Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2007 o 11:48, Steel Dogg napisał:

pytanie do wszystkich jak gra sie w FPS-y na konsoli czy sterowanie jest dobrze zrobione?

i jeszcze jedno czym różni sie xbox core od innych


Kwestia przyzwyczajenia ;)
Ja ostatnio odpaliłem sobie Quake 2 na PSX i na początku trochę trudno było mi się przystosować do gry na padzie, ale po kilku minutach wszystko opanowałem i bardzo fajnie się grało. Tak jakby "lepszy klimat" jest kiedy gra się na padzie ;)

Nowsze konsole oferują za to podłączenie myszki i klawiatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzi aktualizacja iksowego daszborda:
http://features.teamxbox.com/xbox/2110/Xbox-360-Fall-Dashboard-Update-Impressions/p1/

Raczej nie byłaby warta wspomnienia, gdyby nie to, że wraz z nią pojawi się możliwość zakupu Xbox Originals, a w pierwszym rzucie będą kapitalne Psychonauts oraz Crimson Skies: High Road to Revenge (metascore: 88/100). Nice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem związany z Xbox Live mianowicie chcę sciągnac demo Dead Rising i wyskakuje coś takiego "Zakończenie pobierani nie było możliwe. Spróbuj puźnie. Punkty uzyte do tej trazkcji zostały już odjete od salda i nie zostaną odjęte ponownie." i na końcu jest jakis numer :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 19:50, kepny napisał:

Ja mam PGR4 i tez działa na 60Hz a tv miałem wtedy na 50 :/ i wiesz co grę odpaliło w górze
ekranu były jakieś paski ale dało się grać, tyle, że słyszałem, że można tak spalić sobie telewizor
(ale nie wiem ile w tym prawdy już mam inny tv i nie mam problemy).


Moze zaryzykuje jak sie spali to może rodzice kupią mi nowy ^ ^ hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej kupić dysk na allegro. Konsolę kupię w sklepie bo 50 zł więcej to nie dużo a jeszcze podczas transportu coś się jej stanie i dopiero będzie. Jednak gry będę kupował na allegro, są tańsze o wiele. A używane można kupić nawet 100 zł taniej niż nowe : P Więc...jeżeli miał bym kupić dysk, kupił bym na allegro. A jeżeli konsolę to wolę kupić w sklepie. Jak się kupuję X0/PS3/Wii w sklepie to taki szpan bo ludzie się na Ciebie patrzą i oczy jak 5 złotych xD


Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy karta pamięci 256 MB wystarczy na save''y z dwóch gier? Konkretnie z Forzy Motorsport 2 i Fight Night Round 3? Strasznie mnie korci ten X360 Arcade za 900 zł :P. Dysk sprawiłbym sobie gdzieś za 2-3 miesiące, jakbym miał kupować nowe gry na 360-tkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 18:12, ak.47 napisał:

Mam pytanie - czy karta pamięci 256 MB wystarczy na save''y z dwóch gier? Konkretnie z Forzy
Motorsport 2 i Fight Night Round 3? Strasznie mnie korci ten X360 Arcade za 900 zł :P. Dysk
sprawiłbym sobie gdzieś za 2-3 miesiące, jakbym miał kupować nowe gry na 360-tkę.

Starczy spokojnie .Save`y watpie zeby zajmowaly wiecej niz kilkadziesiat kilobajtow .To sa tylko pliki w ktorych jest zapisany profil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko : jak kupie Xa w Anglii albo Stanach to jak to bedzie z gwarancja jak mi wyskoczy RoD ?Wysylam do jakiegos oddzialu w europie,polsce ,czy w panstwie gdzie kupilem konsole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 18:26, jackass napisał:

Pytanko : jak kupie Xa w Anglii albo Stanach to jak to bedzie z gwarancja jak mi wyskoczy RoD
?Wysylam do jakiegos oddzialu w europie,polsce ,czy w panstwie gdzie kupilem konsole?


Na Xa masz międzynarodową gwarancję, co oznacza, że nie ważne gdzie kupisz na terenie Europy, odsyłasz ją do lokalnego oddziału Microsoftu: kupiłeś w Anglii i mieszkasz w Polsce - wszystko załatwiasz w Polsce. Z USA jest nieco więcej problemów, bo żeby w pełni legalnie mieć konsolę trzeba na granicy zapłacić kupę kasy na cło i inne podatki (stąd między innymi bierze się przelicznik cenowy 1$=1€). Jeżeli tego nie zrobisz, gwarancja nie zostanie w UE uznana i będzie trzeba odsyłać konsolę do Stanów. I co najgorsze nie tak po prostu, że wkładasz Xa w pudło i wysyłasz UPSem. Wszystko załatwiać będzie musiała osoba na stałe mieszkająca w Stanach. Po zapłaceniu haraczu celnikom, wszystko powinno być OK i gwarancja powinna działać w Polsce i w każdym innym kraju Unii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 20:45, Ice Lolek napisał:

Buhuhaha uwierz mi że się oplaca za 899 masz konsole z nowym chlodzeniem i z tego co wiadomo
takze 65nm po drugie dysk mozna kupic za 250zł hadset to cena 35zl takze premium niema w sibie
nic co by zachęcalo do jego kupna :P


Jak dlamnie to 65nm narazie nie jest żadnym plusem tym bardziej że ze swoim "starym" X360 Premium problemów nie mam (ani z red ring ani z przegrzewaniem się).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem was spytać jak wygląda granie na Xboxie na monitorze 19" nie panoramicznym (czyli 4:3 tak?)? Bo mam do wyboru jeszcze kineskopowy TV chyba 21 cali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam pytanie, jaką gazetę o konsolach byście mi polecili ? bo bym w sumie poczytał sobie ale nie orientuje się w tego typu magazynach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 19:11, kepny napisał:

Hmm mam pytanie, jaką gazetę o konsolach byście mi polecili ? bo bym w sumie poczytał sobie
ale nie orientuje się w tego typu magazynach :)


Osobiście najbardziej polecam PSX Extreme, zacne czasopismo za przystępną cenę. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 19:11, kepny napisał:

Hmm mam pytanie, jaką gazetę o konsolach byście mi polecili ? bo bym w sumie poczytał sobie
ale nie orientuje się w tego typu magazynach :)


Tak samo PSX eXtreme ;) Najlepsze w najlepszej cenie - tak w skrócie ;->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kiedyś będę miał PS3, ale spytać się mogę :)
Da się PS3 podłączyć do monitora od komputera?
Jak będą gry wyglądały na "normalnym" zwykłym telewizorze (taki stary, to on nie jest)

Co lepsze Xbox, PS3 czy nowy komputer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się