Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2007 o 20:12, Bratek196 napisał:

No niech to szlag, oto mój problem z xbox-em 360, a dlaczego bo u niego są trzy czincze a w
moim telewizorze są dwa proszę o pomoc (daje zdjęcie ale jakość jest słaba sorry).


z tego co ja się orientuje:
żółty - wczepiasz żółty (bo to obraz)
czarny - ogólny do dźwięku - wczepiasz albo biały, albo czerwony i powinno działać

Ja z aparatem mam podobnie (też kabel na takie wejścia) i jak podłączam to działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Czy jak mam PS3 lub X360 podłaczonego do sieci to mogę przeglądać strony internetowe?
2. Jak moge przeglądać to jaka przeglądarka internetowa jest wbudowana w konsole?
3. Czy mogę podłaczyć myszkę i klawiatuę do portu uSB do X360 lub PS3 i czy mogę korzystać z nich w grach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 08:16, Tomaszek92 napisał:

1. Czy jak mam PS3 lub X360 podłaczonego do sieci to mogę przeglądać strony internetowe?

Xbox Live! to usługa internetowa, ale tylko dla Xboxa, gry, filmy etc. Google tam nie otworzysz np.

PS3 ma zwykłą przeglądarkę internetową z której możesz odpalić zarówno stronę główną PS Network jak i własnie na przykład Google :)

Dnia 28.11.2007 o 08:16, Tomaszek92 napisał:

2. Jak moge przeglądać to jaka przeglądarka internetowa jest wbudowana w konsole?

Nie wiem :p

Dnia 28.11.2007 o 08:16, Tomaszek92 napisał:

3. Czy mogę podłaczyć myszkę i klawiatuę do portu uSB do X360 lub PS3 i czy mogę korzystać
z nich w grach?

Do Xboxa możesz podłączać rzeczy dedykowane Xboxowi, PS3 za to cokolwiek na USB :)

Po co grać z klawiatury mając do dyspozycji rewelacyjnie skomponowane pady (zarówno w Xie jak i Ps3)? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2007 o 10:36, Sephirath napisał:

Po co grać z klawiatury mając do dyspozycji rewelacyjnie skomponowane pady (zarówno w Xie jak
i Ps3)? :-P


Poniewąz ma rewelecyjną myszkę i klawiature :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 15:25, Tomek1120 napisał:

Czy to tanio X360 Premium HDMI z COD4 w zestawie za 1399?

Nawet bardzo :) Sam Xbox Premium HDMI spotkałem najtaniej za 1299. No, a COD4 za 100 zł nigdzie nie kupisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 15:25, Tomek1120 napisał:

Czy to tanio X360 Premium HDMI z COD4 w zestawie za 1399?


nowy xbox premium bez gry kosztuje 1399 także jesli ten twój xbox jest w bardzo dobrym stanie to sie chyba opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 15:28, Sephirath napisał:

> Czy to tanio X360 Premium HDMI z COD4 w zestawie za 1399?
Nawet bardzo :) Sam Xbox Premium HDMI spotkałem najtaniej za 1299. No, a COD4 za 100 zł nigdzie
nie kupisz :P

saturnpolska.pl W saturnie teraz w gazetce jest dużo konsol. Niestety nie ma w promocji PSP które chciałem kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 15:55, Tomek1120 napisał:

A właśnie. Czy te nowe Xboxy HDMI też się tak psują? Bo ja sobie może kupię a nie chce go odwozić
do serwisu.

Podobno nowej wersji Xbox''a bardzo spadła, w porównaniu ze starymi modelami.
A co do odwożenia do serwisu, to wystarczy zadzwonić w odpowiednia miejsce a kurier przyjedzie po konsole i również ją odwiezie (za darmo oczywiście w ramach gwarancji) po serwisowaniu, a jako rekompensatę dostaniesz pada lub grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 15:58, balduran2 napisał:

> A właśnie. Czy te nowe Xboxy HDMI też się tak psują? Bo ja sobie może kupię a nie chce
go odwozić
> do serwisu.
Podobno nowej wersji Xbox''a bardzo spadła, w porównaniu ze starymi modelami.
A co do odwożenia do serwisu, to wystarczy zadzwonić w odpowiednia miejsce a kurier przyjedzie
po konsole i również ją odwiezie (za darmo oczywiście w ramach gwarancji) po serwisowaniu,
a jako rekompensatę dostaniesz pada lub grę.

Grę za popsutą konsole? Ale wypas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 16:02, Tomek1120 napisał:

Grę za popsutą konsole? Ale wypas!

Tak,
dużo razy już ludzie pisali o tym, w tym temacie.
Gdzieś jeszcze mignęło mi kiedyś przed oczami, że dają grę+pad - ale to nie jest potwierdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 16:21, Kurammi napisał:

Wiesz w cuda :) Ja sam otrzymałem 1 miesiąc Xbox Live, wart ok. 30zł. Wielka mi tu rekompensata...

Po prostu tak trafiłeś - pewnie losowo wysyłają.
Przecież pisali niektórzy, że dostali pada (chyba nawet bezprzewodowego) albo grę (nie wiem jaką)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 08:16, Tomaszek92 napisał:

1. Czy jak mam PS3 lub X360 podłaczonego do sieci to mogę przeglądać strony internetowe?

Poprzez PS3 można przeglądać strony internetowe. Przez X0 nie.

Dnia 28.11.2007 o 08:16, Tomaszek92 napisał:

2. Jak moge przeglądać to jaka przeglądarka internetowa jest wbudowana w konsole?

Nie wiem jaka jest przeglądarka w PS3.

Dnia 28.11.2007 o 08:16, Tomaszek92 napisał:

3. Czy mogę podłaczyć myszkę i klawiatuę do portu uSB do X360 lub PS3 i czy mogę korzystać
z nich w grach?

Tak można - ale mało gier obsługuje myszkę i klawiaturę.

P.S. Przepraszam za dubla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 18:02, balduran2 napisał:

Poprzez PS3 można przeglądać strony internetowe. Przez X0 nie.

A jednak: http://pl.youtube.com/watch?v=R0pkm2VeN5A
;)

Dnia 28.11.2007 o 18:02, balduran2 napisał:

Nie wiem jaka jest przeglądarka w PS3.

Bodajże NetFront się to nazywa, ale instalując Linuxa można mieć Firefoxa, Operę, Konquerora czy co tam jeszcze.
A nawet Internet Explorer uruchamiając go na XP odpalonym z wirtualnej maszyny VMWare: http://pl.youtube.com/watch?v=G-Ecr8tWetI

Dnia 28.11.2007 o 18:02, balduran2 napisał:

Tak można - ale mało gier obsługuje myszkę i klawiaturę.

A to jakieś obsługują w ogóle? Na PS3 to coś mi się obiło o uszy że tak, ale na X360 to nie kojarzę...
A tak BTW, to po co to się chyba kupuje konsole, żeby grać na padzie a nie na klawiaturze czy myszce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Kane&Lynch i przeszłem fajna gra :D ale nie o to mi chodziło teraz zastanawiam się nad 3 grami lost planet, gears of war(straszne?:D), i assassin creed cena nie bardzo gra role bo na świeta dostane i mam jakieś 150zł swoich a jak by ktoś widział któraś z tych gier za dobra cenę(na allegro)byłbym widzięczny za informację chyba że ktoś proponuje coś innego :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się