Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Zamówiłem już na allegro LOst Planet za 71 zł chyba dobra cena ;P i teraz mam dylemat bo ściągłem demo BlacSite
i gra mi się spodobała i zastanawiam się czy kupic blacksite czy Gear of war :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 22:42, Mroczny Joga napisał:

> > >
> > może nowy napęd ;>?
>
> Ehh, pomyśl logicznie ;)
> Dopiero co kupił X360 i już ma do niego dokładać, bo płyty rysuje? Dla mnie sam fakt tego
rysowania
> jest dość niepokojący, pewnie jakiś błąd w konstrukcji...

to się tak mówi i tak mu te płyty bedzię rysowało aż poniesie straty :D A koszt takiego nowego
napędu to ile ?


Ja myślę kupić jakiś nowy oryginał, czy jakaś nie porysowana płytkę sprawdzić. Jak dlaej będzie tak samo to do MSa dzwonię i wymienię ixa, jeszcze pomarudzę o płytki hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 22:51, Mroczny Joga napisał:

Zamówiłem już na allegro LOst Planet za 71 zł chyba dobra cena ;P i teraz mam dylemat bo ściągłem
demo BlacSite
i gra mi się spodobała i zastanawiam się czy kupic blacksite czy Gear of war :D

Gears of war nie zastanawiaj się ani chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 22:51, Mroczny Joga napisał:

Zamówiłem już na allegro LOst Planet za 71 zł chyba dobra cena ;P i teraz mam dylemat bo ściągłem
demo BlacSite
i gra mi się spodobała i zastanawiam się czy kupic blacksite czy Gear of war :D


Lost Planet to taki sobie tytul - bez reweli, wg mnie szybko sie nudzi (misja z dema i moze ze dwie inne sa fajne). Blacksite niestety jest slabe - bardzo przecietny tytul, tego w ogole nie polecam brac.

Blacksite -srednia ocen 64 / 100
Lost Planet - srednia ocen 79 / 100

Co wiec brac?

Gears of War - srednia ocen 94 / 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam co Ci się mogło spodobać w demku Blacksite. Według mnie po prostu cienizna jakich mało. Również polecam Gears of War :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 10:07, WorldWar3PL napisał:

Zastanawiam co Ci się mogło spodobać w demku Blacksite. Według mnie po prostu cienizna jakich
mało. Również polecam Gears of War :)


No nie wiem ale ta gra mi się spodobała po prostu nie wiem czemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 13:22, destro177 napisał:

Jest jakaś inna możliwość dostępu do demonstracyjnych wersji gier niż usługa XBox Live? Dodają
do jakichś czasopism może?


Wiem że kiedyś była taka gazeta ale to za czsów ps1 ps2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 13:22, destro177 napisał:

Jest jakaś inna możliwość dostępu do demonstracyjnych wersji gier niż usługa XBox Live? Dodają
do jakichś czasopism może?


W Polsce nic takiego nie wychodzi (a swoją drogą dziwne, przecież Xbox Live oficjalnie u nas nie ma :P)
Zagranicą mamy np. Official Xbox Magazine i możliwe, że jest do dostania w EMPiKu. Jedyne co, to pewnie ceną odstrasza - 2-3 numery i masz na roczny abonament Xbox Live Gold.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym wiedzieć jak to jest z podłączeniem Xboxa 360 do internetu. Mam liveboxa tp (na 2 komputery - USB o WiFi) i nie wiem czy byłaby w ogóle możliwość by podpiąć pod niego jeszcze Xboxa. Jest to możliwe?

A druga sprawa to usługa Xbox Live! - jaka jest różnica między wersją Gold a Silver?

No i jeszcze co bardziej się opłaca kupić - Xboxa 360 Arcade czy Premium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny dylemat, co wako, bo jednak zamierzam kupić konsole Microsoftu, lecz tez chce się dowiedzieć, jaka grę warto byłoby zakupić do tego grę, która niekoniecznie była nowa (może być ze starego xboxa, którą obsługuje xbox 360 wsteczna kompatybilość), ponieważ nie znam sie na rynku konsol, (jako długotrwały pececiarz). A głownie musi chce, aby była grywalna na wielu graczy lub jednego oraz aby była długa. Pisze od razu, że wszelkiego rodzaju sportówki odpadają, bo ich nie trawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 15:16, Hacket napisał:

Mam podobny dylemat, co wako, bo jednak zamierzam kupić konsole Microsoftu, lecz tez
chce się dowiedzieć, jaka grę warto byłoby zakupić do tego grę, która niekoniecznie była nowa
(może być ze starego xboxa, którą obsługuje xbox 360 wsteczna kompatybilość), ponieważ nie
znam sie na rynku konsol, (jako długotrwały pececiarz). A głownie musi chce, aby była grywalna
na wielu graczy lub jednego oraz aby była długa. Pisze od razu, że wszelkiego rodzaju sportówki
odpadają, bo ich nie trawie.

Więc tak, bardzo dobry jest Bioshock, następca System Shocka, Gears of War, taki team shooter oraz Call of Duty 4. Przyjemnie się także gra w Guitar Hero 3, Kameo czy Virtua Fighter 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 15:16, Hacket napisał:

wako

... Woko jak już...

A problem z liveboxem rozwiązany, bo poczytałem trochę i wychodzi na to, że przez Ethernet można podłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj przyszedł GoW, na allegro dałem 112zł ani jednej ryki nie ma, trafiło mi się elegancko, a sama gra robi wrażenie :P miałem tylko zobaczyć jak to wygląda a jak siadłem to z godzinkę dobrą grałem, ale mam sporo nauki więc jutro dopiero zacznę wszystko na poważnie :) nie zastanawiaj się nawet i bierz GoW-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O dobrze, że o tym wspomniałeś bo będę teraz XBL podłączał i o co z tym chodzi, że nie ma Polski oficjalnie ? jak to przebiega ta rejestracja, będę wdzięczny za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 15:18, Budyn napisał:

Więc tak, bardzo dobry jest Bioshock, następca System Shocka, Gears of War, taki team shooter
oraz Call of Duty 4. Przyjemnie się także gra w Guitar Hero 3, Kameo czy Virtua Fighter 5.


jak już mowa o guitar hero, to na dzień dzisiejszy dużo lepszą opcją jest część 2, którą dostanie się dużo taniej niż trójkę. zabawa jest dokładnie taka sama, więc jeśli ktoś nie grał wcześniej, po co przepłacać? ;) no chyba że zależy ci na bezprzewodowej gitarze.
poza tym, sam jeszcze nie grałem w trójkę, ale czytałem opinie, że są w niej gorsze piosenki niż w poprzedniej części. gorsze, w sensie - dające mniej zabawy :) sam gram od września w guitar hero 2 i gra mi się jeszcze nie znudziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się