Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2007 o 19:43, Rafix 06 napisał:

Według mnie Arcade nie opłaca się kupować - brak dysku twardego, headseta... Chciałem się zapytać
jeszcze, co trzeba zrobić, żeby grać przez XBL? Potrzebny jest jakiś adapter lub router, żebym
mógł odbierać sygnał??

ale oskar bardzo mądrze zauważył, że kupno wersji arcade i dysku osobno to najtańsza opcja :/ defacto za 1219zł dostajesz wersję premium hdmi z dwoma padami bezprzewodowymi i 5 grami live arcade. jak dla mnie super zestaw. oczywiście wszystko zależy od tego czy nie przeszkadza ci kupno dysku na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 19:43, Rafix 06 napisał:

Potrzebny jest jakiś adapter lub router, żebym mógł odbierać sygnał??


Router by się przydał, a przynajmniej switch do rozgałęzienia sieci. W pudełku z X360 masz w komplecie kabelek sieciowy, który wystarczy wetknąć w gniazdko. Jeśli chcesz podłączyć klocka bezprzewodowo, to musisz zaopatrzyć się w adapter WLAN, w sklepie gram.pl kosztuje prawie 300 złotych, ale myślę, że da radę gdzieś taniej złapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 20:07, Rafix 06 napisał:

No, w domu mam 3 kompy, więc router także jest. ;) Zastanawiam się jeszcze jaką grę kupić -
Mass Efect czy Gears of War ;)


jeśli masz znośnego kompa to imo GoW na PC - dodatkowy akt mnie by nawet przekonał w takim wypadku... A nie myślałeś może o Call of Duty 4, Orange Box, aczkolwiek Mass Effect to też dobry wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 21:19, Memorr napisał:

jak kupię X360 i będe chciał podłaczyc go do neta,to trzeba coś w nim konfigurowac,i czy da
się X podłączyc do Liveboxa ?

jak dokupisz kartę wifi do x''sa albo przez kabel to spokojnie możesz :) jest opis na stronce Onlinecenter.pl
Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 15:14, kepny napisał:



Gry z Bundle oznacza się, gdy gra była razem z Xbox''em w zestawie. Ja mam np. Halo 3 z napisem "Bundle", ponieważ kupiłem seta = Xbox 360 + Halo 3. A samo Bundle oznacza coś dołączonego do czegoś, jakiś plik itd. może łatwiej będzie zrozumieć "articles fastened together".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest róznica pomiędzy wersją Xboxa360 premium a arcade?
wiem tylko tyle że w wersji arcade nie ma dysku twardego,i jest karta pamieci 256mb i jest z wejsciem HDMI
jakie są jeszcze róznice?
bo wersje arcade oplaca sie kupic za 990zł: jest z HDMI,jak dokupisz joystick i gre,to i tak wyjdzie taniej niz wersja premium:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 15:21, Memorr napisał:

Jaka jest róznica pomiędzy wersją Xboxa360 premium a arcade?
wiem tylko tyle że w wersji arcade nie ma dysku twardego,i jest karta pamieci 256mb i jest
z wejsciem HDMI
jakie są jeszcze róznice?
bo wersje arcade oplaca sie kupic za 990zł: jest z HDMI,jak dokupisz joystick i gre,to i tak
wyjdzie taniej niz wersja premium:)


W zestawie masz jeszcze 5 gier z Xbox Live Arcade: Pac-Man Championship Edition, Uno, Luxor 2, Boom Boom Rocket i Feeding Frenzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 15:21, Memorr napisał:

Jaka jest róznica pomiędzy wersją Xboxa360 premium a arcade?
wiem tylko tyle że w wersji arcade nie ma dysku twardego,i jest karta pamieci 256mb i jest
z wejsciem HDMI
jakie są jeszcze róznice?
bo wersje arcade oplaca sie kupic za 990zł: jest z HDMI,jak dokupisz joystick i gre,to i tak
wyjdzie taniej niz wersja premium:)


To zależy od Ciebie, ale i tak musisz dokupić: Pad i dysk twardy (120 GB, bo jak wiem to innych nie ma w sprzedaży oddzielnie) no i gierka to nawet chyba drożej wyjdzie, niż sam Premium :) Premium też ma teraz wejście HDMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 15:25, Steel Dogg napisał:

pytanko czy xboxa i ps3 mozna podłaczyć do normalnego telewizora takiego bez funkcji HD i
który nie jest LCD



Można spokojnie, sam narazie gram na Philips''ie 100Hz. Grafika jest nawet ładna. Jednak planuję kupić na święta jakiegoś LCD''ka z HD. Ale spokojnie sobie pograsz na normalnym telewizorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 15:24, Kondzio90 napisał:

> Jaka jest róznica pomiędzy wersją Xboxa360 premium a arcade?
> wiem tylko tyle że w wersji arcade nie ma dysku twardego,i jest karta pamieci 256mb i
jest
> z wejsciem HDMI
> jakie są jeszcze róznice?
> bo wersje arcade oplaca sie kupic za 990zł: jest z HDMI,jak dokupisz joystick i gre,to
i tak
> wyjdzie taniej niz wersja premium:)

W zestawie masz jeszcze 5 gier z Xbox Live Arcade: Pac-Man Championship Edition, Uno, Luxor
2, Boom Boom Rocket i Feeding Frenzy.


a są jeszcze jakies roznice od tych co wymienilem w moim poscie???
cos tam czytalem,ze nie da sie przedniego panela zdjąc ale to mnie wogole nie obchodzi bo i tak bym nie zmienial:)

Arekskate

Dysk twardy nie bedzie mi az tak potrzebny,bo zadnych demek itp nie bede sciagal z Xbox Live,wiec karta pamieci wystarczy na save.A do grania przez Xbox live dysk twardy potrzebny nie jest:)
a co do wydatków to:
Konsola 1000zł
Dodatkowy joystick 145zł
Gra 220
to razem wychodzi 1365 czyli taniej niz sama konsola Premium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 15:27, arekskate napisał:

> pytanko czy xboxa i ps3 mozna podłaczyć do normalnego telewizora takiego bez funkcji
HD i
> który nie jest LCD
>


Można spokojnie, sam narazie gram na Philips''ie 100Hz. Grafika jest nawet ładna. Jednak planuję
kupić na święta jakiegoś LCD''ka z HD. Ale spokojnie sobie pograsz na normalnym telewizorku.


a czy gry wygladaja dużo gorzej niż na lcd z hd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 15:28, Steel Dogg napisał:

> > pytanko czy xboxa i ps3 mozna podłaczyć do normalnego telewizora takiego bez funkcji

> HD i
> > który nie jest LCD
> >
>
>
> Można spokojnie, sam narazie gram na Philips''ie 100Hz. Grafika jest nawet ładna. Jednak
planuję
> kupić na święta jakiegoś LCD''ka z HD. Ale spokojnie sobie pograsz na normalnym telewizorku.


Na LCD z HD obraz będzie wyglądał bardziej przejrzyście i krystalicznie. Np. grając w Forze Motorsport 2 podczas czytania informacji np. o Turbo sprężarce czcionka jest niewyraźna i trzeba się przyjrzeć, żeby cokolwiek przeczytać. Ale podczas grania nie przeszkadza bardzo. Możesz spokojnie grać na normalnym. A co do różnicy, gdybyś chciał wiedzieć pomiędzy Full HD a HD Ready to trudno jest ją na pierwszy rzut oka zauważyć w grach :)

Dnia 23.11.2007 o 15:28, Steel Dogg napisał:


a czy gry wygladaja dużo gorzej niż na lcd z hd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 15:33, Steel Dogg napisał:

mi chodziło o różnice w obrazie miedzy zwykłym telewizorem a taki z HD

Napisałem, że na HD obraz jest bardziej krystaliczny i przejrzysty. To tak jakbyś podniósł rozdzielczość na komputerze. Na HD wszystko jest bardziej naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy na wersji xbox 360 arcade da się oglądac filmy???
i do czego słuzy kabel komponent HD AV bo w wersji premium jest,a w arcade nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się