Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2007 o 19:05, Klimos napisał:

Te czasy już minęły, teraz serwis przyjeżdża do Ciebie ;)

To mnie przekonało. Biorę! ;)
Ale faktycznie wybiorę Arcade, widzę że jakoś na X pudle HDD za dużo nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio HHD na allegro widziałem za 219 zł czyli tanio wyjdzie arcade + Dysk = 1218 zł ;] A masz jeszcze w dodatku memorke : D Nie otwieraj jej sprzedasz za jakies 50 zł i wszystko wyniesie cię 1150 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2007 o 19:30, destro177 napisał:

Ale faktycznie wybiorę Arcade, widzę że jakoś na X pudle HDD za dużo nie daje.


Jak nie chcesz korzystać z usług Xbox Live! to zostaje chyba tylko headset, którego chyba w Arcade nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2007 o 19:05, Klimos napisał:

To raczej nadal losowa sprawa. W nowym 65nm procesie technologicznym wykonano też X360 edycja
specjalna z Halo 3 i wkrótce po premierze w necie były fotki z RRoD. Mój premium, mimo że kupiony
we wrześniu, zmontowany w fabryce został jeszcze w ubiegłym roku. I przez te ponad dwa miesiące
nie miałem z nim żadnych problemów. Mimo że działa czasem po kilkanaście godzin dziennie, to
grzeje się zdecydowanie mniej niż np. laptop, z którego właśnie piszę.


Co do tej edycji z Halo 3. Sam kupiłem tą wersje, której pierwsze egzemplarze opuściły taśmy produkcyjne w lipcu. Jest to najnowsza wersja XBox''ów, w której problem przegrzewania się został zminimalizowany. Mimo grania 9 godzin moja konsola nadal utrzymywała stałą temperaturę, nie przegrzewała się, wszystko chodziło sprawnie. Po miesiącu grania sprzęt nadal się trzyma, nic się nie zmieniło od dnia pierwszego włączenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A słuchawki zwykłe można podłączyć? Bo tak się składa że mam całkiem ciekawe słuchawki Creative z dość długim kablem, a do tego są bardzo wygodne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 19:46, destro177 napisał:

A słuchawki zwykłe można podłączyć? Bo tak się składa że mam całkiem ciekawe słuchawki Creative
z dość długim kablem, a do tego są bardzo wygodne:)


Nie słyszałem o żadnej przejściówce. A normalnych słuchawek nie podłączysz niestety, ponieważ wejście do headsetu jest tylko do headsetu, nie podłączysz niczego więcej. I jak wspomniałem, nie słyszałem o żadnych przejściówkach pad-headset.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szlag... Nie brzmi to zbyt ciekawie. Ale cóż... Praktyki M$. Po kiego ma być coś kompatybilne ze wszystkim jak można kupić od nich. Troszkę mnie to zawiodło... Wolę grać na słuchawkach niż głośnikach TV. To pamięć też pewnie uniwersalna nie jest tylko specjalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 19:54, destro177 napisał:

Szlag... Nie brzmi to zbyt ciekawie. Ale cóż... Praktyki M$. Po kiego ma być coś kompatybilne
ze wszystkim jak można kupić od nich. Troszkę mnie to zawiodło...


Taka polityka giganta z Redmond. Cóż, wiadomo, że chyba nic nie jest tak kompatybilne z innym sprzętem jak PC :)

>Wolę grać na słuchawkach

Dnia 02.12.2007 o 19:54, destro177 napisał:

niż głośnikach TV.


Aaa, jeśli chodzi o to, to możesz podłączyć pod USB słuchawki. Są 2 wejścia na frontowej stronie konsoli.

>To pamięć też pewnie uniwersalna nie jest tylko specjalna?

O jaką pamięć Ci konkretnie chodzi? Jeśli o HDD, to się zgadza, też jest specjalny. Tak samo z Memory Stick''ami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 19:54, destro177 napisał:

Szlag... Nie brzmi to zbyt ciekawie. Ale cóż... Praktyki M$. Po kiego ma być coś kompatybilne
ze wszystkim jak można kupić od nich. Troszkę mnie to zawiodło... Wolę grać na słuchawkach
niż głośnikach TV. To pamięć też pewnie uniwersalna nie jest tylko specjalna?


jesli chcesz miec po prostu dzwiek z gry na sluchawkach (bo tak rozumiem Twojego posta) to problemu nie ma. sluchawki podlaczasz do telewizora / dekodera audio albo kupujesz tania przejsciowke z dwoch chinchow (L i R) na słuchawkowego mini-jacka... :)

problem jest jesli chcialbys uzywac wlasnego headseta (sluchawki z mikrofonem) do rozmowy z innymi osobami po xbox live. tego zrobic sie nie da, musisz miec headset microsoftu albo licencjonowany przez MS. ale standardowy headset sluzy tylko do transmisji glosu (jedna sluchawka + mikrofon), dzwiek z gry i tak leci na glosniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2007 o 20:03, Ciastuś napisał:

jesli chcesz miec po prostu dzwiek z gry na sluchawkach (bo tak rozumiem Twojego posta) to
problemu nie ma. sluchawki podlaczasz do telewizora / dekodera audio albo kupujesz tania przejsciowke
z dwoch chinchow (L i R) na słuchawkowego mini-jacka... :)

Problem w tym że przejściowo będę miał stary TV z wyjściem mono, bez chinchy... Ale do kupna LCD 32 cali jakoś przeżyję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały offtop

Dnia 02.12.2007 o 20:13, destro177 napisał:

Ale do kupna
LCD 32 cali jakoś przeżyję;)


A jaki LCD kupujesz? Sam mam dylemat, nie wiem, jaki model wybrać, też chciałbym 32'' najlepiej z 2x HDMI oraz HDReady, oraz żeby czas reakcji był jak najkrótszy.

Mały offtop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kontynuacja małego OT :)
Będzie to w przyszłym roku i coś z Samsunga, nie za drogi, bo plany na wydatki mamy z dziewczyną dość ambitne i na dużo nie możemy sobie pozwolić. Jaki dokładnie model to sie okaże bliżej kupna.
Koniec OT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 19:50, destro177 napisał:

Od multi mam kompa, dlatego nie interesują mnie dodatki. A nawet na kompie nie za bardzo mnie
to kręci... Za dużo czasu pochłania granie w sieci.


W takim razie najtrafniejszym wyjściem dla ciebie byłoby bezsprzeczalnie kupno X''a Arcade , najlepiej w jakiejś promocji, albo na Allegro (tutaj najlepszy odbiór osobisty) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sie okazuje jestem szczęsliwym posiadaczem ixa arcade 65nm z napędem Benqu, który teoretycznie płytek rysoiwąc nei powinien, ale cosmi sięto nei podoba. Ostatnio porysował pulp fiction tak samo jak gear ow war - na płycie sa zarysowania tak jakby odcisnietego palucha ale nie da rady tego zetrzec. Plytki wiem jak sie wyciaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 22:22, Ceteris Paribus napisał:

Jak sie okazuje jestem szczęsliwym posiadaczem ixa arcade 65nm z napędem Benqu, który teoretycznie
płytek rysoiwąc nei powinien, ale cosmi sięto nei podoba. Ostatnio porysował pulp fiction tak
samo jak gear ow war - na płycie sa zarysowania tak jakby odcisnietego palucha ale nie da rady
tego zetrzec. Plytki wiem jak sie wyciaga.


może nowy napęd ;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 22:30, Mroczny Joga napisał:

>
może nowy napęd ;>?


Ehh, pomyśl logicznie ;)
Dopiero co kupił X360 i już ma do niego dokładać, bo płyty rysuje? Dla mnie sam fakt tego rysowania jest dość niepokojący, pewnie jakiś błąd w konstrukcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to jedziemy:
arcade w empiku kupisz za 900zł.
headset = jedna słuchawka + mikrofon. do użytku tylko w multi, do komunikacji z innymi graczami. sam headset do niczego innego potrzebny nie jest. jak grasz w sieci to tym bardziej ci się nie przyda.
słuchawki można podłączyć dowolne, albo przez telewizor, albo bezpośrednio pod kabel od konsoli - potrzebna odpowiednia przejściówka.
bez hdd spokojnie się obejdziesz. jak ci go zabraknie kupisz na allegro poniżej 300zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 22:35, master matrox napisał:

> >
> może nowy napęd ;>?

Ehh, pomyśl logicznie ;)
Dopiero co kupił X360 i już ma do niego dokładać, bo płyty rysuje? Dla mnie sam fakt tego rysowania
jest dość niepokojący, pewnie jakiś błąd w konstrukcji...


to się tak mówi i tak mu te płyty bedzię rysowało aż poniesie straty :D A koszt takiego nowego napędu to ile ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się