Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2007 o 20:51, Mroczny Joga napisał:

NO dobra ja też nie widziałem droszego ale figurka ma 36 cm *.*

Ja bym raczej wolał kupić drugą grę niż tą figurkę która zapewne jest z plastiku z widniejącym od dołu napisem MADE IN CHINA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 21:06, Klimos napisał:

> nieco duża? w życiu droższego wydania gry nie widziałem.

Mało jeszcze w życiu widziałeś w takim razie ;)
http://www.gram.pl/sk5_8QPhG,4_Halo_3_Legendary_Edition.html


Hełm Master Chief''a ... może chce ktoś sam hełm sprzedać? :) Zabawiłbym się trochę w Johnsona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Eeee, numer by przeszedł, pod warunkiem że masz głowę niewiele większą od pięści, bo z tego co się orientuję za duży to owy hełm nie jest ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 21:24, RX-8 napisał:

/.../

Eeee, numer by przeszedł, pod warunkiem że masz głowę niewiele większą od pięści, bo z tego
co się orientuję za duży to owy hełm nie jest ;D


Hehehe, a więc to tak. Bo widziałem, jak jakieś dzieciaki zakładały na youtube.com :P Ale nawet na półeczkę świetna ozdoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 20:51, Mroczny Joga napisał:

NO dobra ja też nie widziałem droszego ale figurka ma 36 cm *.*

to już prawie statua :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest szczęśliwym posiadaczem Zappera - tej nakładki do Wii dającej namiastkę broni. Jakie gry to obsługuje? Czy wrażenia są podobne do tych z gier na automatach - HoTD / Time Crisis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 23:36, Uspatente napisał:

Czy ktoś jest szczęśliwym posiadaczem Zappera - tej nakładki do Wii dającej namiastkę broni.
Jakie gry to obsługuje? Czy wrażenia są podobne do tych z gier na automatach - HoTD / Time
Crisis?

tego chyba nie trzeba jakoś specjalnie ''obsługiwać''. z tego co widziałem to zwykły kawałek plastiku - możesz pewnie sobie sam taki zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 23:39, penny napisał:

tego chyba nie trzeba jakoś specjalnie ''obsługiwać''. z tego co widziałem to zwykły kawałek
plastiku - możesz pewnie sobie sam taki zrobić ;)


No ja wiem, że to zwykła wkładka na "pilot" i "gruchę", ale chodzi mi o gry - podobna specjalna wersja RE 4 ma na to powstać, no i widziałem filmik z Medala z trybem obsługującym ten dodatek - wyglądało na zwykły "celowniczek" - gra się sama "porusza" :) a my tylko celujemy i strzelamy w szkopków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 16:48, Oskar 1994 napisał:

Mam pytanie to będzie dobry kabel by podłączyć PS3 do TV za jego pomocą ??

http://allegro.pl/item270029410_jedyny_kabel_hdmi_v1_3b_2m_gold_2560x1600p_khc2.html

Pozdrawiam

wiesz podobno nie ma roznicy miedzy kablem za 30zl a 150zl ale moja rada jest taka zeby mialy te koncowki zlote i byle nie firmy sony:P bo ponoc jest kiepski przynajmniej tak ludzie mowia... ale ja polecam firmy tech link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba kupię ten droższy kabel zawsze coś tam lepiej będzie a 30 czy 80 zł to przy kupnie sprzętu za 1600 nie daje aż takiej wielkiej różnicy : P

A myślicie, że ten kabel będzie na pewno dobry ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niech to szlag, oto mój problem z xbox-em 360, a dlaczego bo u niego są trzy czincze a w moim telewizorze są dwa proszę o pomoc (daje zdjęcie ale jakość jest słaba sorry).

20071127201248

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 20:12, Bratek196 napisał:

No niech to szlag, oto mój problem z xbox-em 360, a dlaczego bo u niego są trzy czincze a w
moim telewizorze są dwa proszę o pomoc (daje zdjęcie ale jakość jest słaba sorry).


A nie masz przypadkiem eurozłącza? Jeżeli tak to w zestawie masz przejściówkę i powinno działać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 20:12, Bratek196 napisał:

No niech to szlag, oto mój problem z xbox-em 360, a dlaczego bo u niego są trzy czincze a w
moim telewizorze są dwa proszę o pomoc (daje zdjęcie ale jakość jest słaba sorry).

masz dwa bo pewnie twój telewizor jest mono a nie stereo. te chinche to jest tak: żółty - obraz, biały i czerwony dźwięk (prawy i lewy kanał) - wystarczy że podłączysz jeden z nich. możesz też na upartego zrobić sobie przejściówkę i do tych chinchów (biały i czerwony) podłączyć bezpośrednio słuchawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się