Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Mam nadzieję, że jak tylko kupie X360, to się nie rozczaruje grafiką :D Liczę na cuda (hehe, żart, powiem tylko, że bardzo dawno nie widziałem jakiejkolwiek gry na max detalach, więc grafa będzie dla mnie bajeczna :D) graficzne itp. ;) Co do premium... Sam nie wiem już co wybrać, może teraz kupie Arcade, a najwyżej potem się dysk dokupi... Pogadam z rodzicami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 17:37, Rafix 06 napisał:

Mam nadzieję, że jak tylko kupie X360, to się nie rozczaruje grafiką :D Liczę na cuda (hehe,
żart, powiem tylko, że bardzo dawno nie widziałem jakiejkolwiek gry na max detalach, więc grafa
będzie dla mnie bajeczna :D) graficzne itp. ;) Co do premium... Sam nie wiem już co wybrać,
może teraz kupie Arcade, a najwyżej potem się dysk dokupi... Pogadam z rodzicami. ;)


Według mnie nie opłaca się kupować wersji Arcade X''a.
Arcade kosztuje jakieś 999zł a Premium 1300 jak dobrze trafisz, sam dysk 20gb kosztuje ponad 300zł.
Decyzja należy do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 18:16, Mroczny Joga napisał:

Chłopaki :D jak zdobywac punkty na Xbox Live bo mam 15 ale sam nie wiem jak to zrobiłem :D


Chodzi Ci o punjty Xbox Live czy Gamerscore?
Te pierwsze kupuje się w sklepie, lub w przypadku naszego pięknego kraju nad Wisłą na Allegro, bo oficjalnie Live w Polsce nie ma.
To drugie otrzymuje się za wykonanie tzw. achievementów, czyli ustalonych przez twórców gry konkretnych zadań, jak np. przejście danego poziomu w grze, przejechanie wyścigu itp. Więcej info: http://www.xbox360achievements.org/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 18:16, Mroczny Joga napisał:

Chłopaki :D jak zdobywac punkty na Xbox Live bo mam 15 ale sam nie wiem jak to zrobiłem :D


Musisz wykonywać achievmenty (osiągnięcia) aby zdobyć punkty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczace gry Mass effests zauwazyłem na pudełku ze jest wymagany TV z 60Hz czy gra nie będzie działać w takim razie na 50Hz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 18:41, miodus napisał:

Mam pytanie dotyczace gry Mass effests zauwazyłem na pudełku ze jest wymagany TV z 60Hz czy
gra nie będzie działać w takim razie na 50Hz??


Ja mam PGR4 i tez działa na 60Hz a tv miałem wtedy na 50 :/ i wiesz co grę odpaliło w górze ekranu były jakieś paski ale dało się grać, tyle, że słyszałem, że można tak spalić sobie telewizor (ale nie wiem ile w tym prawdy już mam inny tv i nie mam problemy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 19:02, Viper napisał:

> > Arcade kosztuje jakieś 999zł a Premium 1300 jak dobrze trafisz, sam dysk 20gb kosztuje

> ponad
> > 300zł.
> http://www.empik.com/produkt?productId=prod350188&_name_=Konsola_Xbox_Arcade#reviews
> Huh?

Promocja ciekawa ale i tak osobiście uważam że to się nie opłaca:)


Buhuhaha uwierz mi że się oplaca za 899 masz konsole z nowym chlodzeniem i z tego co wiadomo takze 65nm po drugie dysk mozna kupic za 250zł hadset to cena 35zl takze premium niema w sibie nic co by zachęcalo do jego kupna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2007 o 20:45, Ice Lolek napisał:

Buhuhaha uwierz mi że się oplaca za 899 masz konsole z nowym chlodzeniem i z tego co wiadomo
takze 65nm po drugie dysk mozna kupic za 250zł hadset to cena 35zl takze premium niema w sibie
nic co by zachęcalo do jego kupna :P


Dokłądne i zwięzłe podsumowanie, dlaczego każdemu polecam wersję Arcade ;)
No i może jeszcze dodać zmniejszoną awaryjność , większa szansa na Falcona... I chyba tyle, w każdym bądź razie, o tej porze nei jestem w stanie sobie wszystkich argumentów "za" przypomnieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 19:43, Rafix 06 napisał:

O qurde, xbox kosztuje tylko 900 zł xP Jestem ciekaw czy ta oferta obowiązuje tylko w ich sklepie
internetowym, czy także w salonach...


zamawiasz w sklepie internetowym z dostawą do najbliższego salonu i już masz promocję także w salonach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 20:45, Ice Lolek napisał:

Buhuhaha uwierz mi że się oplaca za 899 masz konsole z nowym chlodzeniem i z tego co wiadomo
takze 65nm po drugie dysk mozna kupic za 250zł hadset to cena 35zl takze premium niema w sibie
nic co by zachęcalo do jego kupna :P


Coś trochę zaniżyłeś te ceny.

Dysk twardy ok. 400zł:
http://www.ultima.pl/Dysk_Twardy_20GB_/i3827/

Headset:
Można zakupić za ok. 40zł, tu masz rację. Lecz jeżeli chcesz się cieszyć headsetem bezprzewodowym musisz liczyć na wydatek z rzędu 200zł. Gdzie bezprzewodowy headset do PS3, można kupić za ok. 60zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 17:37, Rafix 06 napisał:

Mam nadzieję, że jak tylko kupie X360, to się nie rozczaruje grafiką :D Liczę na cuda (hehe,
żart, powiem tylko, że bardzo dawno nie widziałem jakiejkolwiek gry na max detalach, więc grafa
będzie dla mnie bajeczna :D) graficzne itp. ;) Co do premium... Sam nie wiem już co wybrać,
może teraz kupie Arcade, a najwyżej potem się dysk dokupi... Pogadam z rodzicami. ;)



Yo! Ja też mam zamiar kupić Arcade ej a ten kabel to są zwykłe cinche czy to już HD bo nie mam tele HD więc pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bardziej oplaca sie premium. Ma wiecej bajerów a z dyskiem twardym kosztuje taniej. Porównajcie sobie zestaw arcade i premium... a różnica to około 400zł...

20071201114625

20071201114641

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 11:48, Steel Dogg napisał:

pytanie do wszystkich jak gra sie w FPS-y na konsoli czy sterowanie jest dobrze zrobione?


Bardzo dobrze. Jeżeli jesteś przyzwyczajony do myszki i WSADa, to zajmie Ci z godzinkę aby przestawić się na pada, ale po tym czasie będziesz śmigał jak gdyby nigdy nic ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 11:49, Klimos napisał:

> pytanie do wszystkich jak gra sie w FPS-y na konsoli czy sterowanie jest dobrze zrobione?


Bardzo dobrze. Jeżeli jesteś przyzwyczajony do myszki i WSADa, to zajmie Ci z godzinkę aby
przestawić się na pada, ale po tym czasie będziesz śmigał jak gdyby nigdy nic ;]


uff to całe szczęście bo już sie martwiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się