Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2007 o 19:25, Mroczny Joga napisał:

Kupiłem Kane&Lynch i przeszłem fajna gra :D ale nie o to mi chodziło teraz zastanawiam się
nad 3 grami lost planet, gears of war(straszne?:D), i assassin creed cena nie bardzo gra role
bo na świeta dostane i mam jakieś 150zł swoich a jak by ktoś widział któraś z tych gier za
dobra cenę(na allegro)byłbym widzięczny za informację chyba że ktoś proponuje coś innego :D?


Może Mass Effect ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 19:41, Mroczny Joga napisał:

Jaka grę na ps3 byś polecił bo kuzynowi coś na święta kupic :)oprucz motostorm''a :Dbo ma


Uncharted: Drake’s Fortune :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 19:41, Mroczny Joga napisał:

Jaka grę na ps3 byś polecił bo kuzynowi coś na święta kupic :)oprucz motostorm''a :Dbo ma

zależy od gatunku ale ja polecam:
Uncharted: Drake’s Fortune
Heavenly Sword
Ressistance FoM
Ratchet & Clank ToD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecał kupić kuzynowi CMR DIRT albo Virtua Tenis 3. A jak kuzynek lubi postrzelać to ja bym brał CoD 3 albo 4. Jeszcze PES 2008 jest godny polecenie

VT3 na gram.pl kosztuje 149.99 zł : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 21:01, Mroczny Joga napisał:

Wreszcie mam Xbox Live :D I zaczołem ściagac 2 dema ale po dłuszym namyśle chce jedno anulowac
jak?:D


wejdz do listy pobieranych plikow (opcja "active downloads") i po prostu przerwij / anuluj to czego nie potrzebujesz. tu nie ma zadnej filozofii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 19:46, Bratek196 napisał:

Mam pytanie czy ktoś z was grał w Ace combat 6 ??? I czy warto tą grę kupić ??

na xbox live marketplace jest demo.
pograłem - wygląda cudnie. ale jakoś mi się źle latało :/ nie wiem coś mi sterowanie nie za bardzo odpowiadało i sobie odpuściłem. fajnie się śmigało pod mostem golden gate, ale walka w powietrzu jakoś tak jak dla mnie - bez emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ten XboxLive jest aż taki fajny żeby na niego wydawać 150zł rocznie? Czy wogóle opłaca się kupić tą konsole czy lepiej PS3? Bo ja zamierzam kupić konsole w najbliższym czasie ale nie wiem co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 17:34, Oskar 1994 napisał:

Jeszcze niedawno mówiłeś, że PSP kupujesz....

możliwe że kupie ale na razie stwierdziłem czy nie lepiej kupić zwykłą konsole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 17:56, Tomek1120 napisał:

> Jeszcze niedawno mówiłeś, że PSP kupujesz....
możliwe że kupie ale na razie stwierdziłem czy nie lepiej kupić zwykłą konsole

wiesz dam ci rade poczekaj z zakupem do wakacji i nie zmieniaj zdania co tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam właśnie na swojego GoW-a, po przetestowaniu go na PGA zmobilizowałem się i pieniądze uzbierałem, teraz tylko czekać (a to jest najgorsze).

Tomek1120 X360 bierz, naprawdę warto, a XBL po prostu rewelacja :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 18:00, Mateusz9214 napisał:

> > Jeszcze niedawno mówiłeś, że PSP kupujesz....
> możliwe że kupie ale na razie stwierdziłem czy nie lepiej kupić zwykłą konsole
wiesz dam ci rade poczekaj z zakupem do wakacji i nie zmieniaj zdania co tydzien...

a i bym zapomnial, mowie ci dlatego zebys poczekal do wakacji to zobaczysz co ci sie bardziej bedzie oplacalo kupic bo do tego czasu cena PS3 napewno spadnie, a i juz na brak gier i tanich gier narzekać nie bedziesz musial.
Ale osobiscie polecam ci PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobry pomysł bo zamierzam kupić konsolę dla GTA IV a do jego premiery jeszcze sporo czasu. No raczej nie kupię jak ta gra wyjdzie na PC. No więc to raczej dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Która gazeta jest lepsza? CDA Konsole czy Play Konsole? Poradźcie co kupić bo mam kasę na tylko jedną. Z jednej strony kusi płutka, a z drugiej konkurs PS3 i pojedynek FIFA vs PES. Czy Play Konsole ma dużo stron i czy format czcionki jest taki duży jak w zwykłym PLAYu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 20:03, CuCa napisał:

Która gazeta jest lepsza? CDA Konsole czy Play Konsole?


Jak wyżej, radziłbym zainwestować albo w Neo Plusa albo w PSX eXtreme :) To są pewne gazety, a nie nowo powstałe twory Play! i CDA ... :)
Osobiście polecam PSX :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 20:42, piotrlizak6 napisał:

Mam problem z połączeniem z xobx live. Mam routher i sieć multimedia.



http://xboxonline.pl/artykuly,podlaczanie_xbox_360_do_neostrady_tp,81.html dobry poradnik dzieki niemu sam podłoczyłem :D


Jak myślicie co wziąśc Lost Planet (grałem w demo na x360 spodobało mi się) czy gears of war nie grałem bo nie ma dema na Xbox Live więc jak :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się