zza oceanu :)

no ale to ci nic nie da. bo gra jest w tej chwili z blokadą regionalną :/ będziesz musiał kupić wydanie australijskie albo europejskie. ja czekam do grudnia. na brytyjskim amazonie jest zapowiedziana premiera na 30 listopada. mam już umówione ze znajomymi, że mi to odbiorą w UK i prześlą sami. bo oczywiście Amazon nie wysyła do Polski. Jeśli do 3 grudnia nie znajdę tej gry u nas to zamawiam tam. i basta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 17:32, Steel Dogg napisał:

elo czy w najbliższych miesiącach sony albo microsoft maja zamiat zrobić zastępców dal swoich
konsol bo mam zamiar w ciągu kilku miesiecy kupić 360 albo PS3 i nie hce żeby spotkało mnie
coś takiego że kupie te konsole a za kilka miechów wyjdzie nowa


Raczej nie, to najnowsza generacja konsol, więc pewnie nowe wyjdą dopiero za kilka ładnych lat... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 18:43, Oskar 1994 napisał:

he he ja problemu nie mam bo na PS2 można spokojnie w Polsce dostać. No może nie tak spokojnie

na xboksa starego też nie ma problemu. ale spróbuj na ps3 :D
ddr nie zostało wydane na ps3. wg, userów na emulowanym ddr z ps2 nie da się grać bo muzyka nie jest zsynchronizowana z obrazem a poza tym potrzebna jest przejściówka do maty... tyle że podobno żadna przejściówka nie działa dokładnie, więc i tak nie da się na nich grać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań dotyczących Wii (przymierzam sie do kupna tej konsoli):
Czy granie przez neta jest darmowe, czy jest tak jak z Xboxem??
Jakie tytuły dla Wii są "must have"??
Czy warto kupować tą konsolę?? (cenie sobie grywalność)
I to chyba by było (jak na razie) na tyle, jeśli sobie przypomnę o co chciałem zapytać, to Was zapytam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 19:21, Steel Dogg napisał:

mam jeszcze jedno pytanie czym różni sie naprzykład xbox arcade od premium czy jedyna różnica
to cena


Z tego co wiem to jedyną różnicą jest brak dysku twardego w Arcade, ale i tak polecam Arcade, gdyż, jak już napisał Oskar:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10633&pid=5417

:) Oprócz tego to raczej innych różnic nie ma :)

----

@tomek ostry

Dnia 21.11.2007 o 19:21, Steel Dogg napisał:

Czy granie przez neta jest darmowe, czy jest tak jak z Xboxem??


Nie, płacisz tylko za normalny dostęp do sieci internetowej, jak w wypadku PC.

Dnia 21.11.2007 o 19:21, Steel Dogg napisał:

Jakie tytuły dla Wii są "must have"??

Legend of Zelda, Mario Galaxy, Trauma Center ... To zależy, a jakie gry lubisz? Recenzje można znaleźć na np. http://www.swiatn.pl :)

Dnia 21.11.2007 o 19:21, Steel Dogg napisał:

Czy warto kupować tą konsolę?? (cenie sobie grywalność)


Warto, oj warto :) Sam niedawno kupiłem, z bratem zagrywam się w każdy tytuł, który mam, na serio miód konsola, wciąga jak nic :) No i innowacja to ogromny plus, Wii Tennis wymiata :P

Dnia 21.11.2007 o 19:21, Steel Dogg napisał:

I to chyba by było (jak na razie) na tyle, jeśli sobie przypomnę o co chciałem zapytać, to Was zapytam :]


Pytaj, chętnie odpowiem :)

Pozdrowienia,
Mr.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O! Przypomniało mi się o co miałem jeszcze zapytać.
Czy da się podłączyć Wii do monitora??

A co do gier to lubię strzelanki, bijatyki, RPGi, niektóre samochodówki i jakieś inne-ogólnie to lubię różne rodzaje gier, praktycznie wszystkie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 19:52, tomek ostry napisał:

O! Przypomniało mi się o co miałem jeszcze zapytać.
Czy da się podłączyć Wii do monitora??

Tak, da się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 19:52, tomek ostry napisał:

O! Przypomniało mi się o co miałem jeszcze zapytać.
Czy da się podłączyć Wii do monitora??


Hmm... Nie wiem, znając życie tak, ale nie wiem czy nie trzeba to niego dokupić kabla dodatkowego :)

Dnia 21.11.2007 o 19:52, tomek ostry napisał:


A co do gier to lubię strzelanki, bijatyki, RPGi, niektóre samochodówki i jakieś inne-ogólnie
to lubię różne rodzaje gier, praktycznie wszystkie :]


Strzelanka - polecam Resident Evil 4 , RE: Umbrella Chronicles (miód z Wii Zapperem :) ) , Red Steel ponoć neizły, w ogóle to do strzelanek najlepszy Wii Zapper :) A, zapomniałbym , poza tymi tytułami jeszcze jest genialny must have, Metroid Prime 3 : Corruption :) . RPG no to np. Zelda (eh) ,Super Paper Mario, Marvel: Ultimate Alliance (polecam :) mam ) , Final Fantasy Crystal Chronicles: The Crystal Bearers , może jeszcze Dragon Quest Swords: The Masked Queen and the Tower of Mirrors :) Bijatyki to koniecznie Dragon Ball Budokai Tenkaichi 2/3 , może być Mortal Kombat Armageddon ... Wyścigi to może NfS Carbon?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 20:12, Mroczny Joga napisał:

Narazie cieszę się Cracakdown ale mam zamiar kupic Dead Resing


hmm... Dwa określenia dla tej gry:

1. kochaj, albo wywal przez okno
2. gra dla masochistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 19:59, WorldWar3PL napisał:

> O! Przypomniało mi się o co miałem jeszcze zapytać.
> Czy da się podłączyć Wii do monitora??
Tak, da się :)


Dzięki Wam (Mr.M i WorldWar3PL) za szybką odpowiedź ;]

A co do możliwości podłączenia Wii do monitora, to czy trzeba jakiegoś specjalnego kabla czy ot tak można podłączyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 20:17, tomek ostry napisał:

A co do możliwości podłączenia Wii do monitora, to czy trzeba jakiegoś specjalnego kabla czy
ot tak można podłączyć??

Wymagany jest zakup specjalnego kabla. Myślę, że za około 100 zł coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały dylemat. Chcę kupić na mikołaja siostrzeńcowi grę na PS3. Fascynuje się on uniwersum Marvela, Spidermanem, Batmanem itd. Zastanawiam się jaka grę mu kupić. Opcje są dwie albo Marvel: Ultimate Aliance, albo Spiderman 3. Proszę o pomoc. w grę wchodzą tylko dwa powyższe tytuły. Która z tych gier jest lepsza, ma większą grywalność i lepszą grafikę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci poradził kupić coś troszkę innego. Chcesz grywalność kupić Wii. Ale żeby sobie pograć kupił bym na twym miejscu PS2. Kupisz używaną za jakieś 350 - 400 zł, a grywalności i ilości gier nie da się opisać. tak więc.

Wii - 999zł nowe / 750 zł używane
PS2 - 549 zł nowe / 350 zł używane

I wtedy masz next gena (pełnego) tj. Wii i konsolę do pogrania troszkę co innego i o wiele więcej ytułów. A gry na PS2 kupisz od 25 zł do 129 zł góra ......


Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem Marvel jest grą lepszą. Słyszałem bardzo wiele zdań, że Spiderman 3 jest niestt słaby. A w Marvelu znajdzie swych wszystkich ulubionych bohaterów. Ja polecę Marvela za całokształt

PS: Też myślę, żeby kiedyś skusić się na tą grę ;]

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Opcje są dwie albo Marvel:

Dnia 21.11.2007 o 20:30, CuCa napisał:

Ultimate Aliance, albo Spiderman 3.


Marvel Ultimate Aliance :) Mam tą grę, co prawda na Wii, ale to mało ważne. Gra jest fajna, można się wciągnąć na długo, szczególnie w kilka osób, jest od cholery bohaterów Marvela, nie wszyscy dostępni na początku, oczywiście, a Spider3 to słaba gra na licencji ;) Decyzja prosta, imo :)

@Oskar 1994 - grałeś na Wii ? :) Moim zdaniem grywalności porównać się nie da (ps2 też grałem) , mi kilka gier po czasie się znudziło na ps2, a na wii nie mam czegoś takiego :) Ta konsola rox''n''rulez, polecam z całego serca, jeśli porównać ją z ps2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się